Twoja reklama podczas transmisji DERBÓW!

Specjalna oferta dla firm – zareklamuj się podczas sobotniej transmisji online meczu derbowego Warta Sieradz- Pogoń Zduńska Wola.

W związku z brakiem możliwości rozegrania meczu z udziałem publiczności, transmisja live meczu derbowego Warta Sieradz – Pogoń Zduńska Wola odbędzie się poprzez internet. Spotkanie zaplanowane jest na najbliższą sobotę 27 marca, godzina 13:00.

Spotkania pomiędzy Wartą Sieradz a Pogonią Zduńską Wola zawsze elektryzują nie tylko kibiców obu zespołów – jest to wydarzenie, którym interesuje się całe którym interesuje się cały region i województwo.

Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy pakiet reklamowy podczas transmisji LIVE, która będzie przeprowadzona na kanale YouTube, na naszej stronie internetowej wartasieradz.com oraz na stronie www.8tvr.pl. Odnośniki do transmisji pojawią się również na kanale Facebook Klubu Sportowego Warta Sieradz. Mecz będzie również cały czas dostępny do ponownego obejrzenia na wszystkich wyżej wymienionych stronach i kanałach.

Reklamy będą również wyświetlane w Telewizji Regionalne „Ósemka” – tuż przed oraz po relacjach z meczu. Od poniedziałku do środy będzie to aż 30 wyświetleń w paśmie programowym.

W celu skorzystania z pakietu reklamowego prosimy o kontakt z Klubem: mailowy klub@wartasieradz.com lub telefoniczny: 602 178 318, lub też z telewizją: kontakt@8tvr.pl, 43 650 65 00.Poniżej przedstawiamy dokładne opisy ofert na Twoją reklamę podczas transmisji live meczu derbowego:

  • Sponsor Główny Transmisji
  • Sponsor Derbów

Oferta Sponsor Główny Transmisji:

Oferta Sponsor Główny Transmisji:

  • Logotyp firmy u dołu ekranu w trakcie trwania całej transmisji live
  • Indywidualna plansza sponsorska na cały ekran, która będzie wyświetlana: 1x przed meczem, 2x w przerwie meczu, 1x po meczu
  • Wyświetlanie indywidualnej planszy sponsorskiej przed i po relacjach z meczu w „Ósemka” TVR

Oferta Sponsor Główny transmisji skierowana jest do maksymalnie 6 firm. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą skuteczność Twojej reklamy. Przykłady formatu reklam przedstawiamy na grafikach poniżej:

Miejsce reklamowe u dołu ekranu podczas całej transmisji live

Przykładowe reklamy

Plansza sponsorska – wyświetlana przed meczem, podczas przerwy oraz po meczu

Przykładowa reklama


Oferta Sponsor Derbów:

Oferta Sponsor Derbów:

  • Umieszczenie logotypu Twojej firmy na planszy sponsorów spotkania derbowego. Reklama będzie wyświetlana: 1x przed meczem, 2x w trakcie przerwy oraz 1x po meczu.
  • Wyświetlanie planszy sponsorów derbów przed i po relacjach meczu w „Ósemka” TVR

Plansza sponsorska – wyświetlana przed meczem, podczas przerwy oraz po meczu

Przykładowe plansza reklamowa

W celu skorzystania z pakietu reklamowego prosimy o kontakt z Klubem: mailowy klub@wartasieradz.com lub telefoniczny: 602 178 318, lub też z telewizją: kontakt@8tvr.pl, 43 650 65 00.