Sokół K.-Warta: relacja LIVE

Relacja „minuta po minucie” z meczu towarzyskiego: Sokół Kleczew – Warta Sieradz. Start o 15:00.

Mecz zakończony!

SOK   4:0   WAR

⚽ 23′, ⚽ 58′, ⚽ 62′, ⚽ 90′

Bardzo nieudany sprawdzian Biało-Zielonych. Dziękujemy za śledzenie relacji.

90+4. – ⏱️ Koniec meczu.

90+4. – Z dystansu tuż nad bramką testowany Warty.

90+3. – Przechwyt Warty na połowie rywala i mocny strzał Pawlaka, ale w bramkarza.

90+1. – Wrzucał jeszcze Abdul, lecz Sokół wybija głową.

90. – ⚽ Gol dla Sokoła. Kontra gospodarzy 3 na 1 i rywal trafia do pustej bramki po podaniu z lewej strony.

89. – Drybling Abdula w polu karnym, lecz za lekkie wyłożenie przed bramkę i Sokół wybił w aut.

81. – 🟨 Kontra Sokoła po szybkim wybiciu po rogu i kartka dla naszego zawodnika za jej przerwanie.

80. – Korner po zablokowanej wrzutce Zawadzkiego.

79. – Obroniony przez bramkarza Warty mocny strzał z ostrego kąta.

78. – Zablokowany strzał testowanego po kolejnym rożnym Warty.

77. – Wrzucamy z narożnika, potem jeszcze piłka wróciła w pole karne, ale ostatecznie Sokół od bramki.

76. – Abdul wywalczył rzut rożny.

75. – Przerwa na wodę.

74. – Ajj, szansa Warty, wrzutka z lewej strony przeszła na strzał naszemu zawodnikowi, który strzelił płasko w długi róg. Bramkarz obronił jednak na tyle, że piłka przeszła tuż obok bramki.

70. – Zagranie Sokoła z prawego skrzydła łapie nasz bramkarz.

65. – Rywale wygłówkowali wrzutkę Pieli zmierzającą w światło bramki.

64. – Korner dla Warty po akcji Kręcichwosta z testowanym.

62. – ⚽ Gol dla Sokoła. Przerzut przeciwnika na lewe skrzydło, zagranie przed bramkę i płaskie wykończenie z bliska.

58. – ⚽ Gol dla Sokoła. Wzorowa akcja rywali z dośrodkowaniem z lewej strony i strzałem głową wbiegającego zawodnika.

56. – Celna główka Kręcichwosta po akcji naszych obrońców, ale bramkarz obronił ten strzał.

50. – Bramkarz nie sięgnął wrzutki Pieli, ale obrońcy wybili.

49. – Korner dla Warty po dobrym przerzucie Ślesickiego.

46. – ⏱️ Początek drugiej połowy.

Pierwszy kwadrans wyrównany, potem przewaga Sokoła, udokumentowana bramką. Zobaczymy, co przyniesie druga część spotkania.

45+1. – ⏱️ Koniec pierwszej połowy.

44. – 🟨 Żółta dla testowanego za próbę przerwania kontry. Skończyło się strzałem rywala w aut.

41. – Uderzenie Maćczaka zza pola karnego tuż nad poprzeczką Sokoła.

38. – 🟨 Żółta kartka dla Pieli, który nie zgadzał się brakiem reakcji sędziego po jego walce z rywalem.

37. – Interwencja naszego bramkarza na przedpolu i po małym zamieszaniu wychodzimy z opresji.

31. – Przerwa na wodę.

31. – Lis wybija wstrzelenie rywali z prawego skrzydła.

30. – Sokół wychodził z piłką na wolne pole, ale w ostatniej chwili dobrze interweniujemy.

28. – Okazja Sokoła z lewej strony, ale po wyłożeniu wzdłuż bramki przeciwnik tylko musnął piłkę czubkiem buta.

26. – Za głębokie miękkie wrzucenie rywala i piłka w rękach naszego bramkarza. Po chwili znów atak Sokoła, ale dobry wślizg naszego pomocnika.

23. – ⚽ Gol dla Sokoła. Przerzut gospodarzy w pole karne, rywal opanował piłkę w walce z testowanym, wyłożył na lewo, a tam wbiegający zawodnik wpakował piłkę do siatki.

22. – Mocny strzał Maćczaka z dystansu przeszedł tuż obok bramki Sokoła!

19. – Dobra interwencja testowanego pod narożnikiem i gramy od bramki.

14. – Kilka dośrodkowań Warty z lewego skrzydła, lecz Sokół skutecznie broni.

12. – Kolejna próba Sokoła z daleka. Nasz bramkarz broni na raty.

11. – Podanie gospodarzy w nasze pole karne, jednak wbiegający rywal spalił.

10. – Płaski strzał Sokoła z dystansu broni golkiper Warty.

8. – Wrzutka Sokoła z prawej strony, płaski strzał i interwencja naszego bramkarza, a czyhający na dobitkę był na spalonym.

6. – Faulujemy w ataku po wrzutce i od własnego pola karnego Sokół.

5. – Pawlak wywalczył korner dla Warty.

3. – Rożny i strzał głową Sokoła, ale trzy razy w zamieszaniu zablokował piłkę zawodnik testowany.

1. – Sokół na zielono-czarno, Warta na biało.