Data | Dom | vs | Wyjazd | Kol. |
---|---|---|---|---|
Legia II Warszawa | 1 - 1 | Pogoń Grodzisk | 1 | |
Mławianka | 0 - 2 | Pelikan Łowicz | 1 | |
Ursus Warszawa | 2 - 2 | Błonianka | 1 | |
Broń Radom | 3 - 1 | Sokół Ostróda | 1 | |
Świt Nowy Dwór | 2 - 0 | Lechia Tomaszów | 1 | |
Warta Sieradz | 3 - 1 | Jagiellonia II | 1 | |
Pilica Białobrzegi | 1 - 3 | Legionovia | 1 | |
Olimpia Zambrów | 0 - 0 | Unia Skierniewice | 1 | |
Concordia Elbląg | 0 - 2 | ŁKS II Łódź | 1 | |
Pelikan Łowicz | 0 - 2 | Legia II Warszawa | 2 | |
Sokół Ostróda | 2 - 3 | Świt Nowy Dwór | 2 | |
Ursus Warszawa | 3 - 2 | Broń Radom | 2 | |
Pogoń Grodzisk | 3 - 1 | Warta Sieradz | 2 | |
Błonianka | 1 - 0 | ŁKS II Łódź | 2 | |
Concordia Elbląg | 0 - 0 | Unia Skierniewice | 2 | |
Legionovia | 1 - 2 | Olimpia Zambrów | 2 | |
Jagiellonia II | 2 - 4 | Pilica Białobrzegi | 2 | |
Lechia Tomaszów | 1 - 3 | Mławianka | 2 | |
Świt Nowy Dwór | 3 - 0 | Ursus Warszawa | 3 | |
Mławianka | 4 - 3 | Sokół Ostróda | 3 | |
Legia II Warszawa | 2 - 2 | Lechia Tomaszów | 3 | |
Warta Sieradz | 2 - 3 | Pelikan Łowicz | 3 | |
Pilica Białobrzegi | 1 - 1 | Pogoń Grodzisk | 3 | |
Olimpia Zambrów | 0 - 4 | Jagiellonia II | 3 | |
Concordia Elbląg | 2 - 4 | Legionovia | 3 | |
ŁKS II Łódź | 1 - 2 | Unia Skierniewice | 3 | |
Broń Radom | 1 - 0 | Błonianka | 3 | |
Jagiellonia II | 5 - 2 | Concordia Elbląg | 4 | |
Błonianka | 0 - 1 | Unia Skierniewice | 4 | |
Sokół Ostróda | 0 - 2 | Legia II Warszawa | 4 | |
Broń Radom | 1 - 4 | Świt Nowy Dwór | 4 | |
Lechia Tomaszów | 3 - 0 | Warta Sieradz | 4 | |
Pogoń Grodzisk | 2 - 2 | Olimpia Zambrów | 4 | |
Legionovia | 2 - 2 | ŁKS II Łódź | 4 | |
Pelikan Łowicz | 2 - 2 | Pilica Białobrzegi | 4 | |
Ursus Warszawa | 1 - 2 | Mławianka | 4 | |
Legia II Warszawa | 2 - 2 | Ursus Warszawa | 5 | |
ŁKS II Łódź | 2 - 2 | Jagiellonia II | 5 | |
Mławianka | 4 - 2 | Broń Radom | 5 | |
Świt Nowy Dwór | 3 - 0 | Błonianka | 5 | |
Warta Sieradz | 0 - 0 | Sokół Ostróda | 5 | |
Pilica Białobrzegi | 0 - 2 | Lechia Tomaszów | 5 | |
Olimpia Zambrów | 1 - 1 | Pelikan Łowicz | 5 | |
Legionovia | 2 - 0 | Unia Skierniewice | 5 | |
Concordia Elbląg | 1 - 2 | Pogoń Grodzisk | 5 | |
Broń Radom | 2 - 2 | Legia II Warszawa | 6 | |
Pogoń Grodzisk | 2 - 1 | ŁKS II Łódź | 6 | |
Sokół Ostróda | 3 - 0 | Pilica Białobrzegi | 6 | |
Lechia Tomaszów | 0 - 1 | Olimpia Zambrów | 6 | |
Jagiellonia II | 0 - 1 | Unia Skierniewice | 6 | |
Ursus Warszawa | 1 - 1 | Warta Sieradz | 6 | |
Świt Nowy Dwór | 2 - 3 | Mławianka | 6 | |
Błonianka | 1 - 2 | Legionovia | 6 | |
Pelikan Łowicz | 2 - 0 | Concordia Elbląg | 6 | |
ŁKS II Łódź | 0 - 4 | Pelikan Łowicz | 7 | |
Legia II Warszawa | 1 - 2 | Świt Nowy Dwór | 7 | |
Unia Skierniewice | 0 - 1 | Pogoń Grodzisk | 7 | |
Mławianka | 4 - 1 | Błonianka | 7 | |
Warta Sieradz | 0 - 4 | Broń Radom | 7 | |
Pilica Białobrzegi | 0 - 0 | Ursus Warszawa | 7 | |
Olimpia Zambrów | 2 - 3 | Sokół Ostróda | 7 | |
Concordia Elbląg | 2 - 3 | Lechia Tomaszów | 7 | |
Legionovia | 4 - 1 | Jagiellonia II | 7 | |
Lechia Tomaszów | 2 - 1 | ŁKS II Łódź | 8 | |
Broń Radom | 1 - 1 | Pilica Białobrzegi | 8 | |
Pogoń Grodzisk | 1 - 1 | Legionovia | 8 | |
Błonianka | 1 - 5 | Jagiellonia II | 8 | |
Sokół Ostróda | 2 - 1 | Concordia Elbląg | 8 | |
Świt Nowy Dwór | 1 - 1 | Warta Sieradz | 8 | |
Mławianka | 2 - 2 | Legia II Warszawa | 8 | |
Ursus Warszawa | 3 - 3 | Olimpia Zambrów | 8 | |
Pelikan Łowicz | 1 - 2 | Unia Skierniewice | 8 | |
Pilica Białobrzegi | 1 - 2 | Świt Nowy Dwór | 9 | |
Legia II Warszawa | 6 - 2 | Błonianka | 9 | |
Jagiellonia II | 1 - 2 | Pogoń Grodzisk | 9 | |
Olimpia Zambrów | 0 - 0 | Broń Radom | 9 | |
ŁKS II Łódź | 2 - 1 | Sokół Ostróda | 9 | |
Unia Skierniewice | 0 - 0 | Lechia Tomaszów | 9 | |
Warta Sieradz | 2 - 2 | Mławianka | 9 | |
Concordia Elbląg | 1 - 1 | Ursus Warszawa | 9 | |
Legionovia | 4 - 1 | Pelikan Łowicz | 9 | |
Legia II Warszawa | 4 - 1 | Warta Sieradz | 10 | |
Broń Radom | 4 - 0 | Concordia Elbląg | 10 | |
Błonianka | 3 - 5 | Pogoń Grodzisk | 10 | |
Sokół Ostróda | 0 - 4 | Unia Skierniewice | 10 | |
Świt Nowy Dwór | 2 - 0 | Olimpia Zambrów | 10 | |
Lechia Tomaszów | 1 - 1 | Legionovia | 10 | |
Ursus Warszawa | 2 - 2 | ŁKS II Łódź | 10 | |
Mławianka | 6 - 2 | Pilica Białobrzegi | 10 | |
Pelikan Łowicz | 0 - 0 | Jagiellonia II | 10 | |
Jagiellonia II | 1 - 1 | Lechia Tomaszów | 11 | |
ŁKS II Łódź | 2 - 1 | Broń Radom | 11 | |
Unia Skierniewice | 2 - 0 | Ursus Warszawa | 11 | |
Olimpia Zambrów | 3 - 2 | Mławianka | 11 | |
Concordia Elbląg | 2 - 0 | Świt Nowy Dwór | 11 | |
Legionovia | 1 - 1 | Sokół Ostróda | 11 | |
Pogoń Grodzisk | 1 - 2 | Pelikan Łowicz | 11 | |
Pilica Białobrzegi | 1 - 0 | Legia II Warszawa | 11 | |
Warta Sieradz | 0 - 1 | Błonianka | 11 | |
Legia II Warszawa | 3 - 1 | Olimpia Zambrów | 12 | |
Błonianka | 1 - 1 | Pelikan Łowicz | 12 | |
Sokół Ostróda | 3 - 2 | Jagiellonia II | 12 | |
