Trening z Patrycją Balcerzak i sekcją żeńską Warty

W poniedziałek na głównej płycie MOSiR odbył się trening pod okiem byłej reprezentantki Polski Patrycji Balcerzak! Trenujący z nią chłopcy rozegrali mecz z wraz dziewczynkami z sekcji żeńskiej Warty Sieradz.

Udział w treningu wzięli trzej młodzi zawodnicy: Olek, Nikodem i Staszek. To nagroda wylicytowana podczas 33. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w licytacji zorganizowanej na antenie Naszego Radia. Cena ostateczna: 500 zł – a w zamian niezapomniane wspomnienia, solidna dawka sportowej motywacji oraz unikalny zestaw gadżetów Balcerzak Cup dla każdego uczestnika.

Pod czujnym okiem Patrycji chłopcy szlifowali technikę, ćwiczyli drybling, panowanie nad piłką, a także uczestniczyli w grach i zabawach z elementami treningu motorycznego. Wszystko w atmosferze motywacji, sportowej dyscypliny i świetnej zabawy.

Trening został zorganizowany przez Stowarzyszenie Balcerzak Cup, które na co dzień promuje sport wśród dzieci i młodzieży oraz działa na rzecz rozwoju piłki nożnej w regionie.

ℹ️ Zapraszamy w niedzielę 8 czerwca na główną płytę MOSiR Sieradz, gdzie odbędzie się czwarta edycja Balcerzak Cup – turniej piłki nożnej dla dziewczynek i chłopców z lokalnych szkół podstawowych!

➡️ Balcerzak Cup 2025 – zdrowo i rodzinnie
📅 8 czerwca 2025
📌 Stadion MOSiR Sieradz, ul. Sportowa 1

🎯 Kategorie wiekowe:
– dla chłopców i dziewczynek z Sieradza i okolic – w kategorii Orlik – chłopcy z roczników 2014 oraz 2015 oraz dziewczynki z roczników 2012-2015
– dla dziewczynek z całego kraju – w kategorii Młodziczki – dziewczynki z roczników 2012-2014
👧👦 Zapraszamy drużyny chłopięce, dziewczęce oraz mieszane!

➡️ zapisy.balcerzakcup.pl

Kontakt w razie pytań:
📧 patrycja@balcerzakcup.pl
📌 Liczba miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń!