Warta-GKS Wikielec: relacja LIVE

Relacja „minuta po minucie” z meczu 8. kolejki 3. Ligi (grupa 1): Warta Sieradz – GKS Wikielec. Start o 16:00.

Mecz zakończony!

WAR   0:1   WIK

⚽ 50′ Sobociński

Po słabej drugiej połowie przegramy z GKS-em Wiekielec 0:1. Dziękujemy za śledzenie relacji.

90+6. – ⏱️ Koniec meczu.

90+6. – 🟥 Czerwona kartka dla Ludwikowskiego za faul na zawodniku, który atakował naszą bramkę, a nasz bramkarz wracał spod pola karnego rywala.

90+5. – Janiszewski faulowany na prawym skrzydle. Wolny dla Warty. To ostatnia szansa.

90+4. – Ajj, dośrodkowanie Kraśniewskiego uderzył po drugiej stronie pola karnego wolejem Kita, a piłka przeszła tuż nad poprzeczką.

90+2. – Piłka po ziemi w polu karnym GKS-u minęła Kitę.

90. – Sędzia dolicza pięć minut.

89. – Rożny dla GKS-u. Czas ucieka.

88. – 🟨 Kraśniewski z żółtą kartką.

87. – Wrzutka Shingo z dalekiego wolnego i główkujemy obok bramki.

86. – 🟨 Żółtka kartka dla Kordykiewicza za faul.

85. – Zgranie głową z linii końcowej i nabiegający Koncewicz-Żyłka huknął wolejem nad bramką.

84. – Ajj, Koncewicz-Żyłka trafił w bok muru. Rzut rożny.

84. – Rzut wolny dla Warty z 17 metrów, idealnie na wprost bramki. Faulowany Kręcichwost w powietrznej walce.

81. – 🟨 Żółta kartka dla Lisa.

79. – 🔃 Zmiana w GKS-ie. Wszedł Klimek.

79. – 🔃 Janiszewski za Maćczaka w Warcie.

76. – 🟨 Żółta kartka dla Shingo Koreedy.

75. – 🔃 Zmiana w GKS-ie. Wchodzi Wacławski.

74. – Rywal ograł zwodem trzech naszych zawodników i nakręcił atak. Strzał z dystansu po palcach Ludwikowskiego na rzut rożny.

73. – 🟨 Taktyczny faul Otręby i żółta kartka.

69. – Wrzutka Kity wolejem na Kręcichwosta, lecz ten przyblokowany.

66. – Podkręcony wolej rywala otarty od naszego zawodnika i korner dla gości.

63. – Pusty przelot Ludwikowskiego po rzucie rożnym, na szczęście rywal uderzył z woleja nad bramką.

62. – 🔃 Licznerski wszedł w GKS-ie.

62. – Michalski uderzył z wolnego, ale bramkarz GKS-u obronił.

61. – Kręcichwost faulowany na dwudziestym metrze i rzut wolny dla Warty.

59. – 🔃 Kraśniewski za Filipiaka w Warcie.

55. – 🟨 Żółta kartka dla Sobocińskiego w GKS-ie.

54. – 🔃 Mielczarek za Borcucha w Warcie.

53. – Wolny dla GKS-u i celna główka, ale rywal tez faulował.

51. – 🟨 Żółta kartka dla Kręcichwosta.

50. – ⚽ Gol dla GKS-u. Świetne zagranie piętą rywala na skrzydło i wrzutka z prawej strony, po czym rywale oddali trzy strzały. Dwa razy obronił Ludwikowski, trzeci, Maddoxa Sobocińskiego, wpadł do naszej siatki.

48. – Po odbiorze GKS-u zawodnik rywali prowadził piłkę przez kilkanaście metrów i uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie.

46. – Świetna akcja Warty, Maćczak podał na lewo do Kity, a ten zagrał przed bramkę do Kręcichwosta. Niestety nieczyste wykończenie naszego napastnika i piłka wyszła poza boisko.

46. – W Warcie bez zmian.

46. – ⏱️ Początek drugiej połowy.

Warta delikatnie konkretniejsza piłkarsko, ale GKS ożywił się w ofensywie w końcówce połowy. Trzymamy kciuki za gole Biało-Zielonych po przerwie.

45+2. – ⏱️ Koniec pierwszej połowy.

45+1. – Akcja lewym skrzydłem Warty, ale zdaniem sędziego Kręcichwost faulował.

45+1. – 🟨 Żółta kartka dla kogoś na ławce GKS-u.

43. – Koncewicz-Żyłka uderzył celnie z wolnego, ale bramkarz GKS-u złapał piłkę.

42. – Shingo wygrał główkę po aucie Filipiak i został przy tym faulowany na 25 metrze. Mamy rzut wolny.

