Warta-Wisła II: relacja LIVE

Relacja „minuta po minucie” z meczu 6. kolejki Betclic 3. Ligi (grupa 1): Warta Sieradz – Wisła II Płock. Start o 17:00.

Mecz zakończony!

WAR   1:1   WIS

⚽ 66′ Sójka – ⚽ 8′ Krzyżański

Wisła lepiej zaczęła i przycisnęła nas w końcówce, a Warta przeważała w środku spotkania. Remis jest wynikiem sprawiedliwym.

90+5. – ⏱️ Koniec meczu.

90+4. – Jeszcze wolny dla Wisły z prawej strony po faulu Pieli.

90+3. – Dobrze zdjął głową wrzutkę rywala Karlikowski.

90+2. – Strzał Abdula piętą obok bramki po wrzutce Pietrzaka.

90+1. – Znów mamy szczęście. Wrzutka Wisły na długi słupek, zgranie główą i futbolówka trafiła w nogę rywala i przeszła obok bramki.

90. – I jeszcze jeden niecelny strzał głową Wisły. Od bramki Zdeb.

89. – Wisła naciska. Mocne wstrzelenie w pole karne po kolanie Gandziarowskiego wychodzi na róg.

88. – Uff, miękka wrzutka w naszą szesnastkę i główka przeciwnika nad bramką.

87. – Groźna piłka do rywala w nasze pole karne, na szczęście interweniował Kacperski.

85. – Uff, dobra wrzutka Wisły z narożnika, jednak wbiegający rywal nie trafił głową w piłkę.

84. – Korner dla Wisły wybloku Pietrzaka.

82. – Wisła wrzuciła z wolnego z lewego skrzydła i był spalony.

82. – 🔃 Zmiana w Wiśle. Wchodzi Lodziński.

81. – Atakował lewą stroną Maćczak, jednak Wisła ostatecznie się wybroniła.

80. – 🟨 Żółtka kartka dla Sójki za faul wślizgiem.

76. – 🔃 Maćczak i Kacperski za Trubnikova i Knapa.

74. – 🟨 Żółta kartka dla Knapa za przerwanie akcji.

71. – Pietrzak wybija na korner po zagraniu Wisły skrzydłem.

70. – 🔃 Podwójna zmiana Wisły. Na murawie Jabłoński i Leśniewski.

69. – Faulujemy w ataku po wrzutce z rożnego.

69. – Kręcichwost wywalczył rzut rożny.

68. – Abdul wywalczył korner, wrzucamy, ale Wisła wybija.

66. – ⚽ GOL DLA WARTY! Dośrodkowanie z prawej strony na bramkę głową zamienił Artur Sójka!

65. – Wrzutka Sójki przeszła przez pole karne.

61. – 🔃 Zmiana w Wiśle. Wszedł Abdelhamid.

60. – Główka Sójki wysoko nad bramką.

59. – Trubikov wrzucił z wolnego, wygraliśmy główkę, ale piłkę złapał golkiper płocczan.

58. – 🟨 Żółta kartka dla Krzyżańskiego z Wisły.

58. – 🔃 Oyedele za Popczyka.

56. – Niewiele brakło rywalowi do przelobowania Zdeba z zerowego kąta. Piłka ostatecznie nie wkręciła się do bramki.

55. – Wrzucił Gandziarowski, rywal strącił piłkę głową, a Popczyk uderzył nieczysto obok słupka.

52. – Popczyk zgrał głową do Trubnikova w polu karnym, ale był spalony.

50. – Opatrywany rywal po zderzeniu z Karlikowskim.

49. – Kręcichwost wywalczył róg.

48. – Zynek złamał do środka, ale uderzył wysoko nad bramką Warty.

47. – Dobry odbiór Trubnikova w rogu naszego pola karnego.

46. – Bez zmian w obu zespołach.

46. – ⏱️ Początek drugiej połowy.

Do przerwy przegrywamy, ale nie daliśmy się stłamsić po stracie gola. Biało-Zieloni mogą wrócić do tego meczu – trzymajmy za nich kciuki.

45+2. – ⏱️ Koniec pierwszej połowy.

45. – Wrzutka Karlikowskiego i bramkarz łapie.

42. – 🟨 Żółta kartka dla Miarki z Wisły Płock.

40. – Popczyk dryblował w polu karnym, podał do Karlikowskiego, ten źle przyjął, ale potem odebrał jeszcze piłkę i dośrodkował. Piłka padła łupem bramkarza.

39. – Wrzucał Piela, bramkarz piąstkował, ale dośrodkowanie już zza linii końcowej.

35. – 🟨 Żółta dla Karlikowskiego za ostry wślizg.

33. – Dobrze dryblował w narożniku Knap, ale podanie do Sójki ciut za mocne.

32. – Gandziarowski wyblokował Kuczkę, który domagał się karnego dla Wisły, ale sędzia był innego zdania.

30. – Świetnie uruchomienie Kręcichwosta przez Trubnikova długim podaniem, jednak potem piłkę stracił Sójka.

29. – Przerwa na wodę, bo opatrywany jest jeden z rywali.

28. – Wrzutka w nasze pole karne, ratuje nad dobrym ustawieniem Gandziarowski.

26. – Ślesicki blokuje w polu karnym strzał Janusa.

24. – Niewiarygodne… Rożny, zamieszanie w polu bramkowym po główce Gandziarowskiego, ale nie wciskamy piłki do bramki z najbliższej odległości. Odbita piłka trafiła m.in. w poprzeczkę.

23. – Ślesicki wywalczył korner po przerzucie Karlikowskiego.

22. – Zablokowany w górę strzał Wisły łapie Zdeb.

21. – Bardzo niecelny strzał Trubnikova z dystansu.

18. – Rożny Warty, Wisła wybija, po czym zablokowany wolej Trubnikova.

17. – Ajj, dobra długa piłka Sójki do Kręcichwosta, ten wyłożył w pole karne do Popczyka, którego jednak uprzedził przed strzałem obrońca.

15. – Pietrzak uruchomił Kręcichwosta, który oddał strzał w sytuacji jeden na jeden z obrońcą, ale uderzył wprost w bramkarza.

15. – Kontra Warty, ale Sójka za głęboko wrzucił do Kręcichwosta.

13. – Za mocne dośrodkowanie Janusa z rzutu wolnego.

12. – 🟨 Żółty kartonik dla Popczyka po starciu z rywalem w środkowej strefie boiska.

11. – 🟨 Żółta kartka dla Trubikova za faul w środku pola.

8. – ⚽ Gol dla Wisły. Dośrodkowanie z prawego skrzydła i zamykający akcję Dawid Krzyżański trafił głową do siatki z najbliższej odległości.

7. – Popczyk uruchomił podaniem Kręcichwosta, lecz ten niedokładnie przyjął piłkę.

5. – W boczną siatkę Warty z ostrego kąta zagrywał Krzyżański.

4. – Kręcichwost wbiegł z piłką w pole karne, ale został zatrzymany przez rywala.

2. – Podanie Janusa w pole karne wybił Karlikowski.

1. – Warta na zielono, Wisła na granatowo.