Kalendarze Warty Sieradz na 2024 rok!

W piątkowy wieczór na spotkaniu klubowym odbyła się prezentacja kalendarzy Warty Sieradz na 2024 rok! Są one dostępne w sprzedaży od poniedziałku 18 grudnia w cenie 30 zł.

Na prezentacji zjawili się przedstawiciele miasta i powiatu, sponsorzy, partnerzy, członkowie zarządu oraz Klubu 100, trenerzy i przyjaciele klubu. Z tej okazji jak zawsze pragniemy gorąco podziękować społeczności klubowej za nieustającą pomoc i wkład w funkcjonowanie Klubu Sportowego Warta Sieradz. Ten specjalny kalendarz powstaje właśnie dzięki Wam!

Kalendarze Warty Sieradz na 2024 rok można nabywać od 18 grudnia w sklepie Tele-Mont II przy ul. Spółdzielczej 2 (pn-pt: 10-17, sb: 10-13), a także w biurze rachunkowym Profit przy ul. POW 44/3 (pn-pt: 8-16) w Sieradzu. Cena jednego kalendarza to 30 zł.

Dla partnerów Warty Sieradz ten kalendarz może stanowić element identyfikacji, którym warto pochwalić się w swoich biurach, sklepach, salonach sprzedaży czy też w gabinetach. Z kolei dla kibica Biało-Zielonych może być to doskonały prezent na święta!

Tegoroczna wersja kalendarza przedstawia zdjęcia drużynowe wszystkich zespołów trenujących w Warcie Sieradz. Ich autorem po raz kolejny jest Mateusz Zgorzyk, fotograf sportowy z Sieradza. Z kolei zdjęcie tytułowe pochodzi z pikniku #WartaRazem, a jego autorką jest Joanna Miller-Jarzyńska. Dziękujemy również drukarni offsetowej Wowo za współpracę i druk wysokiej jakości kalendarzy.

Podczas wydarzenia miał również premierowy pokaz krótkiego filmu, przedstawiającego od kulis sesję zdjęciową naszych drużyn do kalendarza! Zobaczcie, jak spędziliśmy razem pewne listopadowe popołudnie:

Każdy z dwunastu miesięcy kalendarza 2024 ma swojego dedykowanego sponsora! W tym roku są to:

STYCZEŃ – sponsorem stycznia jest Plukon Food Group, jeden z największych graczy na rynku mięsa drobiowego w Europie. Dostrcza produkty drobiowe oraz gotowe do spożycia posiłki wiodącym europejskim partnerom w sektorze żywności.

LUTY – sponsorem lutego są Avocado i Incognito – restauracje i catering. Zapewniają potrawy i obsługę na najwyższej jakości, catering, organizację i obsługę imprez, wesela i imprezy okolicznościowe w nowoczesnych i łatwych do zaaranżowania przestrzeniach.

MARZEC – sponsorem marca jest Zespół Poradni Zdrowie, realizujący szeroki zakres usług dla ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia oraz odpłatnie.

KWIECIEŃ – sponsorem kwietnia jest Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Wart-Milk w Sieradzu, która łączy mleczarską tradycję z nowoczesnymi technologiami wytwarzanych produktów nabiałowych.

Eko-Wiatr BIS

MAJ – sponsorem maja jest EKO-WIATR BIS,  która zarządza wspólnotami mieszkaniowymi, oferuje przeglądy, nadzory i odbiory budów, a także realizuje projekty fotowoltaiczne oraz elektrowni wiatrowych.

CZERWIEC – sponsorem czerwca jest Hotel Superfala, oferujący noclegi w pokojach, apartamentach, domkach, salę na imprezy okolicznościowe i wesela, restaurację i bogaty wachlarz atrakcji turystycznych i wodnych.

PKS Sieradz

LIPIEC – sponsorem lipca jest PKS Sieradz, partner transportowy Warty Sieradz oraz największy przewoźnik autokarowy w regionie, który dysponuje własnym Biurem Podróży.

Regionalne Centrum Odszkodowań

SIERPIEŃ – sponsorem sierpnia jest Regionalne Centrum Odszkodowań – Sylwester Stasiak, które oferuje profesjonalne dochodzenie w celu uzyskania maksymalnych odszkodowań komunikacyjnych, za szkody osobowe oraz za szkody majątkowe.

WRZESIEŃ – partnerem września jest Hotel Podklasztorze, znajdujący się w dwunastowiecznym Opactwie Cystersów w Sulejowie. Pobyty w hotelu umilają strefa Wellness & Spa oraz doskonała kuchnia restauracji Miód i Wino.

PAŹDZIERNIK – sponsorem października jest firma Miló, która dostarcza swoim klientom najwyższej jakości funkcjonalną armaturę sanitarną oraz zlewozmywaki.

LISTOPAD – sponsorem listopada jest Bud-Trans, firma świadcząca usługi w zakresie produkcji, transportu i pompowania betonu towarowego.

GRUDZIEŃ – sponsorem grudnia jest Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota Zduńska Wola, która oferuje sprzedaż samochodów nowych, używanych, części oraz serwis.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasz klub na co dzień oraz tym, którzy wspomogli przygotowanie kalendarza na rok 2024!