Szlachetna Paczka od KS Warty Sieradz!

Jak co roku Klub Sportowy Warta Sieradz włącza się w akcję Szlachetna Paczka! W tej edycji niezbędne produkty oraz upominki zbieramy dla rodziny Pani Anny. #WartaRazem!

Pani Anna razem z trojgiem dzieci: Janem, Marią i Franciszkiem zajmuje niewielkie mieszkanie socjalne. Gdy dzieci są w szkole, pani Anna zajmuje się domem. Wykonuje codzienne obowiązki: sprząta, pierze, przygotowuje posiłki. Z powodu choroby nie może podjąć stałej pracy. Wykonuje prace dorywcze, sprząta, aby wesprzeć rodzinny budżet. Żyją bardzo skromnie. Przychód rodziny wynosi 3274 złote, po odliczeniu kosztów utrzymania w kwocie 1200 złotych, dochód na jednego członka rodziny wynosi 519 złotych.

➡️ Sprawdź potrzeby rodziny na stronie: Szlachetna Paczka – Pani Anna z Rodziną

Trzy kluczowe potrzeby rodziny to odkurzacz, żywność trwała oraz środki czystości. O pierwszą z nich zadbała już pierwsza drużyna Warty Sieradz! Nasi trzecioligowi zawodnicy dokonali zakupu markowego odkurzacza, który wraz z innymi podarunkami trafi do rodziny Pani Anny. Swój wkład do paczki dla rodziny przygotowują również zarząd klubu oraz drużyny Akademii Warty i Warta Kids!

Od zarządu, kierowników i trenerów rodzina otrzyma prezent-niespodziankę! Do paczki trafi też m.in. bluza sportowa (od Warty II Sieradz), ubrania i kurtka (od rocznika 2011C), pościel (od Adasia i Jasia Kubików – Warta 2015/16 i Warta Kids), ale także szczególne upominki: piłka dla Franciszka (od Janka Messa z rocznika 2015/16), maszynka elektryczna dla Jana (od rocznika 2014), kosmetyki dla Marii (od Michała i Adasia Gawronów z Warty Kids 2017), a także perfumy dla Pani Anny (od rocznika 2015/16). Nie zapominamy o produktach pierwszej potrzeby, na które przeznaczone zostaną środki uzbierane w naszych juniorskich zespołach.

Nasz klub podaruje też dla Jana karnet na pół roku treningów w Akademii!

Finał Szlachetnej Paczki, czyli Weekend Cudów, przypada w tym roku w dniach 16-17 grudnia. Dostarczone przez darczyńców do magazynów paczki zostają wówczas przekazane wskazanym rodzinom. Wierzymy, że dla Pani Anny, Jana, Marii i Franciszka będzie to dzień pełen radości!

Piłka Nike dla Franciszka to prezent od Janka Messa – zawodnika Warty Sieradz 2015/16!

🤝 W grupie raźniej, dlatego prosimy o wsparcie, aktywność i pomoc, tak abyśmy wspólnie sprawili piękną gwiazdkę Pani Annie i jej rodzinie. Wsparcia finansowego i rzeczowego można dokonać u trenerów i kierowników poszczególnych roczników. Warta Razem!

W przypadku chęci wsparcia inicjatywy zapraszamy do kontaktu:
📱 Trener Kacper Skonieczny – tel. 506 506 990
📱 Trener Szymon Kołosowski – tel. 798 335 350