Warta II Sieradz pewnie kroczy po awans

Drugi zespół Warty Sieradz pokonał LZS Sochę 6:0 w meczu rozgrywanym w niedzielne popołudnie w Sieradzu.

Pierwsza połowa meczu była nieco ospała. Piękna pogoda udzieliła się piłkarzom obydwu zespołów przez co nie oglądaliśmy zbyt wielu sytuacji bramkowych. Dopiero pod koniec pierwszych 45. minut gra się trochę ożywiła i przyniosło to pierwszą bramkę dla Sieradzan. W ostatniej akcji, tuż przed gwizdkiem sędziego Tadeusza Chomiszczaka, dobre dośrodkowanie zamknął Kamil Woźniak i głową skierował piłkę do siatki.

W drugiej połowie gole dla biało-zielonych zaczęły padać już regularnie. W 55. i 62. minucie na listę strzelców wpisał się Mateusz Stężalski. Kilkanaście minut później kolejnego gola dla Warty strzelił Kacper Szafrański, a ostatnie dwa trafienia w tym meczu były autorstwa Jakuba Grądkowskiego.

Warta II Sieradz – LZS Socha 6:0 (1:0 do przerwy)