Ursus Warszawa | 1 - 3 | Legionovia | 12 | |
Świt Nowy Dwór | 0 - 2 | ŁKS II Łódź | 12 | |
Mławianka | 3 - 3 | Concordia Elbląg | 12 | |
Warta Sieradz | 0 - 0 | Pilica Białobrzegi | 12 | |
Lechia Tomaszów | 3 - 0 | Pogoń Grodzisk | 12 | |
Broń Radom | 3 - 2 | Unia Skierniewice | 12 | |
ŁKS II Łódź | 4 - 1 | Mławianka | 13 | |
Jagiellonia II | 1 - 0 | Ursus Warszawa | 13 | |
Olimpia Zambrów | 2 - 0 | Warta Sieradz | 13 | |
Unia Skierniewice | 1 - 1 | Świt Nowy Dwór | 13 | |
Pilica Białobrzegi | 2 - 0 | Błonianka | 13 | |
Concordia Elbląg | 1 - 2 | Legia II Warszawa | 13 | |
Legionovia | 3 - 3 | Broń Radom | 13 | |
Pogoń Grodzisk | 1 - 2 | Sokół Ostróda | 13 | |
Pelikan Łowicz | 1 - 1 | Lechia Tomaszów | 13 | |
Broń Radom | 0 - 1 | Jagiellonia II | 14 | |
Błonianka | 0 - 1 | Lechia Tomaszów | 14 | |
Legia II Warszawa | 0 - 7 | ŁKS II Łódź | 14 | |
Mławianka | 0 - 0 | Unia Skierniewice | 14 | |
Ursus Warszawa | 1 - 2 | Pogoń Grodzisk | 14 | |
Sokół Ostróda | 4 - 1 | Pelikan Łowicz | 14 | |
Świt Nowy Dwór | 2 - 2 | Legionovia | 14 | |
Pilica Białobrzegi | 4 - 2 | Olimpia Zambrów | 14 | |
Warta Sieradz | 0 - 0 | Concordia Elbląg | 14 | |
ŁKS II Łódź | 2 - 2 | Warta Sieradz | 15 | |
Legionovia | 1 - 2 | Mławianka | 15 | |
Olimpia Zambrów | 0 - 3 | Błonianka | 15 | |
Unia Skierniewice | 1 - 0 | Legia II Warszawa | 15 | |
Pogoń Grodzisk | 4 - 0 | Broń Radom | 15 | |
Concordia Elbląg | 1 - 3 | Pilica Białobrzegi | 15 | |
Jagiellonia II | 4 - 1 | Świt Nowy Dwór | 15 | |
Pelikan Łowicz | 3 - 1 | Ursus Warszawa | 15 | |
Lechia Tomaszów | 1 - 1 | Sokół Ostróda | 15 | |
Legia II Warszawa | 1 - 2 | Legionovia | 16 | |
Błonianka | 2 - 3 | Sokół Ostróda | 16 | |
Pilica Białobrzegi | 1 - 3 | ŁKS II Łódź | 16 | |
Broń Radom | 3 - 2 | Pelikan Łowicz | 16 | |
Ursus Warszawa | 1 - 7 | Lechia Tomaszów | 16 | |
Świt Nowy Dwór | 0 - 1 | Pogoń Grodzisk | 16 | |
Olimpia Zambrów | 3 - 1 | Concordia Elbląg | 16 | |
Mławianka | 1 - 3 | Jagiellonia II | 16 | |
Warta Sieradz | 1 - 2 | Unia Skierniewice | 16 | |
Jagiellonia II | 2 - 2 | Legia II Warszawa | 17 | |
Unia Skierniewice | 4 - 1 | Pilica Białobrzegi | 17 | |
Legionovia | 0 - 1 | Warta Sieradz | 17 | |
Pogoń Grodzisk | 2 - 0 | Mławianka | 17 | |
Sokół Ostróda | 4 - 3 | Ursus Warszawa | 17 | |
ŁKS II Łódź | 6 - 0 | Olimpia Zambrów | 17 | |
Pelikan Łowicz | 1 - 2 | Świt Nowy Dwór | 17 | |
Lechia Tomaszów | 3 - 1 | Broń Radom | 17 | |
Błonianka | 1 - 0 | Ursus Warszawa | 18 | |
