Pogoń N.S.-Warta: relacja LIVE

Relacja „minuta po minucie” z meczu towarzyskiego: Pogoń Nowe Skalmierzyce – Warta Sieradz. Start o 17:00.

Mecz zakończony!

PNS   3:2   WAR

⚽ 27′, ⚽ 43′, ⚽ 87′ – ⚽ 25′ Sójka, ⚽ 45′ Ślesicki (kar.)

Szkoda końcówki, bo był to generalnie wyrównany sprawdzian. Po zmianach Pogoń przejęła jednak inicjatywę w drugiej połowie, przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

90+4. – ⏱️ Koniec meczu.

89. – Wrzucamy ze stałego fragmentu, ale do rąk bramkarza Pogoni.

87. – Kontra rywali zakończona strzałem w środek naszej bramki.

86. – ⚽ Gol dla Pogoni. Niestety, kolejna piękna bramka gospodarzy zdobyta strzałem rywala zza pola karnego.

85. – 🟨 Żółta kartka dla Pawlaka za wślizg w kierunku bramkarza.

82. – Sytuacyjny strzał z dystansu Pogoni tuż obok słupka, lecz nasz bramkarz musnął piłkę. Korner.

82. – Gajdziński górą do Pawlaka, który zabierał się główką z piłką, jednak dobrze wyszedł bramkarz i przejął futbolówkę.

80. – Uff, rywal oko w oko z naszym bramkarzem po szybkiej akcji Pogoni, jednak górą nasz golkiper, broniąc strzał wyciągniętą na refleks dłonią.

78. – Pogoń w dryblingu przed naszym polem karnym, upadło dwóch ich zawodników, lecz sędzia nie użył gwizdka. Ostatecznie wybił piłkę Jachno.

77. – Uratował nas odbiorem Gajdziński po stracie kolegi w środku pola.

76. – Celny strzał Pogoni z rzutu wolnego, lecz nasz bramkarz sparował go do boku.

75. – 🟨 Żółta kartka dla Przybyła za taktyczny faul.

72. – Mocny strzał Pogoni z dystansu nad bramką Warty.

71. – 🔃 Dwie zmiany w Warcie.

71. – Obok bramki przy krótkim słupku uderzał Kręcichwost.

70. – Wrzutka Pogoni w pole karne i miękki strzał rywala po przyjęciu i zwodzie obronił nasz bramkarz.

69. – Celny, mocny strzał testowanego z rzutu wolnego, jednak odległość od bramki była na tyle duża, że bramkarz zdążył obronić.

68. – Rzut wolny dla Warty, faulowany Kręcichwost.

64. – Zablokowany strzał Pawlaka po wrzutce Zawadzkiego z rożnego.

63. – Wywalczył korner na prawym skrzydle Kręcichwost.

60. – 🔃 Cztery zmiany w Warcie.

59. – Płaski strzał rywala z dystansu broni nasz bramkarz.

56. – Próbował zabrać się z piłką w polu karnym Kolebacz, lecz wydziubnął mu ją rywal.

55. – 🔃 Pojedyncza zmiana w Warcie.

55. – Teraz rywal odbił się od Ślesickiego w polu karnym, karnego chciała Pogoń, lecz ponownie bez gwizdka sędziego.

54. – Maćczak domagał się karnego, jednak sędzie ocenił starcie jako zbyt miękkie.

54. – Kontra rywali jednak płaskie podanie w pole karne przechwycił wyjściem nasz bramkarz.

50. – Uff, piłka przeszła obok bramki Warty po stałym fragmencie.

47. – Ojj, huknął rywal nad murem, ale piłka poszybowała w drzewo 20 metrów za bramką.

46. – Wolny dla Pogoni tuż przed naszym polem karnym.

46. – 🔃 Cztery zmiany w zespole Warty.

46. – ⏱️ Początek drugiej połowy.

Połowa błyskawicznych odpowiedzi. Pogoń od razu wyrównała po golu Warty, a potem Warta od razu po golu Pogoni.

45. – ⏱️ Koniec pierwszej połowy.

45. – ⚽ GOL DLA WARTY! Jedenastkę wykorzystał Damian Ślesicki.

44. – ‼️ Rzut karny dla Warty! Faulowany Piela.

43. – ⚽ Gol dla Pogoni. Najpierw mocna wrzutka gospodarzy z rzutu wolnego, wygłówkował Ślesicki, potem poprawka, wygłówkował testowany, po czym na piłkę nabiegł rywal i huknął wolejem zza szesnastki nie do obrony.

41. – Szybka akcja Pogoni zakończona strzałem zza pola karnego. Tuż nad poprzeczką naszej bramki.

38. – 🟨 Żółta kartka dla rywala za ostre wejście w Abdula.

36. – Ajj, napierw testowany podał z prawej do środka do Maćczaka, który oddał strzał, ale zablokowany. Po chwili odbitą piłkę odebrał rywalowi testowany napastnik Warty, oddał strzał, lecz górą golkiper.

32. – Dwie świetnie okazje Pogoni. W pierwszej strzał rywala w polu karnym obronił bramkarz Warty, a za chwilę drugie uderzenie trafiło spojenie naszej bramki.

32. – Uff, wychodziła z szybką kontrą Pogoń, ale rywal zgubił piłkę w środku pola.

30. – Ajj, wrzutka jednego testowanego z prawej strony do drugiego, który nie trafił czysto piłki nożycami. Uderzał jeszcze Sójka, ale za wysoko.

27. – ⚽ Gol dla Pogoni. Szybkie wyrównanie gospodarzy po kapitalnym przyjęciu rywala klatką piersiową górnej piłki i atomowym strzale wolejem z prawej strony pola karnego.

25. – ⚽ GOL DLA WARTY! Górne podanie Warty przeszło nad głowami skaczących zawodników, w efekcie sam na sam wyszedł Artur Sójka i pokonał bramkarza!

23. – Podwójna interwencja testowanego obrońcy Warty na lewym skrzydle i zaczniemy od autu.

22. – Dośrodkowanie Maćczaka padło łupem Ludwikowskiego.

18. – Płaski strzał z dystansu testowanego zawodnika Warty obronił Mateusz Ludwikowski.

11. – Długie podanie Ślesickiego, po czym Maćczak wykorzystał błąd obrony i uderzył na bramkę z kilkunastu metrów. Zablokowany, a poprawka Sójki nad poprzeczką.

7. – Szybka akcja lewą stroną naszej drużyny, zakończona podaniem do środka i strzałem z dystansu Pieli. Nieznacznie nad bramką.

4. – Pierwsze minuty bez konkretów z obu stron, ale to Warta gra piłką.

1. – Pogoń na złoto-czarno, Warta na biało.