Warta-Sokół A.: relacja LIVE

Relacja „minuta po minucie” z meczu towarzyskiego: Warta Sieradz – Sokół Aleksandrów. Start o 17:30.

Relacja odświeża się automatycznie co minutę!

WAR   3:1   SOK

⚽⚽ 30′ 33′ Testowany, ⚽ 93′ Oyedele – ⚽ 111′ Król

Zasłużona wygrana Biało-Zielonych w drugim sprawdzianie. Dziękujemy za śledzenie relacji!

120. – ⏱️ Koniec meczu!

120. – Strzał z dystansu nad poprzeczką Warty.

120. – Wpadł w pole karne Fabian Mielczarek, ale zabrakło dogrania.

119. – Strzał Warty wysoko nad bramką.

116. – Dogranie rywali z bocznego sektora i mocny strzał obok bramki Warty.

115. – Wybija głową Kolebacz.

115. – Jeszcze korner dla Sokoła.

111. – ⚽ Gol dla Sokoła. Dogranie z prawej strony zakończył strzałem przy słupku Adam Król.

111. – Podanie obrońcy do Kręcichwosta, który jednak był na spalonym.

109. – Wrzutka Pieli padła łupem bramkarza.

109. – Piela trafił rywala w rękę i mamy rzut wolny z prawej strony.

107. – W zamieszaniu w polu karnym po rogu zablokowany Kolebacz.

106. – Kontra Fabiana Mielczarka, wymiana z Kręcichwostem i płaski strzał naszego młodzieżowca. Golkiper jednak obronił i mamy korner.

100. – 🔃 Podwójna zmiana w Warcie.

100. – Ajj, udana kontra Warty, Kręcichwost podał do testowanego, ten wyłożył Zawadzkiego, a Filip trafił strzałem w stopę rywala i tylko korner.

99. – Wybił głową dośrodkowanie z rogu Iwankiewicz.

99. – Udana interwencja Gajdzińskiego, gdy rywal przedzierał się lewym skrzydłem. Korner.

96. – Przedarł się lewą stroną rywal w nasze pole karne, ale został zablokowany na rzut rożny już w polu bramkowym.

95. – 🔃 Pojedyncza zmiana w Warcie.

94. – 🟨 Żółta kartka dla Iwankiewicza po starciu z rywalem.

93. – ⚽ GOL DLA WARTY! Piękny, potężny strzał z rzutu wolnego Abdula Oyedele tuż przy słupku.

92. – Faulowany Maćczak za dwudziestym metrem i mamy rzut wolny.

91. – Dobrze nałożył pressing Gajdziński na połowie rywala.

90. – 🔃 Zmiana w bramce Warty.

89. – Przedarł się lewą stroną Fabian Mielczarek i dograł w pole karne, lecz piłka po nodze jednego rywala trafiła do drugiego i Sokół oddalił zagrożenie.

86. – Wrzutka Sokoła z wolnego i główka nad bramką Warty.

83. – Uderzenie zza pola karnego Pieli przeszło obok słupka.

82. – Piela do Maćczaka, ten odegrał do Fabiana Mielczarka, który jednak zablokowany.

81. – 🔃 Pięć zmian w Warcie.

81. – ⏱️ Początek trzeciej tercji.

Druga tercja nieco mniej porywająca, lecz wciąż z lekkim wskazaniem na Wartę.

80. – ⏱️ Koniec drugiej tercji.

78. – Okazja i pierwszy celny strzał Sokoła. Płaskie uderzenie z lewej strony pola karnego obronił Orzechowski.

77. – Kontra Sokoła i faulujemy na prawym skrzydle. Rzut wolny.

71. – Zwód i strzał z dystansu testowanego pomocnika Warty. Obok bramki.

70. – Wrzutka Sokoła z rożnego wyszła w locie za linię końcową.

69. – Prawą stroną zagrywał Sokół, jednak przeciął na róg nasz stoper.

66. – Akcja rywali i mocny wolej zawodnika Sokoła nad bramką po minimalnej obcierce.

60. – 🔃 Trzy zmiany także w Warcie.

60. – 🔃 Dziewięć w Sokole.

