Weszło-Warta: relacja LIVE

Relacja „minuta po minucie” z meczu towarzyskiego: KTS Weszło – Warta Sieradz. Start o 11:30.

Mecz zakończony!

KTS   3:2   WAR

⚽ 40′ Baidoo ⚽ 59′ Wiejak ⚽ 85′ Kosecki – ⚽⚽ 63′ (kar.) 90′ Kręcichwost

KTS lepszy o jedną bramkę od Warty. Dziękujemy za śledzenie relacji.

90. – ⏱️ Koniec meczu!

90. – ⚽ GOL DLA WARTY! Piłkę do bramki dobija głową Kręcichwost!

85. – ⚽ Gol dla KTS. Wrzutka z rzutu rożnego i Weszło na raty wpycha piłkę do bramki. Strzelcem Kosecki.

83. – Uderzenie rywali w kierunku dalszego słupka przeszło tuż obok naszej bramki.

83. – 🟥🟥 Po czerwonej kartce dla zawodników Warty i KTS-u za utarczkę.

76. – Uff, groźna wrzutka KTS z wolnego, ale rywal skiksował na piątym metrze.

70. – KTS z dystansu nad bramką Warty.

63. – ⚽ GOL DLA WARTY! Z rzutu karnego trafia Bartek Kręcichwost!

62. – Świetne wyjście i interwencja bramkarza ratują nas przed stratą trzeciej bramki.

59. – ⚽ Gol dla KTS. Wjazd prawą stroną w nasze pole karne, wyłożenie przed bramkę i strzał Wiejaka z bliska pod poprzeczkę.

57. – Dobre wyjście bramkarza Warty pod nogi dryblującego zawodnika KTS-u.

53. – Okazja KTS-u w naszym polu karnym, na szczęście strzał wysoko nad bramką.

46. – ⏱️Początek drugiej połowy.

KTS konkretniejszy w ofensywie, co przełożyło się na ich prowadzenie.

45. – ⏱️ Koniec pierwszej połowy.

42. – Ładna wrzutka Warty z prawej strony, jednak nasz skrzydłowy minął się z piłką.

41. – Znów groźnie KTS, jednak dobre wyjście z bramki naszego golkipera uchroniło nas przed drugim golem.

40. – ⚽ Gol dla KTS. Kiks naszego obrońcy przy górnej piłce przerodził się w atak rywali, zakończony płaskim strzałem Baidoo do bramki z prawej strony.

37. – Uff, wyłożenie KTS-u po ziemi w pole karne Warty i płaski strzał blokujemy przed linią bramkową.

34. – Zamieszanie w naszym polu karnym w walce o górną piłkę zakończone strzałem w boczną siatkę Warty.

29. – Efektowny strzał rywala z lewej strony przeszedł tuż obok naszego okienka.

26. – Ajj, groźny atak Warty 2 na 2, ale za mocne podanie na prawo.

26. – Wolej naszego napastnika zablokowany w polu karnym KTS-u.

19. – Wolny dla Warty z prawej strony, ale nieudane wykonanie.

14. – Dośrodkowanie KTS z lewego skrzydła i dynamiczna główka rywala, na szczęście obok bramki.

13. – Wysoka wrzutka Warty w pole karne, główka w górę, ale nasz napastnik nie trafił w piłkę z półobrotu.

10. – Atak Weszło prawą stroną. Rywal wpadł z piłką w pole karne, ale świetnie wyszedł z bramki i interweniował nasz golkiper.

5. – Rożny KTS-u, wrzutka na krótki słupek i główka, ale wybijamy sprzed linii bramkowej.