Unia Skierniewice | 0 - 1 | Olimpia Zambrów | 18 | |
Sokół Ostróda | 3 - 4 | Broń Radom | 18 | |
Pogoń Grodzisk | 0 - 2 | Legia II Warszawa | 18 | |
Jagiellonia II | 4 - 0 | Warta Sieradz | 18 | |
Legionovia | 2 - 0 | Pilica Białobrzegi | 18 | |
ŁKS II Łódź | 3 - 0 | Concordia Elbląg | 18 | |
Pelikan Łowicz | 1 - 2 | Mławianka | 18 | |
ŁKS II Łódź | 2 - 1 | Błonianka | 19 | |
Legia II Warszawa | 3 - 2 | Pelikan Łowicz | 19 | |
Warta Sieradz | 2 - 5 | Pogoń Grodzisk | 19 | |
Mławianka | 6 - 0 | Lechia Tomaszów | 19 | |
Świt Nowy Dwór | 5 - 0 | Sokół Ostróda | 19 | |
Olimpia Zambrów | 0 - 2 | Legionovia | 19 | |
Lechia Tomaszów | 1 - 0 | Świt Nowy Dwór | 18 | |
Pilica Białobrzegi | 0 - 0 | Jagiellonia II | 19 | |
Pogoń Grodzisk | 1 - 0 | Pilica Białobrzegi | 20 | |
Błonianka | 1 - 1 | Broń Radom | 20 | |
Legionovia | 2 - 2 | Concordia Elbląg | 20 | |
Sokół Ostróda | 1 - 4 | Mławianka | 20 | |
Unia Skierniewice | 1 - 0 | ŁKS II Łódź | 20 | |
Ursus Warszawa | 2 - 2 | Świt Nowy Dwór | 20 | |
Lechia Tomaszów | 1 - 1 | Legia II Warszawa | 20 | |
Pelikan Łowicz | 2 - 0 | Warta Sieradz | 20 | |
Jagiellonia II | 2 - 1 | Olimpia Zambrów | 20 | |
ŁKS II Łódź | 3 - 2 | Legionovia | 21 | |
Legia II Warszawa | 0 - 0 | Sokół Ostróda | 21 | |
Olimpia Zambrów | 0 - 5 | Pogoń Grodzisk | 21 | |
Pilica Białobrzegi | 2 - 0 | Pelikan Łowicz | 21 | |
Warta Sieradz | 0 - 1 | Lechia Tomaszów | 21 | |
Świt Nowy Dwór | 3 - 2 | Broń Radom | 21 | |
Mławianka | 5 - 1 | Ursus Warszawa | 21 | |
Unia Skierniewice | 1 - 0 | Błonianka | 21 | |
Concordia Elbląg | 0 - 0 | Błonianka | 17 | |
Pogoń Grodzisk | 0 - 1 | Concordia Elbląg | 22 | |
Unia Skierniewice | 0 - 4 | Legionovia | 22 | |
Jagiellonia II | 3 - 3 | ŁKS II Łódź | 22 | |
Ursus Warszawa | 0 - 2 | Legia II Warszawa | 22 | |
Sokół Ostróda | 0 - 4 | Warta Sieradz | 22 | |
Broń Radom | 2 - 4 | Mławianka | 22 | |
Lechia Tomaszów | 2 - 2 | Pilica Białobrzegi | 22 | |
Pelikan Łowicz | 2 - 1 | Olimpia Zambrów | 22 | |
Błonianka | 1 - 0 | Świt Nowy Dwór | 22 | |
Broń Radom | 0 - 1 | Ursus Warszawa | 19 | |
Concordia Elbląg | 2 - 0 | Pelikan Łowicz | 23 | |
Legionovia | 3 - 0 | Błonianka | 23 | |
ŁKS II Łódź | 2 - 0 | Pogoń Grodzisk | 23 | |
Pilica Białobrzegi | 1 - 0 | Sokół Ostróda | 23 | |
Legia II Warszawa | 5 - 2 | Broń Radom | 23 | |
Unia Skierniewice | 1 - 2 | Jagiellonia II | 23 | |
Olimpia Zambrów | 1 - 2 | Lechia Tomaszów | 23 | |
Mławianka | 2 - 3 | Świt Nowy Dwór | 23 | |
