Wygrana z beniaminkiem

Warta Sieradz odniosła kolejne ligowe zwycięstwo. Trzy punkty zdobyte w Głownie pozwoliły doskoczyć do czołówki tabeli.

To już trzeci mecz z rzędu, który podopieczni Piotra Morawskiego wygrali wynikiem 2:0. Spotkanie dobre rozpoczęło się dla Warty. Już w 11. minucie wynik otworzył Wiktor Płaneta. Pierwsza połowa zakończyła się pewnym prowadzeniem Warty.

Na drugą połowę biało-zieloni wyszli bez zmian w składzie. W 64. oraz w 66. minucie na placu gry pojawili się zaś Marcin Kobierski oraz Krzysztof Składowski. Po chwili Warta prowadziła już 2:0 , a na listę strzelców wpisał się najskuteczniejszy w tym sezonie zawodnik Warty – Adam Patora. Na placu gry pojawili się jeszcze Marceli Kowalski, Łukasz Świtała oraz Kamil Woźniak, ale wynik pozostał już bez zmian.

Stal Głowno – Warta Sieradz 0:2 (0:1 do przerwy)

0:1 – Wiktor Płaneta (11 min.)
0:2 – Adam Patora (70 min.)