Warta-Orkan: relacja LIVE

Relacja „minuta po minucie” z meczu towarzyskiego: Warta Sieradz – Orkan Buczek. Start o 11:00.

Mecz zakończony!

WAR   1:1   ORK

⚽ 8′ Maćczak – ⚽ 5′ Lewandowski

120. – ⏱️ Koniec meczu.

116. – Rozegranie rzutu rożnego przez Wartę i po rykoszecie w polu karnym z bliska w poprzeczkę trafił Kolebacz.

115. – Iwankiewicz w pole karne do Kolebacza, który szukał zagraniem Kręcichwosta, lecz został zablokowany.

110. – Uff, atak gości, wyłożenie z lewej strony w pole karne, jednak strzał wbiegającego rywala obok bliższego słupka Warty.

109. – Celnie, ale za lekko z dystansu Pawlak.

108. – Świetne podanie Pawlaka do Kręcichwosta, które otworzyło mu drogę do bramki, lecz golkiper Orkanu obronił instynktownie dłonią mocny strzał Bartka!

106. – Uderzenie Orkanu z dystansu, celne, kąśliwe, ale na raty obronił nasz golkiper.

105. – Celny strzał lewą nogą Lisa, lecz w zasięgu bramkarza.

102. – Nieczysty strzał Kręcichwosta z powietrza po rykoszecie.

96. – Tym razem Mielczarek po ziemi w pole karne do Pawlaka, jednak napastnika Warty ubiegł wślizgiem przeciwnik.

93. – Mielczarek wrzucił z prawej strony, a Kręcichwost strzelił z woleja nad bramką.

90. – Wolny Orkanu z lewej strony i wrzutka, na szczęście wolej wbiegającego rywala niecelny.

87. – Przerwa na płyny.

86. – Celna główka Warty po kornerze, ale w środek bramki.

85. – Rożny dla Warty po szybkim ataku. Zablokowane podanie z lewej strony.

83. – Ajj, Kręcichwost zabrał się z piłką od testowanego, ale huknął nad poprzeczką z rogu pola bramkowego.

82. – Niecelny strzał Orkanu z ostrego kąta.

80. – Ajj, Wojtek Pawlak świetnie zabrał się z podaniem Kręcichwosta i wyszedł sam na sam, jednak bramkarz obronił jego wykończenie.

79. – Długa piłka Orkanu, ale dobre wyjście bramkarza Warty. Za nami niezbyt emocjonujące 10 minut.

69. – Kręcichwost przechwycił piłkę i wpadł w pole karne od lewej strony, lecz nie zdołał wykończyć.

68. – Faulowany Kręcichwost na lewym skrzydle i wolny dla Warty.

66. – Stały fragment, zgranie piłki i nad bramką z powietrza uderzył z bliska piłkarz Orkanu.

63. – Z dystansu nad bramką Warta.

61. – ⏱️ Początek drugiej połowy.

Do przerwy remis po sprezentowaniu rywalom bramki. Zobaczymy co pokaże druga jedenastka.

60. – ⏱️ Koniec pierwszej połowy.

57. – Strzał rywala z lewej strony obronił testowany bramkarz Warty.

56. – Szybka kontra Orkanu, ale mocno niecelny strzał przeciwnika z prawej strony.

53. – Warta przedostała się w pole karne Orkanu, ale na spalonym był Piela.

52. – Składał się do przewrotki Maćczak, jednak zabrakło precyzji.

50. – Orkan mógł wyjść 2 na 2, jednak dobrze swoje warunki fizyczne wykorzystał nasz obrońca, by przeszkodzić w rozegraniu tej akcji.

47. – Przechwyt piłki i strzał zza pola karnego lewą nogą Maćczaka, jednak nad poprzeczką.

45. – Zawadzki celnie prawą nogą z dystansu, ale w ręce bramkarza.

44. – Piela wyłożył do Maćczaka, który płasko uderzył z osiemnastego metra. Ale w środek bramki i golkiper spokojnie obronił.

40. – Uff, wrzutkę z prawej strony zamykał wślizgiem zawodnik Orkanu, jednak z czterech metrów uderzył nad poprzeczką!

38. – Niewiele działo się w ostatnich minutach, a to z racji dwóch interwencji fizjoterapeuty na boisku.

36. – Dobre dwie akcje defensywne Sójki w jednej akcji.

31. – Przerwa na nawodnienie.

29. – Strzał rywala z prawego skrzydła obronił lędźwiami Orzechowski.

29. – Korner Orkanu, rywal główkował nad poprzeczką.

27. – Zawadzki wrzucił, a Sójka celnie główkował, jednak broni bramkarz.

26. – ❌ Nieuznany gol Orkanu. Rywal trafił głową po dośrodkowaniu z głębi pola, ale był na spalonym.

26. – Rożny dla Orkanu, wrzutkę wybił głową Ślesicki.

21. – Zablokowany strzał Zawadzkiego z lewej strony pola karnego.

19. – Niecelna główka obrońcy Warty po rzucie rożnym.

17. – Wahadłowy Warty przedostał się w pole karne, jednak jego strzał zablokowano.

15. – Sieknął z dystansu Sójka, jednak obok bramki.

12. – Ajj, niskie dośrodkowanie Warty przeszło tłumek zawodników na dalszy słupek, gdzie jednak nie zdołał zamknąć go celnym strzałem nasz obrońca.

12. – Z lewego skrzydła wrzucał Zawadzki, a rywale przecięli na korner.

8. – ⚽ GOL DLA WARTY! Wrzutkę z lewego skrzydła strzałem głową wykończył Bartek Maćczak.

5. – ⚽ Gol dla Orkanu. Fatalne, za słabe podanie testowanego obrońcy do bramkarza Warty, które w polu karnym wykorzystał Michał Lewandowski.

3. – Maćczak przechwycił wrzut z autu rywala do bramkarza, lecz brakło mu boiska do wykończenia.

1. – Gramy. Warta na biało, Orkan na czarno.