Warta Kids – zajęcia dla najmłodszych!

Miło nam poinformować, że przy współpracy z trenerem Kacprem Skoniecznym stworzyliśmy projekt dla najmłodszych, który pozwoli im rozpocząć przygodę ze sportem i cieszyć się zabawą z rówieśnikami!

Czym jest projekt Warta Kids?

To zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych! W starszych grupach będziemy wdrażać elementy zabawy z piłką, ale oczywiście nie tylko piłką nożną, bo u dzieci najważniejszy jest rozwój wielokierunkowy – na specjalizację przyjdzie czas w późniejszych etapach szkolenia. Te treningi mają zapoznać dzieci ze sportem, wyciągnąć je sprzed telewizorów, tabletów, telefonów komórkowych. Chcemy, aby projekt był kojarzony przede wszystkim z radością i uśmiechem związanym ze sportem dzieci, bo to fundament, który pozwoli i ułatwi w przyszłości spełniać marzenia tych dzieciaków!

wyjaśnia trener-koordynator Kacper Skonieczny.

Jaki jest zakres wiekowy?

W Sieradzu zajęcia w ramach Warta Kids odbywają się trzech grupach:

  • rocznik 2015-2016 
  • rocznik 2017-2018
  • rocznik 2019 i młodsi

Do projektu Warta Kids dołączyły też trzy kluby partnerskie: LKS Kobierzycko, LGKS Charłupia Mała oraz KS Unia Sieradz Męka. Na boiskach tych drużyn będą odbywały się zajęcia dzieci z roczników 2015-2018.

Jak mogę zapisać swoje dziecko?

Wszelkie pytania i zapisy prosimy kierować do trenera-koordynatora Kacpra Skoniecznego pod numerem telefonu: 506 506 990 lub mailowo: kacper.skonieczny@op.pl

Do śledzenia postępów projektu zapraszamy także na profile facebookowe:

➡️ Warta KIDS & Trener Kacper

➡️ Klub Sportowy Warta Sieradz