Aktualne nabory w Akademii

Przeżyj swoją piłkarską przygodę razem z Akademią Warty Sieradz! Zapraszamy do kontaktu w sprawie udziału w treningach każdego młodego zawodnika – niezależnie od wieku i pozycji – chcącego spróbować swoich sił w istniejącym roczniku akademii.

Akademia piłkarska Warty Sieradz jest certyfikowaną Akademią PZPN, szkolącą dzieci i młodzież już od najmłodszych lat. Pod naszym okiem trenuje łącznie ponad 250 zawodników i zawodniczek.

Oferujemy treningi z wykwalifikowanymi trenerami, posiadającymi licencje UEFA A, B i C, specjalizującymi się w prowadzeniu zajęć z najmłodszymi grupami. Zawodnikiem naszego klubu może zostać każdy chętny chłopiec i dziewczynka. Zapraszamy do wstąpienia w szeregi Biało-Zielonych!


Poniżej prezentujemy najpilniejsze nabory w Akademii Warty Sieradz:

NABÓR DO WARTA KIDS

Wszelkie pytania odnośnie Warta Kids i zgłoszenia do zapisów prosimy kierować do trenera-koordynatora Kacpra Skoniecznego pod numerem telefonu: 506 506 990 lub mailowo: kacper.skonieczny@op.pl


ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z UKRAINY

Klub Sportowy Warta Sieradz zaprasza do kontaktu z Akademią w sprawie zajęć sportowych w ośrodku MOSiR Sieradz dla dzieci i młodzieży przybyłych z Ukrainy. Nr telefonu: 601 660 405

Dzieci i młodzież, którzy musieli opuścić swój kraj w wyniku trwającej agresji zbrojnej Rosji na Ukrainę, a przebywać będą w Sieradzu i okolicach, otrzymają możliwość bezpłatnego uczestnictwa w treningach i zajęciach sportowych Klubu Sportowego Warta Sieradz oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Opiekunowie mogą kontaktować się z nami w tym celu – wspólnie ustalimy możliwości, potrzeby sprzętowe, zakres zajęć oraz ich szczegóły. Zdajemy sobie sprawę, jak różne mogą być sytuacje poszczególnych osób.

Mamy nadzieję, że w ten sposób pozwolimy choć odrobinę oderwać się najmłodszym od tragedii, jaka ma miejsce w ich kraju. Ważne jest zapewnienie im w tym trudnym momencie wsparcia i namiastki codzienności w postaci odskoczni, jaką jest sport.

Zachęcamy do telefonicznego kontaktu z naszą Akademią Piłkarską.

Koordynator Akademii Sebastian Radzio – tel. ‬601 660 405


POSZUKUJEMY TRENERÓW I ASYSTENTÓW

Akademia Warty Sieradz poszukuje trenerów i asystentów do współpracy z kategoriami Młodzik, Orlik i Żak, a także asystentów do kategorii Junior i Trampkarz. Szukamy trenerów młodzieży na poniższe stanowiska:

Kategorie Młodzik, Orlik i Żak:

  • Pierwszy trener – wymagana minimum licencja trenerska UEFA B.
  • Asystent trenera – wymagana minimum licencja trenerska UEFA C.

Kategorie Junior i Trampkarz (piłka 11-osobowa):

  • Asystent trenera – wymagana minimum licencja trenerska UEFA B.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z koordynatorem akademii Sebastianem Radzio, tel. 601 660 405