Concordia-Warta: relacja LIVE

Relacja „minuta po minucie” z meczu 33. kolejki 3. Ligi (grupa 1): Concordia Elbląg – Warta Sieradz. Start o 17:30.

Mecz zakończony!

CON   0:  WAR

⚽⚽ 12′ 80′ Kręcichwost, ⚽ 40′ Oyedele

Utrzymaliśmy się w 3. Lidze! Dziękujemy za śledzenie relacji!

90+3. – ⏱️ Koniec meczu!

90+2. – ❌ Piela podciął do Zawadzkiego, który trafił do bramki nad bramkarzem, ale był na spalonym.

86. – 🔃 Podwójna zmiana Concordii. Zeszli Maćkowski i Doniecki, weszli Nowak i Prusik.

86. – 🟨 Żółta dla rywala za taktyczny faul na Zawadzkim.

84. – Kolebacz odebrał piłkę na skrzydle, zagrał przed bramkę, lecz obrońcy ubiegli Pielę i Kręcichwosta.

83. – Ajj, Kolebacz głową nad bramką po wrzutce Kręcichwosta.

80. – ⚽ GOL DLA WARTY! Bartek Kręcichwost dobił strzał z rzutu wolnego Kuby Pieli!

79. – Wolny dla Warty tuż polem karnym po faulu na Mielczarku.

79. – Kolebacz wrzucał w kierunku Zawadzkiego, lecz zdążyli obrońcy.

78. – 🔃 Kolebacz za Maćczaka.

77. – Szybki atak dwóch zawodników Concordii zakończony strzałem z prawej strony. Miazek pewnie łapie.

76. – Przecięte prostopadłe podanie Pluty do Mielczarka.

73. – Przerwa na wodę.

73. – Atak Concordii 3 na 2, jednak strzał zza pola karnego odbija do boku Miazek.

72. – Piela po ziemi w pole karne, bramkarz złapał przed wbiegającym Plutą.

71. – 🔃 Iwankiewicz za Pietrzaka.

70. – Kręcichwost lobował nad bramką po podaniu Maćczaka.

69. – Kręcichwost trafił strzałem Mielczarka.

68. – Strzał z dystansu Concordii nad naszą poprzeczką.

67. – Ajj, wrzutka Zawadzkiego na dalszy słupek, ale nad bramką główkował Mielczarek.

65. – Piela na prawo do Kręcichowsta, ten wywalczył korner po zablokowaniu jego wstrzelenia piłki.

61. – Celny strzał rywala z półobrotu łapie Miazek.

58. – 🔃 Pluta i Zawadzki za Oyedele i Czyżewskiego.

58. – Podania Pieli wzdłuż bramki nie trafił Kręcichwost.

56. – Główka Czyżewskiego po rożnym przeszła tuż obok słupka!

56. – Kręcichwost wywalczył rzut rożny.

55. – ❌ Kręcichwost dobił do bramki strzał Mielczarka, ale zdaniem sędziów był na spalonym.

53. – Wysoko wrzucił Piela, a Abdul lekko główkował obok bramki.

52. – Odbiór rywala i wyjście sam na sam, ale kapitalnie interweniował Miazek, łapiąc mu piłkę spod nóg.

50. – Wrzutka Maćczaka wzdłuż bramki, ale bramkarz Concordii czujny.

48. – Kontra 2 na 2 gospodarzy i strzał w poprzeczkę Miazka!

46. – Pietrzak wrzucił z rożnego w światło bramki, golkiper wypiąstkwał.

46. – ⏱️ Początek drugiej połowy.

Zasłużone prowadzenie w Elblągu. Concordia nastawiona dziś wyłącznie na defensywę.

45+2. – ⏱️ Koniec pierwszej połowy.

45+2. – Świetna akcja Mielczarka z Abdulem tuż przed przerwą, ale rywal wybił piłkę tuż przed nabiegającym Pielą.

45+1. – Główka Abdula nad bramką po wrzutce Pietrzaka z rożnego.

42. – Obok bramki główkował Kręcichwost. Wrzucał Mielczarek.

40. – ⚽ GOL DLA WARTY! Abdul Oyedele zamknął strzałem głową wrzutkę Maćczaka, który odebrał piłkę na prawym skrzydle!

37. – Mielczarek w pole karne do Pieli, a ten uderzył z lewej strony obok bramki.

35. – Ajj, Ślesicki strzelił w słupek po podaniu piętą Maćczaka.

32. – Przerwa na wodę.

32. – Wrzutka Kręcichowosta do rąk bramkarza po ładnej akcji.

27. – Kręcichwost przechwycił podanie bramkarza, podał do Maćczaka, a ten strzelił za lekko! Interwencja golkipera.

27. – Mielczarek zamykał wrzutkę strzałem, ale spalił.

26. – Zablokowane próby strzałów z dystansu Mielczarka i Czyżewskiego.

24. – Ajj, wrzutka z rożnego Pieli przeszła w pole karne, lecz strzał Abdula został przyblokowany przez rywala i złapany przez bramkarza.

24. – Concordia wybija, ale kolejny róg wywalczył Lis.

23. – Kręcichwost podawał po ziemi przed bramkę, a Maćczak uderzał z bliższego słupka. Korner.

22. – Nieporozumienie bramkarza Concordii z obrońcą, ale blokujący Kręcichwost trafiony piłką tak, że wróciła do golkipera.

22. – Główka Abdula zablokowana, poprawka głową Kręcichwosta obok bramki.

20. – Maćczak podał w pole karne do Abdula, ten próbował obrócić się z piłką, lecz został powstrzymany.

19. – Lis strzelił celnie z wolnego, bramkarz odbił, próbowaliśmy dobijać, ale był spalony.

18. – Kręcichwost faulowany tuż przed polem karnym z lewej strony.

16. – Wysoka wrzutka Pietrzaka, ale faulował Piela.

15. – Mielczarek wywalczył rzut rożny.

12. – ⚽ GOL DLA WARTY! Bartek Kręcichwost pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam po podaniu od Maćczaka!

10. – Concordia broni głęboko całym zespołem na własnej połowie.

5. – Trafiony w rękę w swoim polu karnym rywal, ale brak karnego dla Warty.

3. – Głęboką wrzutkę Lisa łapie bramkarz gospodarzy.

1. – Concordia na biało, Warta na zielono.

1. – ⏱️ Początek meczu.

Witamy z Elbląga. Concordia zdecydowała się dziś zagrać jedenastką zawodników młodzieżowych. Na ławce tylko dwóch seniorów.

🟠 Skład Concordii: 1. Adrian Jasieniecki, 7. Szymon Maćkowski, 8. Dawid Czerniec, 9. Dominik Chwoszcz, 10. Grzegorz Grochocki, 11. Hubert Fercho (k), 16. Adam Cenkner, 17. Oliwier Tytek, 18. Adam Kopczak, 29. Denis van Ieperen, 31. Mikołaj Doniecki

Rezerwowi: 23. Paweł Nowak, 25. Joao Augusto, 37. Mateusz Prusik, 98. Bartłomiej Danowski