Warta II-Piast: relacja LIVE

Relacja „minuta po minucie” z meczu towarzyskiego: Warta II Sieradz – Piast Błaszki. Start o 17:00.

Mecz zakończony!

WAR   4:  PIA

⚽ 25′ Kaczmarek, ⚽⚽ 54′ 90′ Widziak, ⚽ 83′ Rozmarynowski – ⚽ 40′ Chramiec, ⚽ 44′ Kuśmirek

Warta II odwróciła losy spotkania. Dziękujemy za śledzenie relacji!

90. – ⏱️ Koniec meczu!

90. – ⚽ GOL DLA WARTY! Kolebacz z prawej strony do Widziaka, a ten ustalił wynik meczu!

88. – 🔃 Krajewski za Kaczmarka.

83. – ⚽ GOL DLA WARTY! Filip Rozmarynowski pokonał bramkarza mocnym strzałem w długi róg!

81. – Ajj, Pluta wszedł prawą stroną w pole karne, wyłożył przed bramkę, ale tam obrona Piasta zdjęła piłkę ze stóp naszych zawodników.

79. – Po wrzutce z wolnego Gajdziński uderzył półwolejem przy bliższym słupku, ale broni Piechówka.

76. – Gajek trafił z bliska słupek po ataku z lewej strony!

71. – 🔃 Gajdziński i Pilc za Wojtala i Krajewskiego.

66. – Rozmarynowski wpadł z piłką w pole karne po odbiorze i płasko uderzył. Piechówka obronił nogą.

58. – Drybling Chramca lewym skrzydłem zakończony strzałem nad bramką Warty.

54. – ⚽ GOL DLA WARTY! Do siatki w podbramkowej sytuacji trafił Szymon Widziak!

53. – Celny strzał zewniakiem Kaczmarka, broni Piechówka.

50. – 🔃 Grzywnowicz i Kolebacz za Lisieckiego i Przybyła.

49. – Strzał z dystansu Chramca łapie Orzechowski.

46. – 🔃 Gajek za Młodaka.

46. – ⏱️ Początek drugiej połowy.

Zabójcza końcówka połowy w wykonaniu gości.

45. – ⏱️ Koniec pierwszej połowy.

44. – ⚽ Gol dla Piasta. Kontra rywali i mocny strzał Kuśmirka przy słupku w sytuacji sam na sam.

42. – Faul na Płócienniku na prawym skrzydle i wolny dla Piasta.

40. – ⚽ Gol dla Piasta. Złe podanie w poprzek naszej obrony i Patryk Chramiec wyrównał potężnym strzałem z lewej nogi.

39. – 🟨 Mitek sfaulował Plutę i obejrzał żółta kartkę.

34. – Młodak półwolejem w poprzeczkę po długiej piłce od Orzechowskiego.

32. – Pluta do Młodaka, który strzelił tuż obok słupka, ale zdaniem sędziego był też na spalonym.

28. – Uderzenie Młodaka z półobrotu sparowane na rzut rożny przez golkipera.

25. – ⚽ GOL DLA WARTY! Widziak zgrał do Przybyła, ten przerzucił na prawo, a Filip Kaczmarek kozłującym strzałem pokonał Piechówkę!

17. – Przybył podał prostopadle do Widziaka, a ten huknął nad poprzeczką z kilkunastu metrów.

6. – Drybling Młodaka lewą stroną, jednak wstrzelenie w pole karne przecięte.

2. – Atak Warty lewym skrzydłem, ale strzał Młodaka na bramkę zablokowany i goście wybili w zamieszaniu.