Data | Dom | vs | Wyjazd | Kol. |
---|---|---|---|---|
Stal Głowno | 3 - 0 | LKS Kwiatkowice | 1 | |
Orzeł Nieborów | 2 - 4 | Omega Kleszczów | 1 | |
Orkan Buczek | 4 - 4 | RKS Radomsko | 1 | |
KS Paradyż | 2 - 4 | Skalnik Sulejów | 1 | |
Prosna Wieruszów | 0 - 1 | Zryw Wygoda | 1 | |
Warta Sieradz | 5 - 1 | Polonia Piotrków | 1 | |
Widzew II Łódź | 1 - 1 | Włókniarz Zelów | 1 | |
Boruta Zgierz | 4 - 0 | Andrespolia | 1 | |
Zjednoczeni Stryków | 3 - 2 | Pogoń Zduńska Wola | 1 | |
Zryw Wygoda | 2 - 1 | KS Paradyż | 2 | |
Włókniarz Zelów | 0 - 3 | Warta Sieradz | 2 | |
Omega Kleszczów | 2 - 1 | Widzew II Łódź | 2 | |
Polonia Piotrków | 1 - 0 | Orkan Buczek | 2 | |
Pogoń Zduńska Wola | 0 - 5 | RKS Radomsko | 2 | |
Zjednoczeni Stryków | 4 - 1 | Stal Głowno | 2 | |
Skalnik Sulejów | 6 - 1 | Orzeł Nieborów | 2 | |
LKS Kwiatkowice | 0 - 0 | Boruta Zgierz | 2 | |
Andrespolia | 1 - 0 | Prosna Wieruszów | 2 | |
Stal Głowno | 1 - 1 | Pogoń Zduńska Wola | 3 | |
Widzew II Łódź | 5 - 0 | Skalnik Sulejów | 3 | |
RKS Radomsko | 2 - 2 | Polonia Piotrków | 3 | |
Prosna Wieruszów | 0 - 0 | LKS Kwiatkowice | 3 | |
Orkan Buczek | 1 - 0 | Włókniarz Zelów | 3 | |
Warta Sieradz | 3 - 0 | Omega Kleszczów | 3 | |
Boruta Zgierz | 2 - 1 | Zjednoczeni Stryków | 3 | |
Orzeł Nieborów | 2 - 1 | Zryw Wygoda | 3 | |
KS Paradyż | 3 - 0 | Andrespolia | 3 | |
Zjednoczeni Stryków | 5 - 1 | Prosna Wieruszów | 4 | |
Stal Głowno | 1 - 1 | Boruta Zgierz | 4 | |
Skalnik Sulejów | 1 - 3 | Warta Sieradz | 4 | |
Zryw Wygoda | 0 - 7 | Widzew II Łódź | 4 | |
Pogoń Zduńska Wola | 0 - 1 | Polonia Piotrków | 4 | |
Włókniarz Zelów | 1 - 0 | RKS Radomsko | 4 | |
Omega Kleszczów | 3 - 2 | Orkan Buczek | 4 | |
LKS Kwiatkowice | 2 - 3 | KS Paradyż | 4 | |
Prosna Wieruszów | 0 - 3 | Stal Głowno | 5 | |
Warta Sieradz | 6 - 0 | Zryw Wygoda | 5 | |
Widzew II Łódź | 6 - 0 | Andrespolia | 5 | |
Boruta Zgierz | 3 - 0 | Pogoń Zduńska Wola | 5 | |
Orzeł Nieborów | 1 - 5 | LKS Kwiatkowice | 5 | |
RKS Radomsko | 1 - 2 | Omega Kleszczów | 5 | |
Polonia Piotrków | 1 - 1 | Włókniarz Zelów | 5 | |
KS Paradyż | 2 - 3 | Zjednoczeni Stryków | 5 | |
Orkan Buczek | 1 - 1 | Skalnik Sulejów | 5 | |
Boruta Zgierz | 8 - 1 | Prosna Wieruszów | 6 | |
Stal Głowno | 3 - 0 | KS Paradyż | 6 | |
Omega Kleszczów | 1 - 2 | Polonia Piotrków | 6 | |
Zjednoczeni Stryków | 1 - 0 | Orzeł Nieborów | 6 | |
Skalnik Sulejów | 0 - 5 | RKS Radomsko | 6 | |
Andrespolia | 1 - 3 | Warta Sieradz | 6 | |
Pogoń Zduńska Wola | 1 - 1 | Włókniarz Zelów | 6 | |
