Terminarz 4 ligi – sezon 2020/2021 (grupa łódzka)

Kolejka 01
2 - 2

Warta Działoszyn — Orzeł Nieborów

2 - 1

Zjednoczeni Stryków — Ceramika Opoczno

16:00

Czarni Rząśnia — Warta Sieradz

2 - 3

Jutrzenka Drzewce — ŁKS II Łódź

1 - 1

Boruta Zgierz — Włókniarz Zelów

2 - 0

Omega Kleszczów — Pogoń Zduńska Wola

4 - 1

Skalnik Sulejów — Polonia Piotrków Trybunalski

3 - 1

Stal Głowno — Ner Poddębice

1 - 1

LKS Kwiatkowice — Orkan Buczek

1 - 1

Jutrzenka Warta — Andrespolia Wiśniowa Góra

Kolejka 02
2 - 3

Orzeł Nieborów — Stal Głowno

0 - 3

Ner Poddębice — Boruta Zgierz

4 - 0

ŁKS II Łódź — Czarni Rząśnia

2 - 2

Włókniarz Zelów — Jutrzenka Warta

16:00

Orkan Buczek — Skalnik Sulejów

3 - 2

Warta Sieradz — Omega Kleszczów

0 - 2

Ceramika Opoczno — Pogoń Zduńska Wola

2 - 2

Zjednoczeni Stryków — Warta Działoszyn

3 - 4

Andrespolia Wiśniowa Góra — LKS Kwiatkowice

1 - 2

Polonia Piotrków Trybunalski — Jutrzenka Drzewce

Kolejka 03
16:00

Czarni Rząśnia — Polonia Piotrków Trybunalski

16:00

Boruta Zgierz — Orzeł Nieborów

17:00

Omega Kleszczów — ŁKS II Łódź

17:00

Jutrzenka Warta — Ner Poddębice

17:00

Stal Głowno — Zjednoczeni Stryków

17:00

Warta Działoszyn — Ceramika Opoczno

17:30

Andrespolia Wiśniowa Góra — Skalnik Sulejów

18:00

Pogoń Zduńska Wola — Warta Sieradz

16:00

Jutrzenka Drzewce — Orkan Buczek

17:00

LKS Kwiatkowice — Włókniarz Zelów

Kolejka 04
17:00

Andrespolia Wiśniowa Góra — Jutrzenka Drzewce

18:00

Zjednoczeni Stryków — Boruta Zgierz

18:30

Warta Działoszyn — Stal Głowno

00:00

ŁKS II Łódź — Pogoń Zduńska Wola

00:00

Ner Poddębice — LKS Kwiatkowice

17:00

Ceramika Opoczno — Warta Sieradz

17:00

Włókniarz Zelów — Skalnik Sulejów

18:00

Orzeł Nieborów — Jutrzenka Warta

18:00

Polonia Piotrków Trybunalski — Omega Kleszczów

16:00

Orkan Buczek — Czarni Rząśnia

Kolejka 05
16:00

Czarni Rząśnia — Andrespolia Wiśniowa Góra

16:00

Boruta Zgierz — Warta Działoszyn

17:00

Omega Kleszczów — Orkan Buczek

17:00

Jutrzenka Drzewce — Włókniarz Zelów

17:00

Skalnik Sulejów — Ner Poddębice

17:00

Warta Sieradz — ŁKS II Łódź

17:00

Pogoń Zduńska Wola — Polonia Piotrków Trybunalski

18:00

Stal Głowno — Ceramika Opoczno

17:00

LKS Kwiatkowice — Orzeł Nieborów

17:00

Jutrzenka Warta — Zjednoczeni Stryków

Kolejka 06
00:00

Ner Poddębice — Jutrzenka Drzewce

17:00

Warta Działoszyn — Jutrzenka Warta

17:00

Włókniarz Zelów — Czarni Rząśnia

17:00

Andrespolia Wiśniowa Góra — Omega Kleszczów

17:00

Ceramika Opoczno — ŁKS II Łódź

18:00

Stal Głowno — Boruta Zgierz

18:00

Zjednoczeni Stryków — LKS Kwiatkowice

18:00

Orzeł Nieborów — Skalnik Sulejów

18:00

Orkan Buczek — Pogoń Zduńska Wola

18:00

Polonia Piotrków Trybunalski — Warta Sieradz

Kolejka 07
00:00

ŁKS II Łódź — Polonia Piotrków Trybunalski

00:00

Pogoń Zduńska Wola — Andrespolia Wiśniowa Góra

