Trójgłos po meczu Warta – Andrespolia

Trenerzy obydwu zespołów (Krzysztof Kamiński i Marcin Pyrdoł) podsumowali dzisiejszy pojedynek 15. kolejki w Sieradzu na konferencji prasowej. O komentarz po zwycięstwie Warty nad Andrespolią poprosiliśmy także zawodnika biało-zielonych Dawida Przezaka.


Powiedzieli po meczu:

Krzysztof Kamiński (trener Andrespolii Wiśniowa Góra):

Przede wszystkim gratuluję Marcinowi zwycięstwa i życzę mu awansu do III ligi. W mojej ocenie Warta była zespołem piłkarsko lepszym, z czego zdawałem sobie sprawę przed meczem, stąd nasza taktyka. Graliśmy bardzo nisko i na tej bazie próbowaliśmy kontrować. Pierwsze 15 minut należało do Warty, później przejęliśmy inicjatywę, choć tych sytuacji za wiele nie było. W drugiej połowie zagraliśmy chyba jeszcze lepiej, ale nie zmienia to faktu, że Warta była zespołem lepszym. Graliśmy już z zespołami z Kutna i Radomska i uważam na ich tle Warta jest zespołem najlepszym. 

Marcin Pyrdoł (trener Warty Sieradz):

Tradycyjnie gratuluję swoim zawodnikom. Myślę, że wygraliśmy zasłużenie, mieliśmy mecz pod kontrolą i możemy się już przygotowywać do dwóch ostatnich kolejek. 

Dawid Przezak (napastnik Warty Sieradz):

Myślę, że mieliśmy od początku do końca mecz pod kontrolą. To było spotkanie z gatunku takich, które trzeba było wygrać, wiadomo, jaką mamy końcówkę rundy, powoli finiszujemy i chcemy zakończyć pierwszą część sezonu jak najlepiej. Myślę, że limit błędów wykorzystaliśmy już na początku sezonu i w dwóch ostatnich meczach interesuje nas tylko komplet punktów.