Terminarz 4 ligi – sezon 2018/2019 (grupa łódzka)

Kolejka 1
2 - 1

Zjednoczeni Stryków — Pilica Przedbórz

3 - 1

RKS Radomsko — Omega Kleszczów

2 - 0

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola — Włókniarz Zelów

17:00

Stal Niewiadów — Zawisza Pajęczno

1 - 2

Andrespolia Wiśniowa Góra — Ner Poddębice

2 - 0

Ceramika Opoczno — Boruta Zgierz

3 - 4

Warta Działoszyn — KS Kutno

1 - 1

Orkan Buczek — Warta Sieradz

2 - 1

LKS Kwiatkowice — Pelikan II Łowicz

Kolejka 2
16:00

KS Kutno — Pogoń-Ekolog Zduńska Wola

17:00

LKS Kwiatkowice — Ner Poddębice

00:00

Pilica Przedbórz — Włókniarz Zelów

16:00

Omega Kleszczów — Orkan Buczek

17:00

Boruta Zgierz — Andrespolia Wiśniowa Góra

17:00

Warta Sieradz — Warta Działoszyn

17:00

Zawisza Pajęczno — Ceramika Opoczno

17:00

Zjednoczeni Stryków — Stal Niewiadów

16:00

Pelikan II Łowicz — RKS Radomsko

Kolejka 3
17:00

Włókniarz Zelów — KS Kutno

17:00

Andrespolia Wiśniowa Góra — Zawisza Pajęczno

17:00

Ceramika Opoczno — Zjednoczeni Stryków

17:00

Stal Niewiadów — Pilica Przedbórz

17:30

Warta Działoszyn — Omega Kleszczów

17:30

LKS Kwiatkowice — Boruta Zgierz

18:00

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola — Warta Sieradz

18:00

Orkan Buczek — Pelikan II Łowicz

18:00

RKS Radomsko — Ner Poddębice

Kolejka 4
16:00

Boruta Zgierz — RKS Radomsko

17:00

Warta Sieradz — Włókniarz Zelów

17:00

Stal Niewiadów — Ceramika Opoczno

17:00

Zjednoczeni Stryków — Andrespolia Wiśniowa Góra

17:00

Zawisza Pajęczno — LKS Kwiatkowice

17:00

Pelikan II Łowicz — Warta Działoszyn

15:00

Ner Poddębice — Orkan Buczek

16:00

Omega Kleszczów — Pogoń-Ekolog Zduńska Wola

17:00

Pilica Przedbórz — KS Kutno

Kolejka 5
16:00

KS Kutno — Warta Sieradz

17:00

Włókniarz Zelów — Omega Kleszczów

17:00

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola — Pelikan II Łowicz

17:00

Warta Działoszyn — Ner Poddębice

17:00

RKS Radomsko — Zawisza Pajęczno

17:00

Andrespolia Wiśniowa Góra — Stal Niewiadów

17:00

Ceramika Opoczno — Pilica Przedbórz

17:00

Orkan Buczek — Boruta Zgierz

17:00

LKS Kwiatkowice — Zjednoczeni Stryków

Kolejka 6
18:30

Ner Poddębice — Pogoń-Ekolog Zduńska Wola

15:00

Zjednoczeni Stryków — RKS Radomsko

16:00

Omega Kleszczów — KS Kutno

16:00

Ceramika Opoczno — Andrespolia Wiśniowa Góra

16:00

Boruta Zgierz — Warta Działoszyn

17:00

Pilica Przedbórz — Warta Sieradz

17:00

Stal Niewiadów — LKS Kwiatkowice

17:00

Zawisza Pajęczno — Orkan Buczek

16:00

Pelikan II Łowicz — Włókniarz Zelów

Kolejka 7
16:00

Andrespolia Wiśniowa Góra — Pilica Przedbórz

17:00

KS Kutno — Pelikan II Łowicz

17:00

Włókniarz Zelów — Ner Poddębice

17:00

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola — Boruta Zgierz

17:00

Warta Działoszyn — Zawisza Pajęczno

17:00

RKS Radomsko — Stal Niewiadów

17:00

LKS Kwiatkowice — Ceramika Opoczno

18:00

Orkan Buczek — Zjednoczeni Stryków

19:00

Warta Sieradz — Omega Kleszczów

Kolejka 8
15:00

Ner Poddębice — KS Kutno

16:00

Andrespolia Wiśniowa Góra — LKS Kwiatkowice

16:00

Ceramika Opoczno — RKS Radomsko

16:00

Zawisza Pajęczno — Pogoń-Ekolog Zduńska Wola

16:00

Boruta Zgierz — Włókniarz Zelów

17:00

Pilica Przedbórz — Omega Kleszczów

17:00

Stal Niewiadów — Orkan Buczek

17:00

Zjednoczeni Stryków — Warta Działoszyn

11:15

Pelikan II Łowicz — Warta Sieradz

Kolejka 9
15:00

KS Kutno — Boruta Zgierz

16:00

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola — Zjednoczeni Stryków

16:00

Warta Działoszyn — Stal Niewiadów

16:00

