Data | Dom | vs | Wyjazd | Kol. |
---|---|---|---|---|
Tęcza Brodnia | 2 - 3 | Warta II Sieradz | 1 | |
KS Karsznice | 1 - 4 | Warta Działoszyn | 1 | |
LZS Brąszewice | 4 - 2 | Słowian Dworszowice | 1 | |
Czarni Rząśnia | 5 - 0 | Prosna Wieruszów | 1 | |
Hetman Rusiec | 1 - 5 | MLKS Konopnica | 1 | |
Sokół Goszczanów | 4 - 3 | Jutrzenka Warta | 1 | |
Warta Osjaków | 1 - 4 | Złoczewia | 1 | |
TS Janiszewice | 4 - 4 | Piast Błaszki | 1 | |
Warta Działoszyn | 1 - 0 | LZS Brąszewice | 2 | |
Złoczewia | 4 - 0 | TS Janiszewice | 2 | |
Warta II Sieradz | 7 - 0 | KS Karsznice | 2 | |
MLKS Konopnica | 4 - 4 | Piast Błaszki | 2 | |
Prosna Wieruszów | 4 - 0 | Warta Osjaków | 2 | |
Jutrzenka Warta | 2 - 5 | Czarni Rząśnia | 2 | |
Słowian Dworszowice | 1 - 5 | Sokół Goszczanów | 2 | |
Hetman Rusiec | 1 - 5 | Tęcza Brodnia | 2 | |
Tęcza Brodnia | 6 - 0 | MLKS Konopnica | 3 | |
KS Karsznice | 3 - 0 | Hetman Rusiec | 3 | |
Sokół Goszczanów | 2 - 4 | Warta Działoszyn | 3 | |
Warta Osjaków | 1 - 3 | Jutrzenka Warta | 3 | |
TS Janiszewice | 0 - 1 | Prosna Wieruszów | 3 | |
Czarni Rząśnia | 5 - 0 | Słowian Dworszowice | 3 | |
Warta II Sieradz | 8 - 2 | Sokół Goszczanów | 4 | |
Tęcza Brodnia | 3 - 3 | KS Karsznice | 4 | |
MLKS Konopnica | 0 - 5 | Złoczewia | 4 | |
Warta Działoszyn | 1 - 0 | Czarni Rząśnia | 4 | |
Prosna Wieruszów | 2 - 0 | Piast Błaszki | 4 | |
Słowian Dworszowice | 0 - 4 | Warta Osjaków | 4 | |
Hetman Rusiec | 1 - 6 | LZS Brąszewice | 4 | |
Jutrzenka Warta | 3 - 1 | TS Janiszewice | 4 | |
LZS Brąszewice | 2 - 1 | Warta II Sieradz | 3 | |
Piast Błaszki | 0 - 4 | Złoczewia | 3 | |
Złoczewia | 2 - 1 | Prosna Wieruszów | 5 | |
KS Karsznice | 4 - 2 | MLKS Konopnica | 5 | |
TS Janiszewice | 4 - 2 | Słowian Dworszowice | 5 | |
LZS Brąszewice | 2 - 3 | Tęcza Brodnia | 5 | |
Czarni Rząśnia | 2 - 3 | Warta II Sieradz | 5 | |
Sokół Goszczanów | 1 - 0 | Hetman Rusiec | 5 | |
Warta Osjaków | 0 - 0 | Warta Działoszyn | 5 | |
Piast Błaszki | 2 - 1 | Jutrzenka Warta | 5 | |
Warta II Sieradz | 6 - 1 | Warta Osjaków | 6 | |
Tęcza Brodnia | 2 - 1 | Sokół Goszczanów | 6 | |
LZS Brąszewice | 3 - 0 | KS Karsznice | 6 | |
MLKS Konopnica | 0 - 1 | Prosna Wieruszów | 6 | |
Słowian Dworszowice | 4 - 1 | Piast Błaszki | 6 | |
Warta Działoszyn | 2 - 3 | TS Janiszewice | 6 | |
Hetman Rusiec | 3 - 4 | Czarni Rząśnia | 6 | |
Jutrzenka Warta | 2 - 2 | Złoczewia | 6 | |
