W Wielką Sobotę o bardzo ważne punkty

W Wielką Sobotę Warta Sieradz podejmie u siebie MKS Ełk. Mecz rozegrany zostanie na Stadionie Miejskim w Sieradzu o godzinie 11:00.

Sobotnia rywalizacja będzie toczyć się o bardzo ważne trzy punkty. MKS Ełk zajmuje obecnie 14 miejsce w tabeli, a więc o dwa oczka wyżej niż biało-zieloni.

Dla podopiecznych trenera Tomasza Kmiecika będzie to dopiero drugie spotkanie w tej rundzie. Pod dwóch odwołanych meczach i porażce z Widzewem, czas na zdobycie trzech punktów, które mają rozpocząć marsz w górę tabeli.

Dla MKS-u będzie to trzeci mecz  w tej rundzie. Drużyna z Mazur na inaugurację zremisowała 1:1 z Sokołem Ostróda.  Następnie nie doszło do skutku wyjazdowe spotkanie z Victorią Sulejówek.  W ostatniej kolejce trzy punkty pozostały w Ełku po bramce na 2:1 w końcówce spotkania w meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

W pierwszym meczu Warty z MKS-em górą byli Sieradzanie, wygrywając na wyjeździe 2:1. Wszyscy w Sieradzu liczymy na to, że w sobotę również dopiszemy sobie 3 punkty!


⚽ WARTA Sieradz vs. MKS Ełk
🗓 Dnia: 31 marca 2018 (sobota)
🕚 Godz: 11:00
📍 Miejsce: MOSiR Sieradz ul. Sportowa 1
🎟Bilety:
– Normalny – 10 zł
– Ulgowy – 5 zł
– Kobiety i dzieci do lat 15 – wstęp wolny

Bilety można nabyć w sklepie Tele-Mont II (ul. Spółdzielcza, 9:00 – 17:00) oraz w siedzibie klubu przy ul. Sportowej (15:00 – 18:00).

Kasy biletowe na stadionie będą otwarte na godzinę przed meczem.