60. – Ajj, testowany skrzydłowy Warty trafił w spojenie z prawej strony.

59. – Rykoszet po strzale testowanego z dystansu, lecz piłka ledwo dotoczyła się do bramkarza.

58. – Drybling Maćczaka na skrzydle, odegranie i wrzutka testowanego, ale brakło strzału.

58. – Maćczak ładnie podał górą do Pawlaka, którego dopadło jednak dwóch obrońców.

56. – Okazja Sokoła, jednak rywal za słabo uderzył po dograniu z prawego skrzydła i został zablokowany.

55. – Ładny drybling testowanego skrzydłowego, który przerwał dopiero czwarty z rywali.

54. – 🔃 Kolejne cztery zmiany w ekipie Warty.

53. – Niecelna główka Sokoła po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

52. – Wrzutkę Sokoła z prawej strony przeciął Ślesicki.

50. – 🟨 Żółta kartka dla Jachny za faul wślizgiem.

48. – Wychodził z kontrą Sokół, ale przerwał ją dalekim wybiciem Jachno.

47. – Testowany skrzydłowy Warty wywalczył korner.

45. – Przedarł się lewym skrzydłem Pawlak, jednak zagrał po ziemi wzdłuż bramki do rękawic bramkarza.

41. – 🔃 Cztery zmiany w ekipie Warty.

41. – ⏱️ Początek drugiej tercji.

Świetne pierwsze 40 minut Biało-Zielonych, udokumentowane bramkami. Sokół z tylko jednym, bardzo niecelnym strzałem z daleka.

40. – ⏱️ Koniec pierwszej tercji.

40. – Ajj, dobrze weszliśmy środkiem w pole karne, lecz za mocne podanie do wbiegającego skrzydłem zaodnika.

37. – Dobre krzyżowe podanie Pietrzaka na skrzydło, testowany zagrał do środka, lecz rywal w ostatniej chwili ubiegł do piłki nabiegającego zawodnika.

33. – ⚽ GOL DLA WARTY! Ponownie sam na sam wyszedł testowany zawodnik Biało-Zielonych i podwyższył prowadzenie.

30. – ⚽ GOL DLA WARTY! Zawodnik testowany wyszedł sam na sam i pokonał golkipera Sokoła.

29. – Pierwszy strzał w meczu Sokoła, jednak była to bardzo niecelna próba.

28. – Ajj, świetne podanie Lisa na skrzydło i podanie testowanego do środka, lecz brakło strzału.

28. – Kontra Warty prawą stroną po aucie Sokoła i testowany wywalczył korner.

26. – Ajj, Pietrzak przedarł się prawą stroną, zagrał mocno przed bramkę, lecz testowany uderzył z pierwszej piłki obok słupka.

23. – Sokół wymieniał piłkę przy naszym narożniku, ale był spalony.

17. – Przechwyt Pietrzaka w środku pola, szkoda, że nie zdecydował się na strzał z dystansu.

16. – Pierwsza kontra Sokoła po niecelnym podaniu Warty przed pole karne. Gościom brakło jednak precyzji w rozegraniu.

14. – I jeszcze jeden odbiór na połowie Sokoła. Wymiana podań Warty i mamy korner.

14. – Drugi korner Biało-Zielonych, tym razem zgranie głową łapie golkiper przyjezdnych.

13. – Ajj, zamieszanie w polu karnym Sokoła po wrzutce Warty z rożnego, jednak strzał zablokowany.

12. – Znów przechwyt Warty na połowie Sokoła. Sójka strzelił z dystansu, a bramkarz z trudem obronił na róg efektowną paradą.

9. – Strzał testowanego skrzydłowego Warty przeszedł po rykoszecie nad poprzeczką Sokoła.

8. – Przechwyt Warty przy wyprowadzeniu Sokoła, jednak strzał napastnika Biało-Zielonych zablokowany.

5. – Testowany podał przez środek do Sójki, który uderzył niecelnie z dystansu.

4. – Sójka wrzucił w pole karne i celny strzał głową testowanego napastnika. Ponownie interweniował golkiper gości.

1. – Pierwsza dobra akcja Warty i płaski celny strzał testowanego z lewego skrzydła. Bramkarz Sokoła jednak obronił.