LZS Brąszewice | 1 - 3 | MLKS Konopnica | 7 | |
Złoczewia | 3 - 1 | Słowian Dworszowice | 7 | |
Czarni Rząśnia | 3 - 4 | Tęcza Brodnia | 7 | |
Prosna Wieruszów | 2 - 2 | Jutrzenka Warta | 7 | |
Sokół Goszczanów | 4 - 4 | KS Karsznice | 7 | |
Warta Osjaków | 3 - 1 | Hetman Rusiec | 7 | |
TS Janiszewice | 1 - 2 | Warta II Sieradz | 7 | |
Piast Błaszki | 0 - 6 | Warta Działoszyn | 7 | |
Warta Działoszyn | 3 - 1 | Złoczewia | 8 | |
Warta II Sieradz | 1 - 1 | Piast Błaszki | 8 | |
Tęcza Brodnia | 3 - 0 | Warta Osjaków | 8 | |
KS Karsznice | 0 - 0 | Czarni Rząśnia | 8 | |
MLKS Konopnica | 0 - 5 | Jutrzenka Warta | 8 | |
Hetman Rusiec | 4 - 2 | TS Janiszewice | 8 | |
Słowian Dworszowice | 3 - 1 | Prosna Wieruszów | 8 | |
LZS Brąszewice | 2 - 2 | Sokół Goszczanów | 8 | |
Czarni Rząśnia | 5 - 1 | LZS Brąszewice | 9 | |
Prosna Wieruszów | 2 - 1 | Warta Działoszyn | 9 | |
TS Janiszewice | 2 - 1 | Tęcza Brodnia | 9 | |
Złoczewia | 0 - 2 | Warta II Sieradz | 9 | |
Piast Błaszki | 6 - 2 | Hetman Rusiec | 9 | |
Jutrzenka Warta | 5 - 1 | Słowian Dworszowice | 9 | |
Sokół Goszczanów | 0 - 2 | MLKS Konopnica | 9 | |
Warta Osjaków | 4 - 4 | KS Karsznice | 9 | |
Warta Działoszyn | 1 - 1 | Jutrzenka Warta | 10 | |
Tęcza Brodnia | 3 - 4 | Piast Błaszki | 10 | |
KS Karsznice | 2 - 4 | TS Janiszewice | 10 | |
LZS Brąszewice | 4 - 0 | Warta Osjaków | 10 | |
MLKS Konopnica | 2 - 0 | Słowian Dworszowice | 10 | |
Prosna Wieruszów | 1 - 4 | Warta II Sieradz | 10 | |
Hetman Rusiec | 0 - 6 | Złoczewia | 10 | |
Sokół Goszczanów | 3 - 2 | Czarni Rząśnia | 10 | |
Czarni Rząśnia | 1 - 0 | MLKS Konopnica | 11 | |
Warta Osjaków | 3 - 2 | Sokół Goszczanów | 11 | |
Piast Błaszki | 3 - 2 | KS Karsznice | 11 | |
Złoczewia | 4 - 2 | Tęcza Brodnia | 11 | |
Prosna Wieruszów | 3 - 1 | Hetman Rusiec | 11 | |
Jutrzenka Warta | 1 - 3 | Warta II Sieradz | 11 | |
Słowian Dworszowice | 1 - 10 | Warta Działoszyn | 11 | |
TS Janiszewice | 2 - 1 | LZS Brąszewice | 11 | |
Warta II Sieradz | 3 - 0 | Słowian Dworszowice | 12 | |
KS Karsznice | 0 - 2 | Złoczewia | 12 | |
Tęcza Brodnia | 5 - 0 | Prosna Wieruszów | 12 | |
Hetman Rusiec | 1 - 7 | Jutrzenka Warta | 12 | |
LZS Brąszewice | 2 - 4 | Piast Błaszki | 12 | |
Czarni Rząśnia | 6 - 1 | Warta Osjaków | 12 | |
MLKS Konopnica | 2 - 6 | Warta Działoszyn | 12 | |
Sokół Goszczanów | 1 - 5 | TS Janiszewice | 12 | |
Warta Działoszyn | 0 - 3 | Warta II Sieradz | 13 | |
Słowian Dworszowice | 2 - 0 | Hetman Rusiec | 13 | |
TS Janiszewice | 0 - 1 | Czarni Rząśnia | 13 | |
Złoczewia | 0 - 1 | LZS Brąszewice | 13 | |
Prosna Wieruszów | 1 - 3 | KS Karsznice | 13 | |
Warta Osjaków | 2 - 1 | MLKS Konopnica | 13 | |
Piast Błaszki | 4 - 0 | Sokół Goszczanów | 13 | |
Jutrzenka Warta | 4 - 2 | Tęcza Brodnia | 13 | |
Hetman Rusiec | 1 - 0 | Warta Działoszyn | 14 | |
Tęcza Brodnia | 5 - 4 | Słowian Dworszowice | 14 | |
KS Karsznice | 1 - 6 | Jutrzenka Warta | 14 | |
LZS Brąszewice | 0 - 5 | Prosna Wieruszów | 14 | |
Czarni Rząśnia | 1 - 0 | Piast Błaszki | 14 | |
MLKS Konopnica | 0 - 10 | Warta II Sieradz | 14 | |
Sokół Goszczanów | 1 - 3 | Złoczewia | 14 | |
Warta Osjaków | 0 - 5 | TS Janiszewice | 14 | |
Jutrzenka Warta | 5 - 2 | LZS Brąszewice | 15 | |
Złoczewia | 1 - 2 | Czarni Rząśnia | 15 | |
Warta II Sieradz | 6 - 0 | Hetman Rusiec | 15 | |
Piast Błaszki | 4 - 4 | Warta Osjaków | 15 | |
Prosna Wieruszów | 2 - 0 | Sokół Goszczanów | 15 | |
Słowian Dworszowice | 3 - 0 | KS Karsznice | 15 | |
Warta Działoszyn | 0 - 1 | Tęcza Brodnia | 15 | |
TS Janiszewice | 1 - 0 | MLKS Konopnica | 15 | |
Prosna Wieruszów | 2 - 1 | Czarni Rząśnia | 16 | |
MLKS Konopnica | 3 - 3 | Hetman Rusiec | 16 | |
Warta II Sieradz | 0 - 1 | Tęcza Brodnia | 16 | |
Złoczewia | 5 - 1 | Warta Osjaków | 16 | |
Warta Działoszyn | 2 - 1 | KS Karsznice | 16 | |
Słowian Dworszowice | 2 - 1 | LZS Brąszewice | 16 | |
Piast Błaszki | 2 - 1 | TS Janiszewice | 16 | |
Jutrzenka Warta | 3 - 0 | Sokół Goszczanów | 16 | |
Czarni Rząśnia | 0 - 0 | Jutrzenka Warta | 17 | |
TS Janiszewice | 0 - 2 | Złoczewia | 17 | |
LZS Brąszewice | 2 - 4 | Warta Działoszyn | 17 | |
Tęcza Brodnia | 4 - 1 | Hetman Rusiec | 17 | |
Warta Osjaków | 2 - 1 | Prosna Wieruszów | 17 | |
KS Karsznice | 0 - 3 | Warta II Sieradz | 17 | |
Sokół Goszczanów | 3 - 1 | Słowian Dworszowice | 17 | |
Piast Błaszki | 4 - 0 | MLKS Konopnica | 17 | |
Warta Działoszyn | 4 - 0 | Sokół Goszczanów | 18 | |
Hetman Rusiec | 0 - 1 | KS Karsznice | 18 | |
Warta II Sieradz | 2 - 1 | LZS Brąszewice | 18 | |
Słowian Dworszowice | 2 - 4 | Czarni Rząśnia | 18 | |
Jutrzenka Warta | 5 - 0 | Warta Osjaków | 18 | |
Prosna Wieruszów | 2 - 3 | TS Janiszewice | 18 | |
Złoczewia | 0 - 1 | Piast Błaszki | 18 | |
MLKS Konopnica | 4 - 1 | Tęcza Brodnia | 18 | |
