Tur-Warta II: relacja LIVE

Relacja „minuta po minucie” z meczu towarzyskiego: Tur 1921 Turek – Warta II Sieradz. Start o 11:00.

Mecz zakończony!

TUR   5:0   WAR

⚽ 26′, ⚽ 29′ (sam.), ⚽ 55′, ⚽ 67′, ⚽ 83′

Pierwsze śliwki robaczywki. Dla kilku młodych debiutantów w Warcie II był to pokaz wymagań seniorskiego futbolu.

90+2. – ⏱️ Koniec meczu.

90+2. – Płaski strzał Tura obok bramki.

90+1. – Drugi róg, tym razem rywal wkręcał w okienko, jednak Szafarz podbił piłkę nad bramkę.

90+1. – Strzał Tura po rogu z ostrego kąta, ale obronił Szafarz.

89. – Odbiór Grudnia i podanie do Grzesiaka, który huknął tuż nad bramką z kilkunastu metrów.

88. – Hejmanowski z dystansu tuż nad poprzeczką.

87. – Ajj, Hejmanowski zgrywał głową przed bramkę, ale brakło zamknięcia.

86. – Krakowski wrzucił do Lipowskiego, który wbiegał przed bramkę, ale jednak spalił.

83. – 🔃 Lipowski za Sęcerskiego i Mes za Gwiazdę.

83. – ⚽ Gol dla Tura. Rywal strzela gola w sytuacji 1 na 1.

80. – Rywal wpadł z piłką w nasze pole karne, ale powstrzymał go Makota.

79. – Płaski strzał z lewej strony obronił spokojnie Szafarz.

75. – Przerwa na wodę.

74. – Hejmanowski na prawo do Sęcerskiego, ten uderzył, ale strzał zablokowany. Róg.

73. – Gwiazda wrzucił na głowę Grzesiaka, lecz ten minimalnie nie sięgnął.

72. – Wrzutka Warty na długi słupek, ale rywal zdjął piłkę z głowy Sęcerskiego.

67. – ⚽ Gol dla Tura. Płaski strzał półwolejem z półobrotu wpadł od słupka do bramki Warty.

65. – 🔃 Grudzień, Pawelczyk i Grzesiak za Przybyła, Gajka i Zająca.

63. – Rajd rywala naszym środkiem w pole karne, ale gdy mijał ostatnią przeszkodę, piłkę złapał Szafarz.

58. – Wysoko nad bramką Warty uderzył jeden z rywali.

55. – Płaski strzał z dystansu Przybyła łapie bramkarz Tura.

54. – 🔃 Szafarz, Gwiazda i Makota za Orzechowskiego, Bilskiego i Mesa.

53. – ⚽ Gol dla Tura. Kontra gospodarzy po naszym rzucie rożnym i skuteczne wykończenie rywala w polu karnym.

51. – Tur z dystansu nad bramką Orzechowskiego.

46. – 🔃 Hejmanowski za Kolebacza, Krakowski za Lipowskiego.

46. – ⏱️ Początek drugiej połowy.

Nie jest to zły mecz Warty, ale Biało-Zielonym brakuje doświadczenia.

45+3. – ⏱️ Koniec pierwszej połowy.

45+1. – Kolebacz mocno w boczną siatkę po podaniu Lipowskiego.

45. – Niecelny strzał z dystansu Gajka z pierwszej piłki.

42. – Drugi róg gospodarzy i tym razem soczysta główka obok bramki Orzechowskiego.

42. – Rykoszet po rogu Tura przeszedł obok naszej bramki.

37. – Nie sięgnął Sęcerski krzyżowego podania Gajka.

36. – Strzał Przybyła z dystansu nieznacznie obok okienka.

35. – ❌ Długa piłka Pluty do Sęcerskiego, który trafił głową do siatki, jednak sędzia odgwizdał spalonego.

30. – Przerwa na wodę. Szkoda aktualnego wyniku, bo Warta II grała od początku z Turem jak równo z równym.

29. – ⚽ Gol dla Tura. Rywal przedarł się dryblingiem przez nasz środek, jego pierwszy strzał został zablokowany do boku, ale poprawił wstrzeleniem wzdłuż bramki, które skończyło się trafieniem samobójczym Warty.

28. – Kolebacz wywalczył rzut wolny na prawym skrzydle, ale za mocno z niego wrzuciliśmy.

26. – ⚽ Gol dla Tura. Podanie z lewej strony w szesnastkę wykorzystał płaskim strzałem z pierwszej piłki zawodnik gospodarzy.

25. – Lipowski uderzył płasko obok bramki w polu karnym Tura.

21. – „Kamil Pluta dobrze”, kazał napisać Kamil Pluta.

21. – Podłączył się lewą stroną Gajek i wywalczył rożny.

19. – Kozłująca wrzutka Tura z rogu na krótki słupek, ale dołożona głowa rywala posłała piłkę obok bramki.

19. – Strzał z dystansu Tura z lewej strony nad bramką Warty, ale jeszcze korner po obcierce.

12. – Celny strzał rywala z półobrotu pod poprzeczkę, ale w środek w bramki i Orzechowski złapał piłkę.

8. – Przedarł się lewą stroną Zając, wpadł w pole karne, wszedł przed rywala i został przewrócony od tyłu, jednak sędzia nie zareagował.

7. – Przybył zagrał na lewo do Zająca, który miał dobrą okazję do strzału, ale uderzył za lekko w krótki róg. Ponownie broni bramkarz Tura.

4. – Sęcerski ładnie przyjął głową górną piłkę, wycofał do Kolebacza, a ten płasko celnie uderzył, jednak czujny był golkiper.

1. – Wrzutka Tura z lewej strony, lecz rywal nie trafił w piłkę z woleja.