16:00

Boruta Zgierz — Ceramika Opoczno

16:00

Czarni Rząśnia — Ner Poddębice

17:00

Skalnik Sulejów — Zjednoczeni Stryków

17:00

Warta Sieradz — Orkan Buczek

17:00

Omega Kleszczów — Włókniarz Zelów

16:00

Jutrzenka Drzewce — Orzeł Nieborów

17:00

LKS Kwiatkowice — Warta Działoszyn

17:00

Jutrzenka Warta — Stal Głowno

Kolejka 08
00:00

Ner Poddębice — Omega Kleszczów

16:00

Boruta Zgierz — Jutrzenka Warta

16:00

Ceramika Opoczno — Polonia Piotrków Trybunalski

17:00

Warta Działoszyn — Skalnik Sulejów

17:00

Zjednoczeni Stryków — Jutrzenka Drzewce

17:00

Włókniarz Zelów — Pogoń Zduńska Wola

17:00

Andrespolia Wiśniowa Góra — Warta Sieradz

17:30

Orzeł Nieborów — Czarni Rząśnia

12:00

Stal Głowno — LKS Kwiatkowice

15:00

Orkan Buczek — ŁKS II Łódź

Kolejka 09
00:00

ŁKS II Łódź — Andrespolia Wiśniowa Góra

00:00

Pogoń Zduńska Wola — Ner Poddębice

16:00

Omega Kleszczów — Orzeł Nieborów

16:00

Czarni Rząśnia — Zjednoczeni Stryków

16:30

Skalnik Sulejów — Stal Głowno

17:00

Polonia Piotrków Trybunalski — Orkan Buczek

19:00

Warta Sieradz — Włókniarz Zelów

16:00

Jutrzenka Drzewce — Warta Działoszyn

16:00

LKS Kwiatkowice — Boruta Zgierz

16:00

Jutrzenka Warta — Ceramika Opoczno

Kolejka 10
00:00

Ner Poddębice — Warta Sieradz

16:00

Ceramika Opoczno — Orkan Buczek

16:00

Boruta Zgierz — Skalnik Sulejów

16:00

Warta Działoszyn — Czarni Rząśnia

16:30

Zjednoczeni Stryków — Omega Kleszczów

16:30

Andrespolia Wiśniowa Góra — Polonia Piotrków Trybunalski

17:00

Orzeł Nieborów — Pogoń Zduńska Wola

17:00

Włókniarz Zelów — ŁKS II Łódź

17:00

Stal Głowno — Jutrzenka Drzewce

16:00

Jutrzenka Warta — LKS Kwiatkowice

Kolejka 11
00:00

ŁKS II Łódź — Ner Poddębice

16:00

Pogoń Zduńska Wola — Zjednoczeni Stryków

16:00

Omega Kleszczów — Warta Działoszyn

16:00

Skalnik Sulejów — Jutrzenka Warta

16:00

Czarni Rząśnia — Stal Głowno

17:00

Polonia Piotrków Trybunalski — Włókniarz Zelów

19:00

Warta Sieradz — Orzeł Nieborów

15:00

Orkan Buczek — Andrespolia Wiśniowa Góra

16:00

Jutrzenka Drzewce — Boruta Zgierz

16:00

LKS Kwiatkowice — Ceramika Opoczno

Kolejka 12
00:00

Ner Poddębice — Polonia Piotrków Trybunalski

15:00

Ceramika Opoczno — Andrespolia Wiśniowa Góra

15:00

Warta Działoszyn — Pogoń Zduńska Wola

15:00

Stal Głowno — Omega Kleszczów

16:00

Boruta Zgierz — Czarni Rząśnia

16:00

Zjednoczeni Stryków — Warta Sieradz

16:30

Orzeł Nieborów — ŁKS II Łódź

17:00

Włókniarz Zelów — Orkan Buczek

15:00

Jutrzenka Warta — Jutrzenka Drzewce

15:00

LKS Kwiatkowice — Skalnik Sulejów

Kolejka 13
00:00

Pogoń Zduńska Wola — Stal Głowno

00:00

ŁKS II Łódź — Zjednoczeni Stryków

15:00

Czarni Rząśnia — Jutrzenka Warta

15:30

Skalnik Sulejów — Ceramika Opoczno

16:00

Omega Kleszczów — Boruta Zgierz

16:00

Andrespolia Wiśniowa Góra — Włókniarz Zelów

16:30