Zryw Wygoda | 2 - 2 | Orkan Buczek | 6 | |
LKS Kwiatkowice | 3 - 2 | Widzew II Łódź | 6 | |
Andrespolia | 1 - 9 | Orzeł Nieborów | 4 | |
RKS Radomsko | 4 - 0 | Zryw Wygoda | 7 | |
Widzew II Łódź | 0 - 0 | Zjednoczeni Stryków | 7 | |
Prosna Wieruszów | 0 - 4 | Pogoń Zduńska Wola | 7 | |
Orkan Buczek | 8 - 0 | Andrespolia | 7 | |
Polonia Piotrków | 1 - 0 | Skalnik Sulejów | 7 | |
KS Paradyż | 0 - 5 | Boruta Zgierz | 7 | |
Orzeł Nieborów | 1 - 1 | Stal Głowno | 7 | |
Warta Sieradz | 3 - 1 | LKS Kwiatkowice | 7 | |
Włókniarz Zelów | 3 - 1 | Omega Kleszczów | 7 | |
Skalnik Sulejów | 1 - 2 | Włókniarz Zelów | 8 | |
Zryw Wygoda | 2 - 4 | Polonia Piotrków | 8 | |
Pogoń Zduńska Wola | 1 - 4 | Omega Kleszczów | 8 | |
Andrespolia | 1 - 1 | RKS Radomsko | 8 | |
Stal Głowno | 0 - 4 | Widzew II Łódź | 8 | |
Boruta Zgierz | 1 - 1 | Orzeł Nieborów | 8 | |
Prosna Wieruszów | 3 - 0 | KS Paradyż | 8 | |
Zjednoczeni Stryków | 2 - 4 | Warta Sieradz | 8 | |
LKS Kwiatkowice | 2 - 4 | Orkan Buczek | 8 | |
RKS Radomsko | 3 - 0 | LKS Kwiatkowice | 9 | |
KS Paradyż | 2 - 0 | Pogoń Zduńska Wola | 9 | |
Orzeł Nieborów | 0 - 3 | Prosna Wieruszów | 9 | |
Widzew II Łódź | 1 - 1 | Boruta Zgierz | 9 | |
Warta Sieradz | 5 - 0 | Stal Głowno | 9 | |
Polonia Piotrków | 5 - 2 | Andrespolia | 9 | |
Omega Kleszczów | 4 - 0 | Skalnik Sulejów | 9 | |
Włókniarz Zelów | 0 - 1 | Zryw Wygoda | 9 | |
Orkan Buczek | 5 - 1 | Zjednoczeni Stryków | 9 | |
Boruta Zgierz | 1 - 0 | Warta Sieradz | 10 | |
Prosna Wieruszów | 1 - 7 | Widzew II Łódź | 10 | |
Pogoń Zduńska Wola | 1 - 2 | Skalnik Sulejów | 10 | |
Andrespolia | 1 - 2 | Włókniarz Zelów | 10 | |
Stal Głowno | 0 - 1 | Orkan Buczek | 10 | |
Zjednoczeni Stryków | 1 - 3 | RKS Radomsko | 10 | |
KS Paradyż | 3 - 2 | Orzeł Nieborów | 10 | |
Zryw Wygoda | 0 - 1 | Omega Kleszczów | 10 | |
LKS Kwiatkowice | 3 - 1 | Polonia Piotrków | 10 | |
RKS Radomsko | 1 - 0 | Stal Głowno | 11 | |
Włókniarz Zelów | 0 - 2 | LKS Kwiatkowice | 11 | |
Omega Kleszczów | 3 - 0 | Andrespolia | 11 | |
Orzeł Nieborów | 0 - 1 | Pogoń Zduńska Wola | 11 | |
Polonia Piotrków | 1 - 0 | Zjednoczeni Stryków | 11 | |
Skalnik Sulejów | 1 - 3 | Zryw Wygoda | 11 | |
Warta Sieradz | 3 - 1 | Prosna Wieruszów | 11 | |
Widzew II Łódź | 6 - 1 | KS Paradyż | 11 | |
Orkan Buczek | 3 - 2 | Boruta Zgierz | 11 | |
Boruta Zgierz | 0 - 1 | RKS Radomsko | 12 | |
Pogoń Zduńska Wola | 8 - 0 | Zryw Wygoda | 12 | |
Andrespolia | 2 - 3 | Skalnik Sulejów | 12 | |
