Nabory do Warta Kids ciągle trwają!

Sezon wiosenno-letni za nami, ale Warta Kids nie zatrzymują się i przechodzą do treningów w hali. Zapraszamy dzieci z roczników 2017-2019. Prowadzimy też nabory uzupełniające do roczników 2015-2016.

Warta Kids to zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych ze stopniowo wdrażanymi elementami zabawy z piłką. Dzieci rozwijają swoją kreatywność i wyobraźnię, kształtują prawidłowe wzorce ruchowe, poprawiają sprawność ogólną, uczą się współpracy w grupie, poznają podstawy treningu oraz odkrywają swoje sportowe pasje. Zapraszamy!

Zajęcia odbywają się w trzech lokalizacjach:

  • w Sieradzu,
  • w Kobierzycku (hala we Wróblewie),
  • w Charłupi Małej.

📲 Wszelkie pytania i zapisy prosimy kierować do trenera-koordynatora Kacpra Skoniecznego pod numer telefonu: 506 506 990 lub mailowo: kacper.skonieczny@op.pl

👍 Polub nas na Facebooku: Warta KIDS & Trener Kacper

Przed nami długie jesienno-zimowe popołudnia. Jest to znakomity czas, aby energię dzieci spożytkować na zajęcia sportowe. Nasze treningi to przede wszystkim sport poprzez zabawę! Mamy na celu pomóc odkrywać dzieciom sportowe pasje, zachęcać do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz nawiązywania nowych znajomości i przyjaźni.

zachęca Kacper Skonieczny, koordynator, trener i twórca projektu Warta Kids.

Fot. MZ – Fotografia Sportowa