Czarni-Warta II: relacja LIVE

Relacja „minuta po minucie” z meczu 25. kolejki Klasy okręgowej „Kipsta” (Sieradz): Czarni Rząśnia – Warta II Sieradz. Start o 16:00.

Mecz zakończony!

CZA   1:3   WAR

🟥 27′, ⚽55′ – ⚽⚽ 2′ 45′ Pilc,⚽ 90+6′ Gajek

To była niezbyt udana druga połowa w wykonaniu Warty, ale mecz zakończył się happy endem. Dziękujemy za śledzenie relacji!

90+6. – ⏱️ Koniec meczu!

90+6. – ⚽Janiszewski zablokowany w polu karnym, ale do bezpańskiej piłki dopadł Gajek i mocnym strzałem zakończył mecz!

90+5. – Ludwikowski łapie lagę bramkarza.

90+3. – 🟨 Żółta dla rywala, który sfaulował Wojtala.

90+2. – 🟥 Czerwona dla zawodnika Czarnych, który opuścił już wcześniej boisko. Bluzgi sypią się gęsto.

90+1. – 🟥 Arbiter wyrzucił kogoś z ławki Czarnych.

90. – Czarni domagają się karego, sędzia ponownie nieugięty.

90. – Kolejna okazja Biało-Zielonych, Młodak huknął nad poprzeczką.

89. – Kontra Warty, tym razem Janiszewski przed pole karne do Kolebacza, a ten z dystansu nad poprzeczką.

88. – Kolebacz przedłużył do Janiszewskiego, który wbiegł w pole karne z piłką, ale uderzył nad poprzeczką.

87. – 🟨 Lisiecki z żółtą za odkopnięcie piłki.

86. – 🔃 Młodak za Przybyła.

84. – Kolejna przewrotka Czarnych, tym razem niecelna.

82. – Strzał przewrotką rywala łapie Ludwikowski.

81. – Uff, ratuje nas wślizgiem Gajdziński. Rywal składał się do strzału tuż przed bramką.

79. – Efektowna parada Ludwikowskiego, który złapał mocny strzał z dystansu zmierzający w okolice okienka.

79. – Wrzutka Czarnych z wolnego, zgranie do środka, ale wybija głową Janiszewski.

78. – 🟨 Żółta dla Rozmarynowskiego, który zarzeka się, że zarył w boisko.

75. – 🔃 Gajek za Mielczarka.

72. – Ludwikowski łapie wrzutkę Czarnych.

69. – Mielczarek główkował w pole karne do Wojtala, ale wyżej skoczył bramkarz.

63. – Uff, zagranie z lewej strony przeszło przez nasze pole karne.

61. – 🔃 Lisiecki za Pilca.

60. – 🟨 Żółta dla Mielczarka po wślizgu.

59. – Rożny dla Warty po interwencji rywala.

58. – Centrostrzał Pilca łapie bramkarz gospodarzy.

57. – Wojtal zablokował rywala tak, że gramy od bramki.

55. – ⚽ Gol dla Czarnych. Rywal z numerem #11 wyszedł sam na sam i strzałem w okienko zdobył kontaktowego gola.

54. – Okazja Warty, ale wchodzący w pole karne Mielczarek został zablokowany.

53. – Mielczarek celnie z dystansu, ale bramkarz złapał piłkę.

50. – Uff, wrzutka z wolnego Czarnych i główka tuż obok naszego słupka.

47. – Niecelny strzał rywala z prawego skrzydła.

46. – 🔃 Janiszewski i Kolebacz za Zawadzkiego i Grzywnowicza.

46. – ⏱️ Początek drugiej połowy.

Mocne rozpoczęcie i zakończenie połowy przez duet Mielczarek&Pilc. Czarni w dziesiątkę, w trudnej sytuacji.

45+3. – ⏱️ Koniec pierwszej połowy.

45+3. – Jeszcze strzał z dystansu gospodarzy nad bramką.

45+3. – Wojtal zatrzymał kontrę Czarnych wybiciem w aut.

45+1. – Rząśnia weszła lewą stroną w nasze pole karne, ale przeciwnik na spalonym.

45. – ⚽ GOL DLA WARTY! Podobna bramka Warty. Mielczarek wrzucił z lewego skrzydła, a z bliska wykończył Pilc, tym razem od poprzeczki!

44. – Mocny strzał z daleka, ale Ludwikowski na posterunku.

42. – Lekki płaski strzał w naszym polu karnym łapie Ludwikowski.

41. – Zawadzki z dystansu nad bramką.

37. – Gajdziński wślizgiem zatrzymał rywala, a piłka odbiła się tak, że zaczniemy od bramki.

35. – Ludwikowski uruchomił wyrzutem Zawadzkiego, który wbiegł w pole karne, ale został zablokowany przed strzałem.

34. – Uff, mocny płaski strzał z prawej strony obronił stopą Ludwikowski!

33. – Wojtal blokuje na róg strzał półwolejem rywala.

32. – Płaski strzał Mielczarka z lewej strony w boczną siatkę.

28. – Wolny Warty odbił się od nóg muru.

27. – 🟥 Czerwona dla Rząśni! Rywal faulował przed polem karnym wychodzącego na wolne pole zawodnika Warty.

25. – Przerwa na wodę.

24. – Gajdziński blokuje ponownie zagranie rywala na korner.

24. – Wychodziła z kontrą Warta, ale za mocno podał Krajewski.

22. – Gajdziński wybija na róg piłkę spod nóg rywala w polu karnym.

21. – Wrzutkę Czarnych z prawego skrzydła łapie Ludwikowski.

20. – Krajewski płasko z dystansu, tuż obok bliższego słupka.

17. – Główkujący rywal zderzył się w polu bramkowym z wyskakującym Ludwikowskim. Czarni chcieli karnego, lecz sędzia był nieugięty.

15. – 🟨 Żółta dla Gajdzińskiego.

14. – Ależ okazja Czarnych! Ludwikowski świetnie obronił strzał z bliska z lewej strony, po czym jedną dobitkę zablokował Wojtal, a drugą Grzywnowicz!

11. – Mocny strzał z dystansu Czarnych, jednak zawodnik trafił w swojego kolegę, który był na spalonym.

9. – Rywal strącił piłkę nogą po kornerze Czarnych, ale piłka potoczyła się obok bramki Warty.

7. – Wrzutka na dalszy słupek, lecz nie trafił w piłkę Grzywnowicz.

6. – Wrzucał Zawadzki, rywal blokuje na róg.

2. – ⚽ GOL DLA WARTY! Mielczarek wjechał lewą stroną w pole karne, zagrał przed bramkę, a Bartosz Pilc z bliska wcisnął piłkę do siatki!

1. – Zaczynamy od lagi Krajewskiego, którą rywal wygłówkował na rzut rożny.

1. – ⏱️ Początek meczu.

16:02 – Wychodzą. Czarni na biało-czerwono, Warta na zielono.

16:00 – Frekwencja na ten moment: kibice Czarnych Rząśnia – 3, kibice Warty Sieradz – 9.