Warta-Pogoń N.S.: relacja LIVE

Relacja „minuta po minucie” z meczu towarzyskiego: Warta Sieradz – Pogoń Nowe Skalmierzyce. Start o 11:00.

Mecz zakończony!

WAR   2:0   POG

⚽ 73′ Janiszewski (kar.), ⚽ 84′ Zawadzki

Dobry mecz Warty Sieradz, która po golach wychowanków wygrywa z Pogonią Nowe Skalmierzyce 2:0! Dziękujemy za śledzenie relacji.

90. – ⏱️ Koniec meczu!

90. – 🟨 Żółta dla obrońcy Warty za faul na skrzydle.

89. – Ajj, po rajdzie napastnika i wyłożeniu przed bramkę w słupek trafił Janiszewski!

84. – ⚽ GOL DLA WARTY! Co za akcja! Iwankiewicz uruchomił Czyżewskiego, ten po rajdzie prawą stroną wrzucił na dalszy słupek, a piękną bramkę wolejem w okienko strzelił Filip Zawadzki!

83. – Kolejna wrzutka przed naszą bramkę, na szczęście nasz defensor strącił stopą piłkę.

81. – Dośrodkowanie w nasze pole karne, zgranie głową przed bramkę, ale tam wybił nasz stoper, w dodatku będąc faulowanym.

73. – ⚽ GOL DLA WARTY! Jakub Janiszewski pokonuje bramkarza z jedenastki!

72. – ‼️ Karny dla Warty! Faulowany Janiszewski.

66. – Pewny chwyt dośrodkowania z rogu przez golkipera Warty.

65. – Uff, atak gości prawą stroną, zagranie przed bramkę, jednak tam przeciął na róg nasz obrońca.

64. – Wolny dla Pogoni z lewej strony, podbita piłka po wrzutce, ale przeszła nad naszą bramką.

59. – Ajj, dośrodkowanie przeszło tuż przed bramką Pogoni, niestrącone przez nikogo.

59. – Trzymany pomocnik Warty i mamy rzut wolny z lewej strony pola karnego.

55. – Przechwyt i rajd napastnika Warty z kąśliwym strzałem z dystansu, jednak obok słupka.

52. – Ajj, świetne podanie pomocnika Warty w pole karne do wbiegającego skrzydłowego, który wychodził oko w oko z bramkarzem, jednak uderzył niecelnie z półwoleja.

49. – Mocne uderzenie z dystansu Pogoni przeszło nieznacznie nad naszą poprzeczką.

48. – Płaski strzał przeciwnika z lewej strony zablokowany na róg przez naszego stopera.

46. – ⏱️ Początek drugiej połowy.

Obie drużyny wykreowały swoje okazje, ale na razie brakuje wykończenia i mamy bezbramkowy remis.

45. – ⏱️ Koniec pierwszej połowy.

45. – Szybka kontra Pogoni po odbiorze na własnej połowie, w efekcie czego rywal wychodził sam na sam z obrońcą na plecach, na szczęście uderzył płasko obok bramki.

40. – Opatrywany był nasz pomocnik po ostrym starciu, ale wrócił już na boisko.

36. – Rożny dla Pogoni i główka przeciwnika, jednak nie do końca sięgnął piłkę i nieczysty strzał przeszedł daleko od bramki.

34. – Uff, wjazd Pogoni prawym skrzydłem w nasze pole karne, wyłożenie przed bramkę, ale atakujący gości tylko musnął mocne podanie i piłka przeszła obok naszej bramki.

31. – Ajj, stuprocentowa okazja pomocnika Warty, który dostał prostopadłe podanie i wyszedł sam na sam. Niestety uderzył nad poprzeczką.

29. – Nieczyste uderzenie naszego obrońcy po wejściu do podania w pole karne.

27. – Próba wolejem rywali w naszej szesnastce, ale blokujemy.

26. – Wolny Pogoni z prawej strony, mocne dośrodkowanie, jednak wygłówkował nasz pomocnik.

24. – Rożny dla Pogoni, piąstkuje nasz bramkarz, po czym na dalszym słupku wolejem strzela rywal. Za wysoko.

21. – Za wysoki strzał Pogoni, ale i tak spalony.

20. – Rzut wolny dla Pogoni z lewej strony, próba bezpośredniego strzału, ale jeden z naszych obrońców przeciął lot piłki w polu karnym.

16. – Świetna akcja Warty, która przeprowadziła futbolówkę prawą stroną przed bramkę, a tam nasz napastnik z pierwszej piłki uderzył nad poprzeczką!

13. – Za wysokie uderzenie Pogoni zza pola karnego.

11. – Atak Pogoni, przecinamy podanie w pole karne, po czym kontrujemy. Zabrakło jednak celnego ostatniego podania.

9. – Rożny dla Warty po dobrym przedostaniu się w pole karne i podaniu piętą. Niestety nieudane rozegranie stałego fragmentu.

7. – Przechwyt Warty na lewym skrzydle, zagranie do środka, a tam wyłożenie tuż przed polem karnym i strzał z dystansu obok słupka naszego pomocnika.

3. – 🟨 Kartka dla rywala za taktyczny faul.

2. – Groźny rajd rywala prawą stroną i wrzutka, na szczęście nikt nie zamkął.