Pewne trzy punkty!

W ramach 21. kolejki IV ligi łódzkiej Warta Sieradz rozgrywała wyjazdowy mecz w Włókniarzem Zelów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem biało-zielonych aż 6:0

Pierwsza połowa meczu bardzo dobrze rozpoczęła się dla podopiecznych Marcina Pyrdoła. Już w 5. minucie meczu worek z bramkami napoczął Adam Patora. Kolejne dwie bramki dla Warty Sieradz zdobył Przemysław Nawrocki. W pierwszej części gry wynik podwyższył jeszcze Łukasz Chojecki i Warta na przerwę schodziła z okazałym prowadzeniem.

Po przerwie gra była trochę bardziej wyrównana, ale trzeba mieć na uwadze, że Sieradzanie nie musieli już forsować tempa. Zwłaszcza, że już trzy minuty po przerwie gola na 0:5 strzelił Adam Patora. Wynik tego meczu ustalił Dawid Przezak, który pojawił się w drugiej części meczu.

Włókniarz Zelów – Warta Sieradz 0:6 (0:4 do przerwy)

0:1 – Adam Patora (5 min.)
0:2 – Przemysław Nawrocki (23 min.)
0:3 – Przemysław Nawrocki (33 min)
0:4 – Łukasz Chojecki (35 min)
0:5 – Adam Patora (48 min.)
0:6 – Dawid Przezak (76 min.)