Grupa Tubądzin głównym sponsorem

Grupa Tubądzin, która wspiera nasz Klub już od kilku lat, podpisała nową umowę z Wartą Sieradz oraz stała się głównym sponsorem Akademii Warty Sieradz.

Nowa umowa zawarta pomiędzy Grupą Tubądzin a Klubem Sportowym Warta Sieradz zakłada wsparcie w kwocie 210 tysięcy złotych, z czego 60 tysięcy złotych będzie przekazywane na Akademię Warty Sieradz. Marka Tubądzin pojawi się również na koszulkach zespołów młodzieżowych.

Tę współpracę, to już parę lat kontynuujemy, natomiast pan prezes jest tak przekonujący, że postanowiliśmy zaistnieć więcej, niż do tej pory – To jest też potrzeba serca, potrzeba zaistnienia Ceramiki Tubądzin w świadomości sieradzan.

Tak o współpracy z Wartą mówi Prezes Grupy Tubądzin – Andrzej Wodzyński.

Nową umowę skomentował również Prezes Warty Sieradz – Tomasz Jóźwik:

Grupa Tubądzin, od kiedy jestem prezesem Warty Sieradz, jest cały czas koło nas i wspomaga cały czas. To nie jest nasza pierwsza umowa. Natomiast udało nam się teraz dopracować stanowisko nowe i podpisanie umowy o sponsora głównego Akademii Warty Sieradz. To są bardzo istotne pieniądze, które wspomogą szkolenie dzieci i młodzieży. To przełomowy krok w Akademii Warty Sieradz.

Cytaty: nasze.fm
Zdjęcia: tubadzin.pl