Warta Sieradz | 4 - 0 | Ursus Warszawa | 23 | |
Unia Skierniewice | 1 - 1 | Concordia Elbląg | 19 | |
Błonianka | 1 - 4 | Mławianka | 24 | |
Pogoń Grodzisk | 4 - 0 | Unia Skierniewice | 24 | |
Lechia Tomaszów | 1 - 0 | Concordia Elbląg | 24 | |
Świt Nowy Dwór | 0 - 0 | Legia II Warszawa | 24 | |
Sokół Ostróda | 2 - 3 | Olimpia Zambrów | 24 | |
Broń Radom | 2 - 1 | Warta Sieradz | 24 | |
Ursus Warszawa | 3 - 1 | Pilica Białobrzegi | 24 | |
Pelikan Łowicz | 0 - 1 | ŁKS II Łódź | 24 | |
Jagiellonia II | 4 - 0 | Legionovia | 24 | |
ŁKS II Łódź | 2 - 0 | Lechia Tomaszów | 25 | |
Jagiellonia II | 0 - 1 | Błonianka | 25 | |
Legia II Warszawa | 4 - 1 | Mławianka | 25 | |
Unia Skierniewice | 2 - 1 | Pelikan Łowicz | 25 | |
Pilica Białobrzegi | 3 - 1 | Broń Radom | 25 | |
Legionovia | 1 - 1 | Pogoń Grodzisk | 25 | |
Olimpia Zambrów | 2 - 0 | Ursus Warszawa | 25 | |
Warta Sieradz | 1 - 2 | Świt Nowy Dwór | 25 | |
Concordia Elbląg | 2 - 0 | Sokół Ostróda | 25 | |
Błonianka | 0 - 2 | Legia II Warszawa | 26 | |
Broń Radom | 2 - 2 | Olimpia Zambrów | 26 | |
Pogoń Grodzisk | 2 - 1 | Jagiellonia II | 26 | |
Świt Nowy Dwór | 4 - 1 | Pilica Białobrzegi | 26 | |
Sokół Ostróda | 0 - 2 | ŁKS II Łódź | 26 | |
Mławianka | 0 - 2 | Warta Sieradz | 26 | |
Ursus Warszawa | 4 - 3 | Concordia Elbląg | 26 | |
Lechia Tomaszów | 1 - 0 | Unia Skierniewice | 26 | |
Pelikan Łowicz | 1 - 1 | Legionovia | 26 | |
Jagiellonia II | 2 - 2 | Pelikan Łowicz | 27 | |
ŁKS II Łódź | 3 - 2 | Ursus Warszawa | 27 | |
Unia Skierniewice | 2 - 0 | Sokół Ostróda | 27 | |
Pogoń Grodzisk | 1 - 1 | Błonianka | 27 | |
Olimpia Zambrów | 0 - 2 | Świt Nowy Dwór | 27 | |
Legionovia | 2 - 0 | Lechia Tomaszów | 27 | |
Concordia Elbląg | 3 - 2 | Broń Radom | 27 | |
Pilica Białobrzegi | 2 - 0 | Mławianka | 27 | |
Warta Sieradz | 2 - 3 | Legia II Warszawa | 27 | |
Concordia Elbląg | 1 - 0 | Jagiellonia II | 21 | |
Legia II Warszawa | 2 - 4 | Pilica Białobrzegi | 28 | |
Błonianka | 0 - 2 | Warta Sieradz | 28 | |
Mławianka | 1 - 1 | Olimpia Zambrów | 28 | |
Świt Nowy Dwór | 2 - 0 | Concordia Elbląg | 28 | |
Ursus Warszawa | 0 - 1 | Unia Skierniewice | 28 | |
Sokół Ostróda | 1 - 2 | Legionovia | 28 | |
Pelikan Łowicz | 1 - 1 | Pogoń Grodzisk | 28 | |
Lechia Tomaszów | 1 - 1 | Jagiellonia II | 28 | |
Broń Radom | 3 - 3 | ŁKS II Łódź | 28 | |
Pogoń Grodzisk | 3 - 2 | Lechia Tomaszów | 29 | |
ŁKS II Łódź | 1 - 1 | Świt Nowy Dwór | 29 | |
Unia Skierniewice | 0 - 1 | Broń Radom | 29 | |
