Przekaż 1,5% podatku Akademii Warty Sieradz!

W związku z możliwością wsparcia organizacji pożytku publicznego w ramach rozliczenia podatkowego, zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na Akademię Warty Sieradz! Wspieraj rozwój naszej młodzieży!

Jak przekazać 1,5% kwoty swojego podatku na funkcjonowanie akademii naszego klubu? To bardzo proste – wystarczy z zeznaniu podatkowym wskazać odpowiedni numer KRS oraz cel szczegółowy.

Numer KRS: 0000270261
Cel szczegółowy: WARTA SIERADZ 9662

Dziękujemy za każde wsparcie! Warta Razem!

Dołącz do Akademii odznaczonej srebrną gwiazdką PZPN! Akademia Warty Sieradz jest jedyną szkółką w powiecie sieradzkim certyfikowaną na poziomie srebrnym.

Oferujemy treningi z wykwalifikowanymi trenerami, posiadającymi licencje UEFA A, B i C, specjalizującymi się w prowadzeniu zajęć z najmłodszymi grupami. Zawodnikiem naszego klubu może zostać każdy chętny chłopiec i dziewczynka. Zapraszamy do wstąpienia w szeregi Biało-Zielonych!

Nasze drużyny występują z powodzeniem w rozgrywkach młodzieżowych na poziomie I ligi wojewódzkiej, II ligi wojewódzkiej oraz sieradzkich grup okręgowych.

W swoich strukturach posiadamy także drugi zespół seniorów, występujący w Klasie Okręgowej na szóstym poziomie rozgrywkowym. Umożliwia on absolwentom roczników juniorskich płynne przejście do rywalizacji w piłce seniorskiej – każdego roku w Warcie II Sieradz debiutują nasi wychowankowie w wieku 15-16 lat.