Zjednoczeni Stryków | 3 - 4 | Włókniarz Zelów | 12 | |
Stal Głowno | 0 - 1 | Polonia Piotrków | 12 | |
Prosna Wieruszów | 0 - 4 | Orkan Buczek | 12 | |
KS Paradyż | 1 - 4 | Warta Sieradz | 12 | |
Orzeł Nieborów | 0 - 2 | Widzew II Łódź | 12 | |
LKS Kwiatkowice | 2 - 1 | Omega Kleszczów | 12 | |
RKS Radomsko | 5 - 1 | Prosna Wieruszów | 13 | |
Polonia Piotrków | 2 - 1 | Boruta Zgierz | 13 | |
Włókniarz Zelów | 1 - 0 | Stal Głowno | 13 | |
Omega Kleszczów | 2 - 3 | Zjednoczeni Stryków | 13 | |
Skalnik Sulejów | 7 - 2 | LKS Kwiatkowice | 13 | |
Warta Sieradz | 2 - 0 | Orzeł Nieborów | 13 | |
Widzew II Łódź | 5 - 2 | Pogoń Zduńska Wola | 13 | |
Orkan Buczek | 2 - 0 | KS Paradyż | 13 | |
Zryw Wygoda | 2 - 2 | Andrespolia | 13 | |
Pogoń Zduńska Wola | 3 - 0 | Andrespolia | 14 | |
LKS Kwiatkowice | 2 - 2 | Zryw Wygoda | 14 | |
Zjednoczeni Stryków | 0 - 3 | Skalnik Sulejów | 14 | |
KS Paradyż | 0 - 5 | RKS Radomsko | 14 | |
Boruta Zgierz | 1 - 0 | Włókniarz Zelów | 14 | |
Stal Głowno | 0 - 4 | Omega Kleszczów | 14 | |
Prosna Wieruszów | 2 - 3 | Polonia Piotrków | 14 | |
Orzeł Nieborów | 2 - 4 | Orkan Buczek | 14 | |
Widzew II Łódź | 1 - 1 | Warta Sieradz | 14 | |
RKS Radomsko | 2 - 2 | Orzeł Nieborów | 15 | |
Omega Kleszczów | 2 - 0 | Boruta Zgierz | 15 | |
Orkan Buczek | 1 - 2 | Widzew II Łódź | 15 | |
Polonia Piotrków | 2 - 1 | KS Paradyż | 15 | |
Włókniarz Zelów | 1 - 2 | Prosna Wieruszów | 15 | |
Skalnik Sulejów | 1 - 1 | Stal Głowno | 15 | |
Zryw Wygoda | 0 - 1 | Zjednoczeni Stryków | 15 | |
Andrespolia | 3 - 6 | LKS Kwiatkowice | 15 | |
Warta Sieradz | 4 - 1 | Pogoń Zduńska Wola | 15 | |
Zjednoczeni Stryków | 2 - 1 | Andrespolia | 16 | |
Prosna Wieruszów | 0 - 3 | Omega Kleszczów | 16 | |
KS Paradyż | 1 - 3 | Włókniarz Zelów | 16 | |
Orzeł Nieborów | 2 - 2 | Polonia Piotrków | 16 | |
Warta Sieradz | 1 - 1 | Orkan Buczek | 16 | |
Pogoń Zduńska Wola | 1 - 1 | LKS Kwiatkowice | 16 | |
Boruta Zgierz | 3 - 2 | Skalnik Sulejów | 16 | |
Stal Głowno | 1 - 1 | Zryw Wygoda | 16 | |
Widzew II Łódź | 0 - 1 | RKS Radomsko | 16 | |
RKS Radomsko | 0 - 0 | Warta Sieradz | 17 | |
Polonia Piotrków | 1 - 2 | Widzew II Łódź | 17 | |
Omega Kleszczów | 3 - 0 | KS Paradyż | 17 | |
LKS Kwiatkowice | 0 - 1 | Zjednoczeni Stryków | 17 | |
Włókniarz Zelów | 1 - 1 | Orzeł Nieborów | 17 | |
Skalnik Sulejów | 2 - 1 | Prosna Wieruszów | 17 | |
Zryw Wygoda | 1 - 1 | Boruta Zgierz | 17 | |
Andrespolia | 2 - 2 | Stal Głowno | 17 | |
Orkan Buczek | 5 - 5 | Pogoń Zduńska Wola | 17 | |
