Warta-Broń: relacja LIVE

Relacja „minuta po minucie” z meczu 32. kolejki 3. Ligi (grupa 1): Warta Sieradz – Broń Radom. Start o 17:00.

Mecz zakończony!

WAR   2:0   BRO

⚽ 42′ Lis (kar.), ⚽ 75′ Lis (kar.)

Po dwóch karnych Mateusza Lisa pokonujemy 2:0 Broń Radom! Dziękujemy za śledzenie relacji!

90+4. – ⏱️ Koniec meczu!

90+3. – 🔃 W Warcie wchodzą Pluta, Kolebacz i Iwankiewicz. Schodzą Oyedele, Mielczarek i Pietrzak.

90+1. – 🟨 Żółta kartka w Broni.

90. – Sędzia doliczył co najmniej 3 minuty.

89. – CO ZA INTERWENCJA MIAZKA! Kamil obronił na linii potężny strzał wolejem rywala.

84. – 🟨🟥 Kręcichwost wyrzucony z boiska po drugiej żółtej kartce. Faul w powietrznej walce.

83. – Miazek show! Kamil obronił dwa mocne strzały z pola karnego Warty, a następnie złapał trzecie, płaskie uderzenie.

80. – Długa piłka do Kręcichwosta, który wyszedł sam na sam, ale był na spalonym.

75. – ⚽ GOL DLA WARTY! Mateusz Lis po raz drugi skutecznie z karnego!

74. – ‼️Karny dla Warty! Faulowany Mielczarek po dynamicznym wejściu w pole karne.

74. – Jachno dobrze przeciął atak rywala.

72. – 🔃 W Broni wchodzą Dwórzyński i Kventsar.

72. – 🔃 W Warcie Zawadzki za Czyżewskiego.

70. – 🟨 Żółta dla Abdula za faul w powietrzu.

70. – Czyżewski wyblokował rywala na skrzydle i gramy od bramki.

66. – 🔃 Podwójna zmiana w Broni. Wchodzą Olipiński i Dziubiński.

63. – Zaczęło padać.

60. – Abdul zagrał w pole karne do Kręcichwosta, który za lekko odegrał.

58. – Ajj, aut Ślesickiego przedłużył Maćczak, a Kręcichwost główkował nad bramką.

54. – Ajj, zabrał się z piłką w pole karne Kręcichwost, szukał podaniem wbiegającego Abdula, lecz podanie przeciął obrońca.

52. – Czyżewski wywalczył rzut rożny dla Warty.

51. – Sędzia odgwizdał faul Kręcichwosta, który fajnie zabierał się z piłką.

50. – Ajj, fajnie fałszem podawał Piela, Abdul wychodził sam na sam od połowy, ale sędzia pokazał spalonego.

48. – Aut w pole karne do Kręcichwosta, lecz ten przyjął ręką.

47. – Wolny dla Broni, piąstkuje Miazek, wybija Czyżewski.

46. – 🔃 W Broni zmiana. Wszedł Tymon Kłosowicz.

46. – ⏱️ Początek drugiej połowy.

Mamy korzystny wynik do przerwy. Druga połowa zapowiada się deszczowo – oby na niekorzyść zmieniła się jedynie pogoda.

45+2. – ⏱️ Koniec pierwszej połowy.

45+2. – Ajj, Abdul w sytuacji 2 na 1 zagrywał przed bramkę do Kręcichwosta, ale ten uprzedzony przez rywala!

45+1. – Wrzutka Pietrzaka, ale Lis główkował niecelnie na dalszym słupku.

45. – Abdul wywalczył korner po wrzucie z autu Lisa.

42. – ⚽ GOL DLA WARTY! Mateusz Lis pewnie wykorzystał jedenastkę!

41. – ‼️ Karny dla Warty! Świetne podanie Maćczaka do Pieli, który uderzył w bramkarza, ale przy dobitce był faulowany!

39. – 🟨 Żółta kartka dla Pieli po wślizgu.

34. – Dobre wyjście Miazka do prostopadłej piłki Broni.

32. – Ajj, świetna akcja Warty, Maćczak wystawił piłkę Pieli, a ten huknął celnie z dystansu, ale golkiper ofiarnie sparował piłkę!

30. – Abdul wyłożył w polu karnym do Mielczarka i celny, ale za lekki strzał Piotra. Broni bramkarz Broni.

30. – Uff, wolej rywala w naszym polu karnym metr nad bramką Miazka.

29. – Ślesicki dał długą piłkę w pole karne, Maćczak zgrał klatką, jednak brakło wykończenia.

28. – Wrzutka Czyżewskiego, po której niecelnie nożycami strzelał Mielczarek.

26. – UFF, Broń sam na sam, ale kapitalnie broni Miazek! Blokujemy też dobitki gości. Wydawało się, że był spalony, ale sędziowie puścili grę.

26. – Drugi groźny korner, Maćczak przedłużył wrzutkę Pieli, jednak Broń wybiła sprzed bramki.

25. – Ajj, Piela wrzucił z rożnego, ale bramkarz zdjął piłkę z głowy Ślesickiemu!

24. – Przerzut Pieli do Mielczarka, ten fajnie wrzucił, jednak goście wybili na korner.

23. – Wysoka wrzutka Broni padła łupem Miazka.

20. – Abdul i Piela przedzierali się polem karnym Broni, ale ostatecznie piłka padła łupem rywali.

18. – Groźnie w naszym polu karnym, ale blokuje Ślesicki.

17. – Czyżewski wybił głową po rożnym gości.

16. – Kontra rywali, Junior uderzył po dryblingu, ale Miazek przeniósł strzał nad bramką.

14. – Wrzutka Broni, ale niecelna główka obok naszej bramki.

12. – Kolejna próba gości zza pola karnego, jednak po ziemi obok bliższego słupka.

11. – Broń z dystansu nad poprzeczką Miazka.

10. – 🟨 Żółta dla Kręcichwosta za próbę wymuszenia jedenastki. Dobrze zagrywał mu głową Abdul.

8. – Jachno wyblokował rozpędzającego się Juniora.

7. – Mielczarek popychany w plecy w polu karnym, ale nie ma karnego.

7. – Za wysokie uderzenie rywala z wolnego.

5. – Sędzia odgwizdał faul Pietrzaka przed naszym polem karnym. Wolny dla Broni.

3. – Wrzutka na dalszy słupek, ale zablokowany skaczący Lis.

2. – Przerzut Ślesickiego i Mielczarek wywalczył korner.

1. – ⏱️ Początek meczu.

🔵 Skład Broni: 1. Wojciech Ginał, 2. Igor Romelczyk, 5. Kacper Górka, 6. Michał Wrześniewski, 9. Marcin Szymczak, 10. Sebastian Kobiera (k), 13. Piotr Owczarek, 16. Jakub Kowalski, 17. Jakub Piwowarski, 18. Kacper Banaszkeiwicz, 21. Junior Timite

Rezerwowi: 12. Antoni Faryna, 3. Sebastian Cuch, 4. Sebastian Dwórzyński, 7. Adrian Olpiński, 11. Tymon Kłosowicz, 14. Adrian Dziubiński, 15. Dariusz Partyka, 22. Jan Dobko, 24. Maksim Kventsar