Mławianka-Warta: relacja LIVE

Relacja „minuta po minucie” z meczu 17. kolejki 3. Ligi (grupa 1): Mławianka Mława – Warta Sieradz. Start o 13:00.

Mecz zakończony!

MŁA   1:3   WAR

⚽ 55′ Hrebeń (kar.) – ⚽ 81′ Koncewicz-Żyłka, ⚽⚽ 83′ 90+3′ Michalski (kar.)

Kapitalny comeback Biało-Zielonych! Dziękujemy za śledzenie relacji!

90+6. – ⏱️ Koniec meczu!

90+3. – 🔃 Weszli Czyżewski, Fabian Mielczarek i Kołosowski. Zeszli Piotr Mielczarek, Maćczak i Kręcichwost.

90+3. – ⚽ GOL DLA WARTY! Michalski znów pewnie! 3:1 dla Warty!

90+2. – ‼️ Karny dla Warty! Faulowany Kręcichwost.

90+2. – 🟨 Żółta dla Michalskiego za opóźnianie gry.

90. – Sędzia doliczył cztery minuty.

90. – 🟨 Żółta dla rywala za faul na Janiczku.

88. – Rożny dla Mławianki, ale wybijamy.

83. – ⚽ GOL DLA WARTY! Rzut karny wykorzystuje Seweryn Michalski!

82. – ‼️ Maćczak faulowany i rzut karny dla Warty!

81. – ⚽ GOL DLA WARTY! Skuteczną dobitką w zamieszaniu po kornerze popisał się Paweł Koncewicz-Żyłka!

81. – Piela z dystansu zablokowany, po chwili Janiczek wywalczył rzut rożny.

79. – Płaski strzał Mławianki po kontrze broni Miazek.

78. – Miazek piąstkuje strzał rywala z wolnego.

77. – Wolny dla Mławianki z prawej strony pola karnego Warty.

76. – 🔃 Janiczek za Koreedę.

74. – Zaskakujący strzał Kraśniewskiego z trudem obronił bramkarz Mławianki.

72. – Ajj, po ciekawym rozegraniu Warty główkował Koncewicz-Żyłka, ale bramkarz sparował na korner.

72. – 🟨 Żółta dla Karwowskiego w Mławiance.

71. – Mławianka wychodziła 2 na 2, ale rywal podał fatalnie.

69. – Kręcichwost wolejem z dystansu, jednak w bramkarza.

69. – 🟨 Odilon z żółtą kartka za nakładkę na Koncewicz-Żyłce.

66. – Kapitalna akcja Mławianki i po wrzutce Odilon strzelił wolejem obok słupka w doskonałej sytuacji.

66. – Groźnie po aucie Mławianki, wybija Borcuch.

64. – 🔃 Pojedyncza zmiana w Mławiance. Wchodzi Olczak.

64. – Mocny strzał Pieli sparowany przez golkipera.

63. – Podanie Mławianki za plecy naszej obrony, jednak rywal lobował Miazka nad poprzeczką.

62. – Po rogu uderzał Borcuch zza szesnastki obok bramki, ale wcześniej był faul Warty.

62. – Kolejny rożny wywalczony przez Mielczarka.

61. – Kolejna próba Kręcichwosta, tym razem golkiper łapie. Kontrowali Maćczak z Koreedą.

60. – Przerzut Mielczarka do Kręcichwosta, a ten uderzył przy bliższym słupku. Bramkarz odbił na korner.

58. – Mielczarek zablokowany i rożny dla Warty. Skakał Shingo, ale gospodarze wybijają.

55. – ⚽ Gol dla Mławianki. Z karnego strzela Stanisław Hrebeń.

54. -‼️ Karny dla Mławianki. Nasz zawodnik trafiony w rękę po główce rywala.

53. – 🟨 Żółta dla Pietrzaka za faul na Odilonie.

53. – Wymiana Borcucha z Shingo, ale dogranie w pole karne wybite w aut.

49. – Interwencja Pietrzaka na skrzydle bez faulu i gramy od bramki.

46. – Płaski strzał rywala z dystansu zablokowany.

46. – ⏱️ Początek drugiej połowy.

Bez bramek do przerwy. Wyrównany mecz, trochę nerwowy. Najgroźniejszy strzał oddała Warta z rzutu wolnego.

45+3. – ⏱️ Koniec pierwszej połowy.

45+2. – W doliczonym czasie atakowała Mławianka, ale blokujemy strzały gospodarzy.

45. – Trzeci wolny dla Warty, wrzucał Piela, piłka przeszła nad głową Michalskiego i rywale wybili.

44. – Ajj, świetny strzał z kozłem Koncewicz-Żyłki, ale świetna interwencja golkipera uchroniła Mławiankę przed stratą gola. Rzut rożny.

44. – Kraśniewski w mur, Mławianka wybija, Miazek zagrywa lagę i kolejny faul. Tym razem wolny bliżej pola karnego rywali.

43. – Faulowany Maćczak i wolny dla Warty.

38. – Pietrzak w pole karne do Kręcichwosta, ale skuteczna przebitka obrońcy.

36. – 🔃 Borcuch za Filipiaka w Warcie.

34. – Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale mocny strzał Kraśniewskiego zablokowany.

32. – Wrzutka Mielczarka i miękka główka Filipiaka. Celna, ale łapie bramkarz.

31. – Groźna okazja Mławianki. Długą piłkę rywal zgrał głową do Odilona, a ten uderzył z pierwszej piłki obok bramki.

30. – Piela opatrywany po starciu. Faulu, zdaniem sędziego, nie było.

25. – 🟨 Żółta kartka dla Filipiaka za faul.

24. – Strzał Shingo ze skraju szesnastki zablokowany, sieradzanie domagali się karnego, ale sędzia niewzruszony.

21. – Dwa odbiory Pieli w jednej akcji.

20. – 🟨 Żółta dla rywala za dyskusję.

16. – Zgranie głową Michalskiego w kierunku Kręcichwosta, ale szybszy do piłki był bramkarz Mławianki.

13. – Strzał rywala sprzed pola karnego, ale prosto do koszyka Miazka.

10. – Mławianka wybija i kontra rywala, ale dobrze przed pole karne wyszedł Miazek.

9. – Długa piłka do Shingo i rywal wygłówkował na korner.

4. – 🟨 Żółta kartka dla Mielczarka, który zdaniem sędziego próbował wymusić rzut karny.

3. – Wrzucał Mielczarek, przewrócony w polu karnym Kręcichwost, lecz nie ma rzutu karnego.

2. – 🟨 Żółta kartka dla Kraśniewskiego za faul na Odilonie.

1. – ⏱️ Początek meczu.

12:56 – Wychodzą. Mławianka na zielono, Warta na biało.

12:55 – Widoczność z trybunki przez metalową siatkę jest niestety kiepska. Mogą wystąpić trudności z rozpoznawaniem zawodników.

12:40 – Gramy dziś na sztucznej murawie. Gospodarze uznali wczoraj, że boisko naturalne jest zbyt podmokłe.

12:35 – Dziś pierwszy raz w kadrze meczowej pierwszego zespołu znalazł się Fabian Mielczarek. Z drużyną do Mławy pojechali też pauzujący za kartki Krystian Adamiak i Mateusz Lis.

Witamy! W siedemnastej kolejce 3. Ligi Biało-Zieloni zagrają na wyjeździe z Mławianką Mława. Nasi rywale zajmują czternaste miejsce w tabeli.