RKS Radomsko | 4 - 0 | Orkan Buczek | 18 | |
Polonia Piotrków | 1 - 5 | Warta Sieradz | 18 | |
Włókniarz Zelów | 0 - 3 | Widzew II Łódź | 18 | |
Omega Kleszczów | 4 - 0 | Orzeł Nieborów | 18 | |
Skalnik Sulejów | 0 - 1 | KS Paradyż | 18 | |
Zryw Wygoda | 2 - 1 | Prosna Wieruszów | 18 | |
Andrespolia | 2 - 1 | Boruta Zgierz | 18 | |
Pogoń Zduńska Wola | 2 - 2 | Zjednoczeni Stryków | 18 | |
LKS Kwiatkowice | 2 - 0 | Stal Głowno | 18 | |
Warta Sieradz | 6 - 0 | Włókniarz Zelów | 19 | |
RKS Radomsko | 7 - 1 | Pogoń Zduńska Wola | 19 | |
Widzew II Łódź | 3 - 1 | Omega Kleszczów | 19 | |
Stal Głowno | 1 - 1 | Zjednoczeni Stryków | 19 | |
Boruta Zgierz | 3 - 2 | LKS Kwiatkowice | 19 | |
Prosna Wieruszów | 1 - 2 | Andrespolia | 19 | |
KS Paradyż | 0 - 1 | Zryw Wygoda | 19 | |
Orzeł Nieborów | 0 - 1 | Skalnik Sulejów | 19 | |
Orkan Buczek | 3 - 0 | Polonia Piotrków | 19 | |
Skalnik Sulejów | 2 - 3 | Widzew II Łódź | 20 | |
Włókniarz Zelów | 0 - 3 | Orkan Buczek | 20 | |
Omega Kleszczów | 1 - 2 | Warta Sieradz | 20 | |
Andrespolia | 1 - 1 | KS Paradyż | 20 | |
Zjednoczeni Stryków | 2 - 1 | Boruta Zgierz | 20 | |
Pogoń Zduńska Wola | 2 - 0 | Stal Głowno | 20 | |
Polonia Piotrków | 0 - 3 | RKS Radomsko | 20 | |
Zryw Wygoda | 0 - 0 | Orzeł Nieborów | 20 | |
LKS Kwiatkowice | 0 - 2 | Prosna Wieruszów | 20 | |
Widzew II Łódź | 4 - 1 | Zryw Wygoda | 21 | |
Orkan Buczek | 0 - 1 | Omega Kleszczów | 21 | |
Zjednoczeni Stryków | 1 - 3 | KS Paradyż | 22 | |
Stal Głowno | 2 - 0 | Prosna Wieruszów | 22 | |
Włókniarz Zelów | 0 - 2 | Polonia Piotrków | 22 | |
Omega Kleszczów | 2 - 1 | RKS Radomsko | 22 | |
Zryw Wygoda | 2 - 4 | Warta Sieradz | 22 | |
Pogoń Zduńska Wola | 0 - 3 | Boruta Zgierz | 22 | |
Skalnik Sulejów | 4 - 2 | Orkan Buczek | 22 | |
Andrespolia | 1 - 2 | Widzew II Łódź | 22 | |
LKS Kwiatkowice | 1 - 1 | Orzeł Nieborów | 22 | |
Warta Sieradz | 4 - 0 | Skalnik Sulejów | 21 | |
Orzeł Nieborów | 3 - 0 | Zjednoczeni Stryków | 23 | |
Widzew II Łódź | 6 - 1 | LKS Kwiatkowice | 23 | |
Włókniarz Zelów | 2 - 2 | Pogoń Zduńska Wola | 23 | |
KS Paradyż | 0 - 1 | Stal Głowno | 23 | |
Orkan Buczek | 5 - 1 | Zryw Wygoda | 23 | |
RKS Radomsko | 4 - 0 | Skalnik Sulejów | 23 | |
Prosna Wieruszów | 0 - 1 | Boruta Zgierz | 23 | |
Polonia Piotrków | 1 - 2 | Omega Kleszczów | 23 | |
Warta Sieradz | 2 - 1 | Andrespolia | 23 | |
RKS Radomsko | 6 - 0 | Włókniarz Zelów | 21 | |
Polonia Piotrków | 5 - 0 | Pogoń Zduńska Wola | 21 | |
KS Paradyż | 1 - 1 | LKS Kwiatkowice | 21 | |