Legionovia | 2 - 1 | Ursus Warszawa | 29 | |
Concordia Elbląg | 2 - 1 | Mławianka | 29 | |
Olimpia Zambrów | 0 - 3 | Legia II Warszawa | 29 | |
Pilica Białobrzegi | 1 - 1 | Warta Sieradz | 29 | |
Pelikan Łowicz | 5 - 2 | Błonianka | 29 | |
Jagiellonia II | 3 - 1 | Sokół Ostróda | 29 | |
Warta Sieradz | 1 - 0 | Olimpia Zambrów | 30 | |
Legia II Warszawa | 0 - 1 | Concordia Elbląg | 30 | |
Mławianka | 4 - 6 | ŁKS II Łódź | 30 | |
Świt Nowy Dwór | 4 - 3 | Unia Skierniewice | 30 | |
Sokół Ostróda | 2 - 2 | Pogoń Grodzisk | 30 | |
Lechia Tomaszów | 0 - 2 | Pelikan Łowicz | 30 | |
Błonianka | 0 - 6 | Pilica Białobrzegi | 30 | |
Broń Radom | 1 - 2 | Legionovia | 30 | |
Ursus Warszawa | 2 - 0 | Jagiellonia II | 30 | |
ŁKS II Łódź | 2 - 0 | Legia II Warszawa | 31 | |
Unia Skierniewice | 1 - 3 | Mławianka | 31 | |
Legionovia | 2 - 2 | Świt Nowy Dwór | 31 | |
Concordia Elbląg | 1 - 1 | Warta Sieradz | 31 | |
Pelikan Łowicz | 1 - 1 | Sokół Ostróda | 31 | |
Pogoń Grodzisk | 0 - 0 | Ursus Warszawa | 31 | |
Jagiellonia II | 2 - 2 | Broń Radom | 31 | |
Olimpia Zambrów | 4 - 0 | Pilica Białobrzegi | 31 | |
Lechia Tomaszów | 0 - 2 | Błonianka | 31 | |
Warta Sieradz | 0 - 0 | ŁKS II Łódź | 32 | |
Legia II Warszawa | 1 - 1 | Unia Skierniewice | 32 | |
Błonianka | 1 - 1 | Olimpia Zambrów | 32 | |
Mławianka | 2 - 5 | Legionovia | 32 | |
Pilica Białobrzegi | 4 - 0 | Concordia Elbląg | 32 | |
Świt Nowy Dwór | 2 - 3 | Jagiellonia II | 32 | |
Ursus Warszawa | 1 - 2 | Pelikan Łowicz | 32 | |
Broń Radom | 1 - 2 | Pogoń Grodzisk | 32 | |
Sokół Ostróda | 1 - 2 | Lechia Tomaszów | 32 | |
Unia Skierniewice | 3 - 2 | Warta Sieradz | 33 | |
ŁKS II Łódź | 1 - 0 | Pilica Białobrzegi | 33 | |
Sokół Ostróda | 2 - 1 | Błonianka | 33 | |
Legionovia | 3 - 1 | Legia II Warszawa | 33 | |
Concordia Elbląg | 0 - 0 | Olimpia Zambrów | 33 | |
Lechia Tomaszów | 2 - 2 | Ursus Warszawa | 33 | |
Pelikan Łowicz | 5 - 2 | Broń Radom | 33 | |
Jagiellonia II | 3 - 3 | Mławianka | 33 | |
Pogoń Grodzisk | 2 - 1 | Świt Nowy Dwór | 33 | |
Legia II Warszawa | 5 - 0 | Jagiellonia II | 34 | |
Błonianka | 4 - 2 | Concordia Elbląg | 34 | |
Olimpia Zambrów | 1 - 3 | ŁKS II Łódź | 34 | |
Pilica Białobrzegi | 2 - 2 | Unia Skierniewice | 34 | |
Warta Sieradz | 1 - 0 | Legionovia | 34 | |
Mławianka | 2 - 2 | Pogoń Grodzisk | 34 | |
Świt Nowy Dwór | 3 - 2 | Pelikan Łowicz | 34 | |
Broń Radom | 1 - 4 | Lechia Tomaszów | 34 | |
Ursus Warszawa | 1 - 2 | Sokół Ostróda | 34 |