Warta pokonała LKS Kwiatkowice

Warta Sieradz pokonała 4:0 LKS Kwiatkowice w przedostatnim meczu IV ligi. Dla Sieradzan był to ostatni mecz na stadionie w Sieradzu. Sprawa awansu do III ligi rozstrzygnie się w ostatniej kolejce.

Biało-zieloni dobrze weszli w to spotkanie i od pierwszych minut narzucili swój sposób gry. Dobrą okazję miał Przemysław Nawrocki, który tym razem wyszedł na boisko w wyjściowym składzie, jednak piłka po jego strzale minimalnie przeleciała obok bramki gości. Wynik meczu mógł otworzyć również Łukasz Chojecki, ale i jego próba była niecelna. Widać było, że podopieczni Marcina Pyrdoła rozkręcali się z akcji na akcję. Kolejną świetną sytuację ponownie miał Nawrocki – najpierw minął bramkarza LKS-u, ale niestety chybił strzelając do pustej bramki. Jednak Warta dopięła swego pod koniec pierwszej części gry. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego gola strzelił Dawid Przezak i biało-zieloni schodzili na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem.

Druga połowa świetnie rozpoczęła się dla Warty. W 53. minucie Damian Pawlak pięknym strzałem w samo okienko podwyższył prowadzenie. Kolejne trafienie dla biało-zielonych dołożył Krzysztof Składowski. Kilka minut później było już 4:0 dla Warty, a na listę strzelców znów wpisał się Przemysław Nawrocki. Szansę na drugą bramkę miał również Dawid Przezak, ale tym razem bramkarz gości nie dał się oszukać w sytuacji jeden na jednego. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Warty 4:0.

Warta Sieradz – LKS Kwiatkowice 4:0 (1:0 do przerwy)

1:0 – Dawid Przezak (42 min.)
2:0 – Damian Pawlak (53 min.)
3:0 – Krzysztof Składowski (66 min.)
4:0 – Przemysław Nawrocki (69 min.)