Orzeł Nieborów | 1 - 3 | Andrespolia | 21 | |
Zjednoczeni Stryków | 3 - 4 | Widzew II Łódź | 24 | |
Omega Kleszczów | 0 - 1 | Włókniarz Zelów | 24 | |
Zryw Wygoda | 0 - 3 | RKS Radomsko | 24 | |
Stal Głowno | 2 - 2 | Orzeł Nieborów | 24 | |
Boruta Zgierz | 1 - 1 | KS Paradyż | 24 | |
Pogoń Zduńska Wola | 4 - 1 | Prosna Wieruszów | 24 | |
Skalnik Sulejów | 0 - 1 | Polonia Piotrków | 24 | |
Andrespolia | 1 - 4 | Orkan Buczek | 24 | |
LKS Kwiatkowice | 0 - 1 | Warta Sieradz | 24 | |
Boruta Zgierz | 1 - 1 | Stal Głowno | 21 | |
Warta Sieradz | 3 - 0 | Zjednoczeni Stryków | 25 | |
Orkan Buczek | 4 - 1 | LKS Kwiatkowice | 25 | |
Omega Kleszczów | 1 - 1 | Pogoń Zduńska Wola | 25 | |
Polonia Piotrków | 2 - 3 | Zryw Wygoda | 25 | |
RKS Radomsko | 6 - 0 | Andrespolia | 25 | |
Włókniarz Zelów | 0 - 2 | Skalnik Sulejów | 25 | |
Widzew II Łódź | 5 - 1 | Stal Głowno | 25 | |
KS Paradyż | 4 - 0 | Prosna Wieruszów | 25 | |
Orzeł Nieborów | 1 - 3 | Boruta Zgierz | 25 | |
Zjednoczeni Stryków | 3 - 2 | Orkan Buczek | 26 | |
Zryw Wygoda | 3 - 2 | Włókniarz Zelów | 26 | |
Stal Głowno | 1 - 2 | Warta Sieradz | 26 | |
Skalnik Sulejów | 0 - 3 | Omega Kleszczów | 26 | |
Andrespolia | 3 - 2 | Polonia Piotrków | 26 | |
Prosna Wieruszów | 1 - 2 | Orzeł Nieborów | 26 | |
Pogoń Zduńska Wola | 2 - 2 | KS Paradyż | 26 | |
Widzew II Łódź | 2 - 2 | Boruta Zgierz | 26 | |
LKS Kwiatkowice | 0 - 1 | RKS Radomsko | 26 | |
Widzew II Łódź | 2 - 0 | Prosna Wieruszów | 27 | |
RKS Radomsko | 5 - 1 | Zjednoczeni Stryków | 27 | |
Polonia Piotrków | 1 - 1 | LKS Kwiatkowice | 27 | |
Omega Kleszczów | 3 - 1 | Zryw Wygoda | 27 | |
Orzeł Nieborów | 1 - 0 | KS Paradyż | 27 | |
Warta Sieradz | 4 - 1 | Boruta Zgierz | 27 | |
Orkan Buczek | 4 - 3 | Stal Głowno | 27 | |
Włókniarz Zelów | 0 - 1 | Andrespolia | 27 | |
Skalnik Sulejów | 1 - 1 | Pogoń Zduńska Wola | 27 | |
Prosna Wieruszów | 0 - 4 | Warta Sieradz | 28 | |
Zryw Wygoda | 4 - 0 | Skalnik Sulejów | 28 | |
Stal Głowno | 0 - 2 | RKS Radomsko | 28 | |
Boruta Zgierz | 2 - 1 | Orkan Buczek | 28 | |
Andrespolia | 0 - 1 | Omega Kleszczów | 28 | |
KS Paradyż | 0 - 3 | Widzew II Łódź | 28 | |
Pogoń Zduńska Wola | 4 - 3 | Orzeł Nieborów | 28 | |
Zjednoczeni Stryków | 2 - 3 | Polonia Piotrków | 28 | |
LKS Kwiatkowice | 1 - 1 | Włókniarz Zelów | 28 | |
Prosna Wieruszów | 1 - 4 | Zjednoczeni Stryków | 21 | |
Skalnik Sulejów | 2 - 0 | Andrespolia | 29 | |
Zryw Wygoda | 0 - 2 | Pogoń Zduńska Wola | 29 | |
RKS Radomsko | 4 - 0 | Boruta Zgierz | 29 | |