Omega Kleszczów — Pelikan II Łowicz

16:30

Włókniarz Zelów — Zawisza Pajęczno

17:00

RKS Radomsko — Andrespolia Wiśniowa Góra

19:00

Warta Sieradz — Ner Poddębice

16:00

LKS Kwiatkowice — Pilica Przedbórz

17:00

Orkan Buczek — Ceramika Opoczno

Kolejka 10
18:30

Ner Poddębice — Omega Kleszczów

15:00

Ceramika Opoczno — Warta Działoszyn

16:00

Andrespolia Wiśniowa Góra — Orkan Buczek

16:00

Zjednoczeni Stryków — Włókniarz Zelów

16:00

Zawisza Pajęczno — KS Kutno

16:00

Boruta Zgierz — Warta Sieradz

16:00

Pilica Przedbórz — Pelikan II Łowicz

17:00

Stal Niewiadów — Pogoń-Ekolog Zduńska Wola

16:00

LKS Kwiatkowice — RKS Radomsko

Kolejka 11
15:00

KS Kutno — Zjednoczeni Stryków

15:00

Warta Działoszyn — Andrespolia Wiśniowa Góra

15:00

Omega Kleszczów — Boruta Zgierz

16:00

Włókniarz Zelów — Stal Niewiadów

16:00

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola — Ceramika Opoczno

16:00

RKS Radomsko — Pilica Przedbórz

16:00

Warta Sieradz — Zawisza Pajęczno

16:00

Orkan Buczek — LKS Kwiatkowice

16:00

Pelikan II Łowicz — Ner Poddębice

Kolejka 12
15:00

Ceramika Opoczno — Włókniarz Zelów

15:00

Zjednoczeni Stryków — Warta Sieradz

15:00

Pilica Przedbórz — Ner Poddębice

16:00

RKS Radomsko — Orkan Buczek

16:00

Andrespolia Wiśniowa Góra — Pogoń-Ekolog Zduńska Wola

16:00

Stal Niewiadów — KS Kutno

16:00

Zawisza Pajęczno — Omega Kleszczów

16:00

Boruta Zgierz — Pelikan II Łowicz

15:00

LKS Kwiatkowice — Warta Działoszyn

Kolejka 13
18:30

Ner Poddębice — Boruta Zgierz

14:00

Warta Działoszyn — RKS Radomsko

15:00

Włókniarz Zelów — Andrespolia Wiśniowa Góra

15:00

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola — LKS Kwiatkowice

15:00

Orkan Buczek — Pilica Przedbórz

15:00

Omega Kleszczów — Zjednoczeni Stryków

15:00

KS Kutno — Ceramika Opoczno

16:00

Warta Sieradz — Stal Niewiadów

11:15

Pelikan II Łowicz — Zawisza Pajęczno

Kolejka 14
14:30

Zjednoczeni Stryków — Pelikan II Łowicz

15:00

RKS Radomsko — Pogoń-Ekolog Zduńska Wola

15:00

Andrespolia Wiśniowa Góra — KS Kutno

15:00

Stal Niewiadów — Omega Kleszczów

15:00

Zawisza Pajęczno — Ner Poddębice

15:00

Pilica Przedbórz — Boruta Zgierz

14:00

LKS Kwiatkowice — Włókniarz Zelów

15:00

Orkan Buczek — Warta Działoszyn

15:00

Ceramika Opoczno — Warta Sieradz

Kolejka 15
13:00

Warta Działoszyn — Pilica Przedbórz

13:00

KS Kutno — LKS Kwiatkowice

14:00

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola — Orkan Buczek

14:00

Omega Kleszczów — Ceramika Opoczno

14:00

Warta Sieradz — Andrespolia Wiśniowa Góra

14:00

Włókniarz Zelów — RKS Radomsko

15:00

Boruta Zgierz — Zawisza Pajęczno

11:15

Pelikan II Łowicz — Stal Niewiadów

18:30

Ner Poddębice — Zjednoczeni Stryków

Kolejka 16
13:00

Warta Działoszyn — Pogoń-Ekolog Zduńska Wola

13:00

Zjednoczeni Stryków — Boruta Zgierz

14:00

Andrespolia Wiśniowa Góra — Omega Kleszczów

14:30

Stal Niewiadów — Ner Poddębice

15:00

RKS Radomsko — KS Kutno

15:00

Ceramika Opoczno — Pelikan II Łowicz

15:00

Pilica Przedbórz — Zawisza Pajęczno

13:00

Orkan Buczek — Włókniarz Zelów

13:00

LKS Kwiatkowice — Warta Sieradz

Kolejka 17
18:30

Ner Poddębice — Ceramika Opoczno

13:00

Omega Kleszczów — LKS Kwiatkowice

13:00

Warta Sieradz — RKS Radomsko

13:00

KS Kutno — Orkan Buczek

13:00

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola — Pilica Przedbórz

13:30

Włókniarz Zelów — Warta Działoszyn

14:00

Zawisza Pajęczno — Zjednoczeni Stryków

15:00

Boruta Zgierz — Stal Niewiadów

11:15

Pelikan II Łowicz — Andrespolia Wiśniowa Góra