Kolejne gratulacje dla dziewczyn ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu, które po sukcesie na szczeblu wojewódzkim poszły za ciosem i zdobyły 1. miejsce w Ogólnopolskich Finałach Igrzysk Młodzieży Szkolnej!
Turniej odbył się w dniach 22-25 czerwca ośrodku „Banderoza” w Głuchołazach. W składzie reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu pod wodzą trenerki Blanki Przybył znalazły się zawodniczki Akademii Warty Sieradz: Zuzanna Gajdzińska, Iga Majchrowska, Oliwia Matusiak i Nadia Pawelec. Warto dodać, że drużynę wsparł też trener pierwszego zespołu Warty Sieradz, Marek Przybył!
Dodajmy, że Oliwia Matusiak strzeliła 10 goli, a Iga Majchrowska 5 goli! Najlepszą strzelczynią zespołu i całego turnieju została Zofia Kacprzak z 13 trafieniami.
Skład SP10: Anna Belka, Julia Chycka, Zuzanna Frątczak, Zuzanna Gajdzińska, Natalia Janiszewska, Zofia Kacprzak, Iga Majchrowska, Oliwia Matusiak, Michalina Niewiadomska, Nadia Pawelec, Kornelia Rutkowska, Hanna Zasina
Trenerzy: Blanka Przybył, Marek Przybył
Jeszcze raz serdeczne gratulacje, dziewczyny!
















