Polonia Piotrków | 3 - 0 | Stal Głowno | 29 | |
Włókniarz Zelów | 0 - 3 | Zjednoczeni Stryków | 29 | |
Omega Kleszczów | 2 - 1 | LKS Kwiatkowice | 29 | |
Widzew II Łódź | 7 - 0 | Orzeł Nieborów | 29 | |
Warta Sieradz | 4 - 0 | KS Paradyż | 29 | |
Orkan Buczek | 6 - 1 | Prosna Wieruszów | 29 | |
Orzeł Nieborów | 0 - 5 | Warta Sieradz | 30 | |
Zjednoczeni Stryków | 2 - 4 | Omega Kleszczów | 30 | |
Stal Głowno | 1 - 0 | Włókniarz Zelów | 30 | |
Boruta Zgierz | 2 - 0 | Polonia Piotrków | 30 | |
Andrespolia | 3 - 4 | Zryw Wygoda | 30 | |
Prosna Wieruszów | 0 - 4 | RKS Radomsko | 30 | |
KS Paradyż | 2 - 0 | Orkan Buczek | 30 | |
Pogoń Zduńska Wola | 1 - 3 | Widzew II Łódź | 30 | |
LKS Kwiatkowice | 2 - 1 | Skalnik Sulejów | 30 | |
RKS Radomsko | 4 - 1 | KS Paradyż | 31 | |
Skalnik Sulejów | 2 - 1 | Zjednoczeni Stryków | 31 | |
Polonia Piotrków | 2 - 0 | Prosna Wieruszów | 31 | |
Włókniarz Zelów | 0 - 2 | Boruta Zgierz | 31 | |
Omega Kleszczów | 4 - 0 | Stal Głowno | 31 | |
Zryw Wygoda | 2 - 1 | LKS Kwiatkowice | 31 | |
Andrespolia | 2 - 5 | Pogoń Zduńska Wola | 31 | |
Warta Sieradz | 5 - 1 | Widzew II Łódź | 31 | |
Orkan Buczek | 3 - 2 | Orzeł Nieborów | 31 | |
Stal Głowno | 2 - 4 | Skalnik Sulejów | 32 | |
KS Paradyż | 1 - 4 | Polonia Piotrków | 32 | |
Widzew II Łódź | 1 - 2 | Orkan Buczek | 32 | |
LKS Kwiatkowice | 1 - 3 | Andrespolia | 32 | |
Zjednoczeni Stryków | 2 - 2 | Zryw Wygoda | 32 | |
Boruta Zgierz | 1 - 3 | Omega Kleszczów | 32 | |
Prosna Wieruszów | 1 - 1 | Włókniarz Zelów | 32 | |
Orzeł Nieborów | 0 - 0 | RKS Radomsko | 32 | |
Pogoń Zduńska Wola | 2 - 3 | Warta Sieradz | 32 | |
RKS Radomsko | 1 - 0 | Widzew II Łódź | 33 | |
Orkan Buczek | 3 - 2 | Warta Sieradz | 33 | |
Polonia Piotrków | 4 - 0 | Orzeł Nieborów | 33 | |
Włókniarz Zelów | 0 - 1 | KS Paradyż | 33 | |
Omega Kleszczów | 7 - 0 | Prosna Wieruszów | 33 | |
Skalnik Sulejów | 2 - 2 | Boruta Zgierz | 33 | |
Zryw Wygoda | 1 - 2 | Stal Głowno | 33 | |
Andrespolia | 4 - 0 | Zjednoczeni Stryków | 33 | |
LKS Kwiatkowice | 4 - 1 | Pogoń Zduńska Wola | 33 | |
Boruta Zgierz | 1 - 1 | Zryw Wygoda | 34 | |
Zjednoczeni Stryków | 3 - 1 | LKS Kwiatkowice | 34 | |
Widzew II Łódź | 1 - 2 | Polonia Piotrków | 34 | |
Stal Głowno | 0 - 1 | Andrespolia | 34 | |
Prosna Wieruszów | 1 - 5 | Skalnik Sulejów | 34 | |
KS Paradyż | 2 - 1 | Omega Kleszczów | 34 | |
Orzeł Nieborów | 0 - 4 | Włókniarz Zelów | 34 | |
Warta Sieradz | 1 - 1 | RKS Radomsko | 34 | |
Pogoń Zduńska Wola | 5 - 1 | Orkan Buczek | 34 |