O Akademii

Akademia piłkarska Warty Sieradz jest certyfikowaną Akademią PZPN, szkolącą dzieci i młodzież już od najmłodszych lat. Pod naszym okiem trenuje łącznie ponad 250 zawodników i zawodniczek – zapraszamy!

👍 Polub nas na Facebooku: Akademia Warty Sieradz


Dołącz do Akademii odznaczonej srebrną gwiazdką PZPN

Akademia Warty Sieradz jest jedyną szkółką w powiecie sieradzkim certyfikowaną na poziomie srebrnym!

Oferujemy treningi z wykwalifikowanymi trenerami, posiadającymi licencje UEFA A, B i C, specjalizującymi się w prowadzeniu zajęć z najmłodszymi grupami. Zawodnikiem naszego klubu może zostać każdy chętny chłopiec i dziewczynka. Zapraszamy do wstąpienia w szeregi Biało-Zielonych!

Certyfikat Srebrny, jakim została wyróżniona Akademia Warty Sieradz, oznaczony jest srebrną gwiazdką. Jego beneficjentami są szkółki piłkarskie, które koncentrują się na ciągłym, systematycznym szkoleniu i rozwoju zawodnika, prowadzone przez trenera z ważną licencją trenerską UEFA B lub wyższą, w grupach liczących maksymalnie 14 osób na jednego trenera.

Przyznanie certyfikatu na jednym z czterech poziomów (złotym, srebrnym, brązowym lub zielonym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez szkółkę szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej zaliczają się do elitarnego grona szkółek, będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania piłkarskich umiejętności.


Drużyny Akademii Warty Sieradz

Nasze drużyny występują z powodzeniem w rozgrywkach młodzieżowych na poziomie I ligi wojewódzkiej, II ligi wojewódzkiej oraz sieradzkich grup okręgowych.

W swoich strukturach posiadamy także drugi zespół seniorów, występujący w Klasie Okręgowej na szóstym poziomie rozgrywkowym. Umożliwia on absolwentom roczników juniorskich płynne przejście do rywalizacji w piłce seniorskiej – każdego roku w Warcie II Sieradz debiutują nasi wychowankowie w wieku 15-16 lat.


Warta KIDS – zajęcia dla najmłodszych

We współpracy z trenerem Kacprem Skoniecznym oferujemy Państwu projekt dla najmłodszych, który pozwala dzieciom zacząć przygodę ze sportem i cieszyć się zabawą z rówieśnikami!

Warta Kids to zajęcia ogólnorozwojowe ze stopniowo wdrażanymi elementami zabawy z piłką. Uczestnicy poprawiają swoją sprawność ogólną, uczą się współdziałać w grupie, oswajają się ze sportem i poznają podstawowe zasady treningu. Oferujemy spotkania dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat w zależności od lokalizacji. Zajęcia prowadzone są w Sieradzu, Kobierzycku i Charłupi Małej.

Projekt współpracuje z Akademią Warty Sieradz, a także z klubami LKS Kobierzycko, LGKS Charłupia Mała oraz KS Unia Męka. Absolwenci Warta Kids mogą dzięki niej płynnie przejść w struktury lokalnych akademii.

📲 Wszelkie pytania i zapisy prosimy kierować do trenera-koordynatora Kacpra Skoniecznego pod numer telefonu: 506 506 990 lub mailowo: kacper.skonieczny@op.pl

👍 Polub Warta Kids na Facebooku: Warta KIDS & Trener Kacper


Przekaż 1,5% podatku naszej Akademii!

W związku z możliwością wsparcia organizacji pożytku publicznego w ramach rozliczenia podatkowego, zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na Akademię Warty Sieradz! Wspieraj rozwój naszej młodzieży!

Jak przekazać 1,5% kwoty swojego podatku na funkcjonowanie akademii naszego klubu? To bardzo proste – wystarczy z zeznaniu podatkowym wskazać odpowiedni numer KRS oraz cel szczegółowy.

Numer KRS: 0000270261
Cel szczegółowy: WARTA SIERADZ 9662

Dziękujemy za każde wsparcie!