7 Wspaniałych: Koncewicz-Żyłka nominowany

Paweł Koncewicz-Żyłka został nominowany w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca ziemi sieradzkiej w 2023 roku! Głosowanie trwa do 4 marca.

To już 26. edycja Plebiscytu „7 Wspaniałych” od Naszego Radia. Tym razem w dwóch kategoriach głównych na liście nominowanych znalazło się 23 sportowców i 8 trenerów, reprezentujących kluby z naszego regionu. Wśród nich doceniony został przedstawiciel KS Warty Sieradz: środkowy obrońca Paweł Koncewicz-Żyłka. Był on wiodącą postacią drużyny zajmującej 10. miejsce na półmetku 3. Ligi, w 11 ligowych występach strzelając 3 gole. Zachęcamy kibiców do oddawania swoich głosów na Pawła!

O końcowych wynikach zadecydują wasze SMS-y oraz głosy plebiscytowej kapituły. Zawodnik i trener, którzy uzyskają najwięcej SMS-ów, otrzymają 7 punktów. Z kolei ci, którzy zdobędą najwięcej głosów od kapituły, otrzymają 10 punktów. W sumie nagrodzonych zostanie siedmiu sportowców i jeden trener.

Dodajmy, że w kategorii „Sportowa impreza roku” nominację otrzymały OLD Derby: Warta Sieradz – Pogoń Zduńska Wola. Z kolei w kategorii „Nasi w Polsce i na świecie” nominowany został Tomasz Swędrowski, były piłkarz Warty Sieradz, który w minionym roku awansował z Ruchem Chorzów do PKO BP Ekstraklasy, a następnie strzelił w niej 4 gole w 19 występach.

📲 Na Pawła Koncewicz-Żyłkę można głosować, wysyłając SMS na numer 7148 o treści: NASZE.SPORTOWIEC 12

➡️ 7 Wspaniałych – najpopularniejsi w regionie w 2023

Głosowanie potrwa do 4 marca. Koszt SMS-a to 1 zł+VAT. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 7 marca podczas gali w zduńskowolskim Ratuszu.

Narodowość
polPolska
Poz.
Obrońca
Data urodzenia
29 października 2003
Wzrost
193 cm
Poprzednie kluby
MOSiR Bochnia, Unia Tarnów, Wisła Kraków, Orlęta Radzyń Podlaski, Wieczysta Kraków