Z Włókniarzem na sztucznej murawie

Liga nie zwalnia tempa, po środowym zwycięstwie nad Nerem Poddębice, podopieczni trenera Łukasza Markiewicza zamierzą się z drużyną Włókniarza Zelów.

Po raz pierwszy w tym sezonie Warta Sieradz zagra na ul. Sportowej w Sieradzu. Trybuny z boiska przy Szkole Podstawowej nr 10, zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami, na tydzień opuściły swoje miejsce i aby zapewnić kibicom komfort oglądania tego spotkania, Zarząd klubu zdecydował się na rozegranie tego spotkania, w ramach wyjątku, na drugiej płycie stadionu przy ul. Sportowej.

Sobotni rywal biało-zielonych zajmuje aktualnie 10. miejsce w tabeli, z dorobkiem 8. punktów, oraz bilansem spotkań, 3 porażki, 2 zwycięstwa i 2 remisy. Warta z dorobkiem 17. punktów zajmuje aktualnie 4. miejsce w tabeli. Naturalnego faworyta tego spotkania nie musimy Państwu wskazywać. Biało-zieloni hucznie zapowiadają walkę tylko i wyłącznie o 3 punkty.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Tradycyjnie dla osób które nie będą mogły osobiście pojawić się na stadionie przy ul. Sportowej, będziemy prowadzili relację live z tego spotkania na naszej stronie facebook’owej a pomeczową relację z tego spotkania znajdą państwo tutaj.

/JM


Warta Sieradz vs Włókniarz Zelów

Sieradz, ul. Sportowa 1 (druga płyta), sobota, g. 16:00