Plukon Food Group sponsorem Warty Sieradz!

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów KS Warty Sieradz dołączyła firma Plukon Food Group, będąca jednym z największych graczy na rynku mięsa drobiowego w Europie!

Plukon Food Group dostarcza produkty drobiowe oraz gotowe do spożycia posiłki wiodącym europejskim partnerom w sektorze żywności. Dzięki 34 oddziałom w sześciu krajach i około 9500 pracowników jest międzynarodowym liderem w zakresie przekładania potrzeb konsumentów na innowacyjne produkty, koncepcje i rozwiązania hodowlane.

Słowo od naszego nowego partnera!

Plukon Food Group to innowacyjny europejski producent żywności. Jesteśmy liderem w dziedzinie świeżości. Nasz asortyment obejmuje zarówno składniki posiłków, jak i gotowe dania, w tym sałatki. Tradycyjnie nasze produkty opierają się na drobiu, ale coraz częściej używamy warzyw i alternatywnych białek jako zamienników. Nasz asortyment jest odpowiedni dla miłośników mięsa, wegetarian i fleksitarian.

Nasze produkty znajdziesz na półkach chłodni w supermarketach oraz w restauracjach szybkiej obsługi. Firma Plukon została założona w 1894 roku. Obecnie zatrudniamy około 9500 osób i posiadamy 34 lokalizacje w sześciu krajach. Nasze obroty wynoszą ponad 3,1 miliarda euro i stale rosną.

Plukon Sieradz Sp z o.o. to solidny partner w biznesie i pracodawca. Po 6 latach funkcjonowania zakładu śmiało można powiedzieć, że ROZWÓJ to fundament działalności. Innowacyjność firmy sprawia, że oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, pakiet MultiSport, wczasy pod gruszą, paczki na święta i wiele innych). W związku z szybkim rozwojem, stale poszerzamy działalność i poszukujemy nowych pracowników.
Czekamy właśnie na Ciebie!

Witamy w gronie partnerów Klubu Sportowego Warta Sieradz! #WartaRazem!


Plukon Sieradz Sp. z o.o.
www.plukon.pl

Gruszczyce 97a
98-235 Błaszki

+48 43 670 19 10
+48 43 670 19 11
biuro@plukon.pl