Trwają nabory roczników 2018-2019 Warta Kids!

Projekt Warta KIDS się nie zatrzymuje i prowadzi kolejne nabory dla roczników 2018-2019! Zajęcia odbywają się w Sieradzu, Kobierzycku (zimą w hali we Wróblewie) i Charłupi Małej.

Warta Kids to zajęcia ogólnorozwojowe ze stopniowo wdrażanymi elementami zabawy z piłką. Uczestnicy poprawiają swoją sprawność ogólną, uczą się współdziałać w grupie, oswajają się ze sportem i poznają podstawowe zasady treningu.

👍 Polub nas na Facebooku: Warta KIDS & Trener Kacper

Zajęcia prowadzą trenerzy z licencjami UEFA:

  • Kacper Skonieczny
  • Piotr Marek
  • Przemek Marek

Rozpoczynając przygodę w Warcie KIDS, dziecko otrzymuje możliwość przejścia przez ścieżkę unifikacji PZPN dla wszystkich grup młodzieżowych. Akademia Warty Sieradz jest jedyną w naszym mieście, która posiada grupy we wszystkich kategoriach wiekowych obejmujących program certyfikacji PZPN, drużyny juniorskie, a także seniorskie grające w Klasie Okręgowej i 3. Lidze.

Pod okiem współtwórcy projektu – koordynatora, trenera Kacpra Skoniecznego, który prowadzi również Wartę II Sieradz, coraz więcej młodych chłopców dostaje szansę na treningi i grę w piłce seniorskiej. Debiutują w meczach, a nawet strzelają już bramki zawodnicy z rocznika 2008!

Zajęcia Warta KIDS odbywają się w Sieradzu, Kobierzycku (zimą w hali we Wróblewie) i Charłupi Małej.

📲 Wszelkie pytania i zapisy prosimy kierować do trenera-koordynatora Kacpra Skoniecznego pod numer telefonu: 506 506 990 lub mailowo: kacper.skonieczny@op.pl

Fot. MZ – Fotografia Sportowa