Wygrana w Pucharze Okręgowym

Warta Sieradz rozpoczęła rozgrywki Okręgowego Pucharu Polski od III rundy. Rywalami Sieradzan był zespół LKS Zapole. Środowe, wyjazdowe potkanie zakończyło się zwycięstwem biało-zielonych 4:0.

W pierwszej połowie na boisko wybiegł skład podobny do ligowego. Kontrolę nad meczem utrzymywał zespół Piotra Morawskiego. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla Warty po bramkach Przemysława Nawrockiego i Adama Patory.

W drugiej połowie w składzie Warty na boisku pojawiło się łączenie 6 zawodników z ławki rezerwowych. Oprócz Kamila Pluty, Michała Sitarza, Mariusza Zasady i Mateusza Jaworskiego w pierwszej drużynie zadebiutowali wychowankowie z rocznika 2003, 16-latkowie Patryk Chramiec i Marcin Mikielski. Wynik na 3:0 podwyższył Grzegorz Brochocki, a ustalił w ostatnich minutach Adam Patora. Nasz napastnik zauważył, że bramkarz gości jest daleko od bramki i precyzyjnym lobem z lini środkowej boiska zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu.

W kolejnej rundzie Warta Sieradz podejmie u siebie Orkana Buczek, który pokonał GKS Czastary 5:1.