Turniej z Okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości

W niedzielę 12 listopada, w nowo otwartej hali w Warcie, odbył się Turniej Piłki Nożnej z Okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości, organizowany przez firmę Rajsport oraz Wartę Kids!

Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwał trener-koordynator Kacper Skonieczny. W zawodach udział wzięło prawie 50 dzieci z roczników 2018 i młodsi. Młodzi piłkarze przez prawie 4 godziny grali w formule „każdy z każdym”. Dodatkowo każdy mógł skorzystać ze strzelnicy laserowej, był darmowy poczęstunek, a na każdego z uczestników czekał medal i dyplom.

Za nami bardzo pozytywna i pełna sportowych emocji niedziela. Formuła turnieju była bardzo intensywna, dzieci nie miały czasu się nudzić, a to jest najważniejsze w najmłodszych kategoriach wiekowych. Im bliżej końca turnieju, tym większe zmęczenie dało się zauważyć na uśmiechniętych twarzach zawodników. Cieszy pozytywne podejście trenerów – nie było wyników, nie było miejsc, nie było sędziowania. Dzieci same świetnie sobie radziły, a trenerzy mogli powspominać młodzieńcze lata i grę na podwórku, w którą dorośli nie ingerowali. Dziękuję firmie Rajsport za zaufanie i powierzenie koordynowania przebiegu turnieju. Takie eventy motywują do dalszej, jeszcze intensywniejszej pracy, a na wszystkim najbardziej korzystają dzieci, bo to one są bohaterami tych wydarzeń.

podsumowuje trener Kacper Skonieczny.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia!

📷 Turniej Piłkarski z Okazji Odzyskania Niepodległości (12.11.2023) | MZ – Fotografia Sportowa – Facebook

Nabory do projektu Warta Kids niezmiennie trwają! Aktualnie zapraszamy dzieci z roczników 2017, 2018 i 2019. Warta Kids to zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych ze stopniowo wdrażanymi elementami zabawy z piłką. Dzieci rozwijają swoją kreatywność i wyobraźnię, kształtują prawidłowe wzorce ruchowe, poprawiają sprawność ogólną, uczą się współpracy w grupie, poznają podstawy treningu oraz odkrywają swoje sportowe pasje. Zapraszamy!

Zajęcia odbywają się w trzech lokalizacjach:

  • w Sieradzu,
  • w Kobierzycku (hala we Wróblewie),
  • w Charłupi Małej.

📲 Wszelkie pytania i zapisy prosimy kierować do trenera-koordynatora Kacpra Skoniecznego pod numer telefonu: 506 506 990 lub mailowo: kacper.skonieczny@op.pl

👍 Polub nas na Facebooku: Warta KIDS & Trener Kacper

Partnerzy projektu:
⚪️ Rajsport Group
🟢 Smart Kids Space
⚪️ Akademia Warty Sieradz
🟢 Orto-Fizjo
⚪️ Klub Sportowy Warta Sieradz
🟢 FizjoMat – Mateusz Zacharjasz
⚪️ MZ – Fotografia Sportowa
🟢 Warsztat Barber Shop
⚪️ Fabryka Rozwoju Sieradz
🟢 BezOgródek Sieradz