Wyniki rozegranych sparingów Warty Sieradz

Warta Sieradz rozegrała dotychczas trzy z dziewięciu zaplanowanych meczów kontrolnych. Podopieczni trenera Piotra Kupki trzykrotnie zwyciężyli, zdobywając 11 bramek, tracąc przy tym tylko 1.

Pierwsze spotkanie rozgrywane z juniorami Warty Sieradz odbywało się w bardzo ciężkich warunkach. Pierwsza połowa spotkania była dosyć wyrównana, juniorzy wyszli na prowadzenie po bramce Pawła Romka, ale długo nie musieli czekać na odpowiedź ze strony seniorów. W drugiej połowie trener Kupka wpuścił na boisko świeżych zawodników i ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:1. Bramki zdobywali kolejno Bartosz Narożnik, Bartłomiej Stasiak oraz Piotr Bartłoszewski z rzutu karnego.

Warta Sieradz 3 – 1 Warta Sieradz (juniorzy)

Kolejne spotkanie rozgrywane było w Gutowie Małym z drużyną GKS Bełchatów, która obecnie występuje w I lidze. Tym razem zwycięstwo było skromne, ale zasłużone. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 16 minucie jeden z naszych najmłodszych zawodników, Kamil Pluta. W spotkaniu tym wystąpiło trzech nowych zawodników: Tomasz Bogołębski, Radosław Kardas oraz Piotr Przezak. Relację z tego spotkania mogą państwo przeczytać pod poniższym linkiem – Relacja ze spotkania GKS Bełchatów – Warta Sieradz. Fotorelacja – Fotorelacja ze spotkania.

GKS Bełchatów 0 – 1 Warta Sieradz

Skład Warty Sieradz:
(I połowa) Mateusz Wlazłowski – Piotr Bartłoszewski, Przemysław Sosnowski, Łukasz Mitek, Piotr Nawrocki – Jarosław Szyc, Marcin Wałęski, Mikael Idzikowski, Tomasz Bogołębski – Kamil Pluta, Marcin Kobierski.

(II połowa): Mateusz Wlazłowski – Michał Pertkiewicz, Radosław Kardas, Patryk Krymarys, Przemysłąw Sosnowski – Piotr Przezak, Michał Łochowski, Michał Bogdan, Bartłomiej Stasiak – Kacper Jezierski, Bartosz Narożnik.

Ostatni z rozegranych dotychczas meczów kontrolnych, z drużyną Sommer Zapole, zakończył się wysokim zwycięstwem Warty Sieradz 7:0. Na boisku dominowała zdecydowanie drużyna gospodarzy, a formą strzelecką wykazał się nowy nabytek Warty – Rafał Serwaciński, który zdobył 4 bramki. Dodatkowo strzelali: Michał Bogdan x2 oraz Jarosław Szyc.

Warta Sieradz 7 – 0 Sommer Zapole

(I połowa) Kamil Adamek – Przemysław Sosnowski, Michał Łochowski, Radosław Kardas, Piotr Kobierski – Mikael Idzikowski, Marcin Wałęski, Łukasz Mitek, Michał Bogdan – Rafał Serwaciński, Bartosz Narożnik

(II połowa) Kamil Adamek – Piotr Kobierski, Patryk Krymarys, Kamil Kardas, Piotr Nawrocki – Michał Stasiak, Kacper Jezierski, Tomasz Bogołębski, Jarosław Szyc – Marcin Kobierski, Rafał Serwaciński