Warta II Sieradz z rekordowym wynikiem

Piłkarze Warty II Sieradz pokonali w sobotę LKS Kamienna aż 15:0. Był to najwyższy do tej pory wynik w tym sezonie w sieradzkiej grupie IV B-klasy.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:0 dla biało-zielonych. Strzelanie w 4. minucie meczu rozpoczął Kamil Woźniak. Kolejne bramki w pierwszej części gry dołożyli: Paweł Ubycha x3 (8, 28, 38 min.), Artur Nowak x3 (10, 25, 30 min.), Patryk Wolak (20 min.) i Mateusz Stężalski (43 min.).

W drugiej połowie kolejne cztery trafienia zanotował Paweł Ubycha (46, 49, 55, 82 min.), jednego gola dołożył Krzysztof Kokot (76 min.), a w ostatniej minucie meczu jeden z zawodników gospodarzy zaliczył trafienie samobójcze. Od 50. minuty spotkania piłkarze Warty Sieradz musieli grać w osłabieniu, gdyż czerwoną kartkę za faul bez piłki otrzymał Kamil Woźniak.

LKS Kamienna – Warta II Sieradz 0:15 (0:9 do przerwy)