Kalendarze Warty Sieradz na 2023 rok!

W piątkowy wieczór na spotkaniu klubowym odbyła się prezentacja kalendarzy Warty Sieradz na 2023 rok! Będą one dostępne w sprzedaży od środy 14 grudnia w cenie 30 zł.

Na prezentacji zjawili się przedstawiciele miasta i powiatu, sponsorzy, partnerzy, członkowie zarządu oraz Klubu 100, trenerzy, zawodnicy i przyjaciele klubu. Z tej okazji pragniemy gorąco podziękować społeczności klubowej za nieustającą pomoc i wkład w funkcjonowanie Klubu Sportowego Warta Sieradz. Ten specjalny kalendarz powstaje właśnie dzięki Wam!

Kalendarze Warty Sieradz na 2023 rok można nabywać od środy 14 grudnia w sklepie Tele-Mont II przy ul. Spółdzielczej 2 w Sieradzu (pn-pt: 10-17, sb: 10-13). Cena jednego kalendarza to 30 zł.

Dla partnerów Warty Sieradz ten kalendarz może stanowić również element identyfikacji, rodzaj wizytówki, którą mogą pochwalić się w swoich biurach, sklepach, salonach sprzedaży czy też w gabinetach. Z kolei dla kibica Biało-Zielonych może być to wspaniały prezent na święta!

Tegoroczna wersja kalendarza przedstawia zdjęcia meczowe pierwszego zespołu, wykonane w 2022 roku. Ich autorem jest Mateusz Zgorzyk, który swoje piłkarskie pasje realizuje m.in. fotografując nasze mecze, uwieczniając przeżywane przez nas wspólnie chwile. Dziękujemy również drukarni offsetowej Wowo za współpracę i druk wysokiej jakości kalendarzy na kolejny rok.

Każdy z dwunastu miesięcy kalendarza 2023 ma swojego dedykowanego sponsora! W tym roku są to:

STYCZEŃ – sponsorem stycznia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sieradzu, na którego obiektach wszystkie zespoły Warty Sieradz i Akademii trenują oraz rozgrywają swoje spotkania.

LUTY – sponsorem lutego jest Zespół Poradni Zdrowie, realizujący szeroki zakres usług dla ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia oraz odpłatnie.

MARZEC – sponsorem marca jest Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Wart-Milk w Sieradzu, która łączy mleczarską tradycję z nowoczesnymi technologiami wytwarzanych produktów nabiałowych.

Eko-Wiatr BIS

KWIECIEŃ – sponsorem kwietnia jest EKO-WIATR BIS,  która zarządza wspólnotami mieszkaniowymi, oferuje przeglądy, nadzory i odbiory budów, a także realizuje projekty fotowoltaiczne oraz elektrowni wiatrowych.

MAJ – sponsorem maja jest Hotel Superfala, oferujący noclegi w pokojach, apartamentach, domkach, salę na imprezy okolicznościowe i wesela, restaurację i bogaty wachlarz atrakcji turystycznych i wodnych.

PKS Sieradz

CZERWIEC – sponsorem czerwca jest PKS Sieradz, partner transportowy Warty Sieradz oraz największy przewoźnik autokarowy w regionie, który dysponuje własnym Biurem Podróży.

LIPIEC – sponsorem lipca jest firma Miló, która dostarcza swoim klientom najwyższej jakości funkcjonalną armaturę sanitarną oraz zlewozmywaki.

SIERPIEŃ – partnerem sierpnia jest Hotel Podklasztorze, znajdujący się w dwunastowiecznym Opactwie Cystersów w Sulejowie. Pobyty w hotelu umilają strefa Wellness & Spa oraz doskonała kuchnia restauracji Miód i Wino.

Regionalne Centrum Odszkodowań

WRZESIEŃ – sponsorem września jest Regionalne Centrum Odszkodowań – Sylwester Stasiak, które oferuje profesjonalne dochodzenie w celu uzyskania maksymalnych odszkodowań komunikacyjnych, za szkody osobowe oraz za szkody majątkowe.

PAŹDZIERNIK – sponsorem października jest ATEST, dystrybutor napojów i wód mineralnych, którego hurtownia oferuje szeroki wybór nie tylko napojów i wód, ale też soków, piwa i wina uznanych producentów, a także wielu mniej znanych, a równie dobrych.

LISTOPAD – sponsorem na ten miesiąc jest Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota Zduńska Wola, który oferuje sprzedaż samochodów nowych, używanych, części oraz serwis.

GRUDZIEŃ – sponsorem grudnia są Avocado i Incognito – restauracje i catering. Zapewniają potrawy i obsługę na najwyższej jakości, catering, organizację i obsługę imprez, wesela i imprezy okolicznościowe w nowoczesnych i łatwych do zaaranżowania przestrzeniach.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasz klub na co dzień oraz tym, którzy wspomogli przygotowanie kalendarza na rok 2023!

➡ Zobacz także: Klubowy kalendarz 2023 okiem kamery