Polonia Piotrków Trybunalski — Orzeł Nieborów

17:00

Warta Sieradz — Warta Działoszyn

14:00

Orkan Buczek — Ner Poddębice

15:00

Jutrzenka Drzewce — LKS Kwiatkowice

Kolejka 14
00:00

Ner Poddębice — Andrespolia Wiśniowa Góra

15:00

Skalnik Sulejów — Jutrzenka Drzewce

15:00

Stal Głowno — Warta Sieradz

15:00

Ceramika Opoczno — Włókniarz Zelów

15:00

Zjednoczeni Stryków — Polonia Piotrków Trybunalski

15:00

Warta Działoszyn — ŁKS II Łódź

16:00

Boruta Zgierz — Pogoń Zduńska Wola

16:30

Orzeł Nieborów — Orkan Buczek

15:00

Jutrzenka Warta — Omega Kleszczów

15:00

LKS Kwiatkowice — Czarni Rząśnia

Kolejka 15
15:00

Jutrzenka Drzewce — Ceramika Opoczno

14:00

Orkan Buczek — Zjednoczeni Stryków

17:30

Warta Sieradz — Boruta Zgierz

16:30

Polonia Piotrków Trybunalski — Warta Działoszyn

16:00

Andrespolia Wiśniowa Góra — Orzeł Nieborów

16:00

Włókniarz Zelów — Ner Poddębice

15:00

Pogoń Zduńska Wola — Jutrzenka Warta

15:00

Omega Kleszczów — LKS Kwiatkowice

14:00

Czarni Rząśnia — Skalnik Sulejów

00:00

ŁKS II Łódź — Stal Głowno

Kolejka 16
15:00

Boruta Zgierz — ŁKS II Łódź

15:00

Orzeł Nieborów — Włókniarz Zelów

15:00

Jutrzenka Drzewce — Czarni Rząśnia

14:00

Stal Głowno — Polonia Piotrków Trybunalski

14:00

Jutrzenka Warta — Warta Sieradz

14:00

Skalnik Sulejów — Omega Kleszczów

14:00

LKS Kwiatkowice — Pogoń Zduńska Wola

14:00

Zjednoczeni Stryków — Andrespolia Wiśniowa Góra

13:00

Ceramika Opoczno — Ner Poddębice

14:00

Warta Działoszyn — Orkan Buczek

Kolejka 17
13:00

Orkan Buczek — Stal Głowno

15:30

Polonia Piotrków Trybunalski — Boruta Zgierz

15:00

Włókniarz Zelów — Zjednoczeni Stryków

14:00

Andrespolia Wiśniowa Góra — Warta Działoszyn

14:00

Pogoń Zduńska Wola — Skalnik Sulejów

14:00

Czarni Rząśnia — Ceramika Opoczno

13:00

Warta Sieradz — LKS Kwiatkowice

13:00

Omega Kleszczów — Jutrzenka Drzewce

00:00

Ner Poddębice — Orzeł Nieborów

00:00

ŁKS II Łódź — Jutrzenka Warta

Kolejka 18
14:00

Stal Głowno — Andrespolia Wiśniowa Góra

14:00

Czarni Rząśnia — Omega Kleszczów

14:00

Boruta Zgierz — Orkan Buczek

13:00

Warta Działoszyn — Włókniarz Zelów

13:00

Skalnik Sulejów — Warta Sieradz

13:00

Ceramika Opoczno — Orzeł Nieborów

00:00

LKS Kwiatkowice — ŁKS II Łódź

00:00

Jutrzenka Drzewce — Pogoń Zduńska Wola

00:00

Zjednoczeni Stryków — Ner Poddębice

00:00

Jutrzenka Warta — Polonia Piotrków Trybunalski

Kolejka 19
13:00

Orkan Buczek — Jutrzenka Warta

15:00

Polonia Piotrków Trybunalski — LKS Kwiatkowice

14:00

Andrespolia Wiśniowa Góra — Boruta Zgierz

14:00

Orzeł Nieborów — Zjednoczeni Stryków

13:00

Omega Kleszczów — Ceramika Opoczno

13:00

Pogoń Zduńska Wola — Czarni Rząśnia

13:00

Warta Sieradz — Jutrzenka Drzewce

13:00

Włókniarz Zelów — Stal Głowno

00:00

ŁKS II Łódź — Skalnik Sulejów

00:00

Ner Poddębice — Warta Działoszyn