Czarni Rząśnia | 1 - 5 | Warta Działoszyn | 19 | |
LZS Brąszewice | 6 - 0 | Hetman Rusiec | 19 | |
TS Janiszewice | 1 - 0 | Jutrzenka Warta | 19 | |
Sokół Goszczanów | 2 - 1 | Warta II Sieradz | 19 | |
Złoczewia | 0 - 0 | MLKS Konopnica | 19 | |
Piast Błaszki | 4 - 0 | Prosna Wieruszów | 19 | |
KS Karsznice | 2 - 1 | Tęcza Brodnia | 19 | |
Warta Osjaków | 0 - 0 | Słowian Dworszowice | 19 | |
Tęcza Brodnia | 3 - 3 | LZS Brąszewice | 20 | |
MLKS Konopnica | 2 - 1 | KS Karsznice | 20 | |
Hetman Rusiec | 4 - 1 | Sokół Goszczanów | 20 | |
Warta II Sieradz | 3 - 0 | Czarni Rząśnia | 20 | |
Warta Działoszyn | 4 - 0 | Warta Osjaków | 20 | |
Słowian Dworszowice | 3 - 4 | TS Janiszewice | 20 | |
Prosna Wieruszów | 0 - 4 | Złoczewia | 20 | |
Jutrzenka Warta | 0 - 6 | Piast Błaszki | 20 | |
KS Karsznice | 1 - 0 | LZS Brąszewice | 21 | |
Prosna Wieruszów | 3 - 4 | MLKS Konopnica | 21 | |
TS Janiszewice | 0 - 3 | Warta Działoszyn | 21 | |
Czarni Rząśnia | 4 - 1 | Hetman Rusiec | 21 | |
Złoczewia | 4 - 1 | Jutrzenka Warta | 21 | |
Warta Osjaków | 2 - 2 | Warta II Sieradz | 21 | |
Sokół Goszczanów | 2 - 3 | Tęcza Brodnia | 21 | |
Piast Błaszki | 2 - 1 | Słowian Dworszowice | 21 | |
Warta Działoszyn | 6 - 2 | Piast Błaszki | 22 | |
KS Karsznice | 2 - 0 | Sokół Goszczanów | 22 | |
Hetman Rusiec | 1 - 4 | Warta Osjaków | 22 | |
Warta II Sieradz | 1 - 2 | TS Janiszewice | 22 | |
MLKS Konopnica | 3 - 0 | LZS Brąszewice | 22 | |
Tęcza Brodnia | 5 - 0 | Czarni Rząśnia | 22 | |
Słowian Dworszowice | 1 - 5 | Złoczewia | 22 | |
Jutrzenka Warta | 2 - 1 | Prosna Wieruszów | 22 | |
Warta Osjaków | 2 - 3 | Tęcza Brodnia | 23 | |
Prosna Wieruszów | 6 - 2 | Słowian Dworszowice | 23 | |
Złoczewia | 0 - 2 | Warta Działoszyn | 23 | |
TS Janiszewice | 2 - 0 | Hetman Rusiec | 23 | |
Czarni Rząśnia | 2 - 1 | KS Karsznice | 23 | |
Sokół Goszczanów | 0 - 4 | LZS Brąszewice | 23 | |
Piast Błaszki | 3 - 3 | Warta II Sieradz | 23 | |
Jutrzenka Warta | 3 - 0 | MLKS Konopnica | 23 | |
KS Karsznice | 2 - 0 | Warta Osjaków | 24 | |
Tęcza Brodnia | 2 - 2 | TS Janiszewice | 24 | |
Hetman Rusiec | 2 - 3 | Piast Błaszki | 24 | |
Warta II Sieradz | 0 - 4 | Złoczewia | 24 | |
LZS Brąszewice | 2 - 1 | Czarni Rząśnia | 24 | |
Słowian Dworszowice | 1 - 5 | Jutrzenka Warta | 24 | |
Warta Działoszyn | 6 - 0 | Prosna Wieruszów | 24 | |
MLKS Konopnica | 7 - 1 | Sokół Goszczanów | 24 | |
Warta Osjaków | 2 - 3 | LZS Brąszewice | 25 | |
Złoczewia | 8 - 0 | Hetman Rusiec | 25 | |
Słowian Dworszowice | 0 - 3 | MLKS Konopnica | 25 | |
Jutrzenka Warta | 1 - 5 | Warta Działoszyn | 25 | |
Piast Błaszki | 2 - 2 | Tęcza Brodnia | 25 | |
TS Janiszewice | 3 - 3 | KS Karsznice | 25 | |
Czarni Rząśnia | 1 - 2 | Sokół Goszczanów | 25 | |
Warta II Sieradz | 5 - 1 | Prosna Wieruszów | 25 | |
Hetman Rusiec | 3 - 3 | Prosna Wieruszów | 26 | |
MLKS Konopnica | 1 - 3 | Czarni Rząśnia | 26 | |
Sokół Goszczanów | 3 - 0 | Warta Osjaków | 26 | |
LZS Brąszewice | 0 - 2 | TS Janiszewice | 26 | |
KS Karsznice | 1 - 3 | Piast Błaszki | 26 | |
Tęcza Brodnia | 0 - 4 | Złoczewia | 26 | |
Warta Działoszyn | 8 - 0 | Słowian Dworszowice | 26 | |
Złoczewia | 2 - 0 | KS Karsznice | 27 | |
Warta Działoszyn | 0 - 0 | MLKS Konopnica | 27 | |
TS Janiszewice | 3 - 1 | Sokół Goszczanów | 27 | |
Prosna Wieruszów | 1 - 1 | Tęcza Brodnia | 27 | |
Słowian Dworszowice | 1 - 13 | Warta II Sieradz | 27 | |
Jutrzenka Warta | 7 - 0 | Hetman Rusiec | 27 | |
Piast Błaszki | 2 - 2 | LZS Brąszewice | 27 | |
Warta Osjaków | 2 - 6 | Czarni Rząśnia | 27 | |
Warta II Sieradz | 3 - 2 | Jutrzenka Warta | 26 | |
KS Karsznice | 2 - 0 | Prosna Wieruszów | 28 | |
Czarni Rząśnia | 0 - 2 | TS Janiszewice | 28 | |
Tęcza Brodnia | 1 - 2 | Jutrzenka Warta | 28 | |
Warta II Sieradz | 2 - 2 | Warta Działoszyn | 28 | |
Hetman Rusiec | 2 - 3 | Słowian Dworszowice | 28 | |
MLKS Konopnica | 4 - 1 | Warta Osjaków | 28 | |
LZS Brąszewice | 2 - 2 | Złoczewia | 28 | |
Sokół Goszczanów | 5 - 6 | Piast Błaszki | 28 | |
Warta II Sieradz | 7 - 1 | MLKS Konopnica | 29 | |
Warta Działoszyn | 1 - 0 | Hetman Rusiec | 29 | |
Słowian Dworszowice | 2 - 6 | Tęcza Brodnia | 29 | |
Jutrzenka Warta | 4 - 1 | KS Karsznice | 29 | |
Prosna Wieruszów | 2 - 2 | LZS Brąszewice | 29 | |
Złoczewia | 4 - 0 | Sokół Goszczanów | 29 | |
Piast Błaszki | 0 - 3 | Czarni Rząśnia | 29 | |
TS Janiszewice | 2 - 3 | Warta Osjaków | 29 | |
Tęcza Brodnia | 1 - 4 | Warta Działoszyn | 30 | |
MLKS Konopnica | 2 - 5 | TS Janiszewice | 30 | |
Warta Osjaków | 4 - 6 | Piast Błaszki | 30 | |
Czarni Rząśnia | 1 - 5 | Złoczewia | 30 | |
Sokół Goszczanów | 0 - 4 | Prosna Wieruszów | 30 | |
LZS Brąszewice | 3 - 3 | Jutrzenka Warta | 30 | |
KS Karsznice | 4 - 1 | Słowian Dworszowice | 30 | |
Hetman Rusiec | 2 - 7 | Warta II Sieradz | 30 |