41. – Uff, niewiarygodny sajgon w polu karnym Warty po rzucie rożnym. Po długiej kopaninie udało się w końcu wybić w siną dal Pietrzakowi.

40. – Szybkie wznowienie autu przez GKS i w efekcie strzał na naszą bramkę z lewej strony. Interwencja Ludwikowskiego, który był na posterunku.

38. – Ludwikowski łapie piłkę zagraną po ziemi w pole karne.

33. – Ajj, świetny odbiór Kity na skrzydle, zwód i wyłożenie przed szesnastkę do Maćczaka. Ten uderzył z pierwszej piłki nieznacznie nad poprzeczką!

31. – Jeden rywali opatrywany po faulu Pietrzaka w środku pola.

29. – Przypadkowa piłka trafiła w pole karne do Kręcichwosta, lecz defensywa rywali uniemożliwiła mu podanie do Filipiaka.

26. – Kita głową do Kręcichwosta, który uderzał na bramkę z bardzo ostrego kąta, a bramkarz GKS-u niepewnie odbił. Na jego szczęście piłkę wybili obrońcy.

25. – Wymiana gości na skrzydle, rywal wszedł w pole karne lewą stroną, ale przyjął za mocno i od bramki Warta.

23. – Uff, kontra GKS-u po naszym rożnym, po której piłkę zagraną przed bramkę wybił na róg Borcuch.

23. – Ajj, Filipiak wrzucił z autu, a Kręcichwost uderzał celnie nożycami! Niestety w zasięgu bramkarza, który obronił na korner.

20. – W miarę spokojne kilka minut gry za nami. Obie drużyny cierpliwie szukają swojej okazji.

13. – Filipiak o włos od gola z rożnego! Dośrodkowaną piłkę wybił głową z linii bramkowej zawodnik rywali.

12. – Aut po linii Lisa do Kręcichwosta i rywal wybił głową na rzut rożny.

9. – Kręcichwost podał krzyżowo na prawo do Borcucha, który wszedł w pole karne i minął zagraniem bramkarza, ale był na spalonym.

9. – Groźnie wrzucał Wikielec z prawej strony, na szczęście już zza linii końcowej.

8. – Kita podawał przez środek do Kręcichwosta, ale o krok za daleko dla naszego napastnika.

6. – Ajj, wrzutka Filipiaka przeszła po głowach na dalszy słupek, a tam przyjmował i uderzał Koncewicz-Żyłka, jednak nad bramką.

6. – Dobre przyjęcie przez Kitę przerzutu Michalskiego, wymiana podań z Shingo i mamy rzut rożny po bloku rywala.

2. – Wrzutka GKS-u w nasze pole karne, na szczęście głową wybił Koncewicz-Żyłka.

1. – Uwolnił się środkiem Shingo i prowadząc atak zagrał na prawo do Borcucha, ale ten nie opanował piłki.

1. – ⏱️ Początek meczu.

16:01 – Piłkarze już na murawie. Warta na biało, GKS na czerwono.

15:30 – Sędziuje dziś trójka ze Śląskiego ZPN. Arbiter główny Mariusz Goriwoda i jego asystenci: Bartosz Słysz i Bartłomiej Górnik.

🟢 Skład Warty: 22. Mateusz Ludwikowski, 4. Paweł Koncewicz-Żyłka, 5. Mateusz Borcuch, 14. Seweryn Michalski (k), 16. Mateusz Lis, 18. Przemysław Kita, 20. Szymon Pietrzak, 21. Shingo Koreeda, 23. Adrian Filipiak, 25. Bartłomiej Maćczak, 87. Bartłomiej Kręcichwost

Rezerwowi: 12. Kamil Miazek, 2. Bartosz Pawluczuk, 7. Szymon Czyżewski, 9. Filip Zawadzki, 17. Piotr Mielczarek, 19. Maciej Kraśniewski, 45. Jakub Janiczek, 69. Jakub Janiszewski

Skład GKS-u Wikielec: 1. Paweł Rutkowski, 5. Sebastian Szypulski, 6. Piotr Kacperek (k), 7. Maddox Sobociński, 8. Mateusz Jajkowski, 10. Oskar Kordykiewicz, 16. Patryk Rosoliński, 17. Hubert Otręba, 18. Mateusz Jackowski, 19. Michał Jankowski, 25. Dawid Kalisz

Rezerwowi: 12. Jakub Wąsowski, 2. Tomasz Wacławski, 3. Uladzislau Krasouski, 9. Alan Klimek, 11. Eryk Filipczyk, 15. Mateusz Sobotka, 21. Kacper Nowicki, 22. Szymon Licznerski, 27. Paweł Sagan

Witamy! W swoim piątym domowym meczu sezonu 23/24 Biało-Zieloni podejmą GKS Wikielec. Nasi rywale to beniaminek zajmujący 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów. Zapraszamy na mecz!