Skuteczni na 6-stkę!

Piłkarze pierwszej drużyny Warty Sieradz, tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, w meczu z Ceramiką Opoczno zaliczyli zajęcia ze skuteczności na 6-stkę z plusem!

Mecz dopiero co się rozpoczął a Warta już prowadziła. Swojego pierwszego gola w lidze już w pierwszej minucie zdobył Grzegorz Brochocki. Widać było, że w nowy nabytek sieradzkiej drużyny był tego dnia „w gazie”. W 25. minucie pierwszej części spotkania Brochocki podwyższył na 2:0. Warta pewnie prowadził grę, widać było dobrą organizację gry biało-zielonych.

W drugiej połowie rozpoczął się już festiwal bramek. W 54. minucie do bramki gości trafił Adam Patora. Chwilę później wynik podwyższył ponownie Grzegorz Brochocki, dla którego była to już trzecia bramka w tym spotkaniu. W 60. minucie na boisku pojawili się Przemysław Nawrocki oraz Mariusz Zasada, którzy zmienili Jakuba Szulca oraz Łukasz Mitka. Chwilę później bramkę na 5:0 zdobył Przemysław Nawrocki, który dopiero co pojawił się na boisku. Po tym trafieniu trener Piotr Morawski dokonał kolejnej podwójnej zmiany. Plac gry opuścili Łukasz Chojecki oraz Mateusz Jaworski, a weszli Tomasz Owczarek oraz Patryk Chramiec, który jest wychowankiem Watry Sieradz. Tego dnia zmian w Warcie było tylko co goli w meczu i na boisku zameldowali się jeszcze Kamil Pluta oraz Wiktor Płaneta. Gola na 6:0, który przypieczętował zwycięstwo Warty zdobył w 68. minucie Piotr Bartłoszewski.

Ceramika Opoczno – Warta Sieradz 0:6 (0:2 do przerwy)

0:1 – Grzegorz Brochocki (1 min.)
0:2 – Grzegorz Brochocki (25 min.)
0:3 – Adam Patora (54 min.)
0:4 – Grzegorz Brochocki (58 min.)
0:5 – Przemysław Nawrocki (60 min.)
0:6 – Piotr Bartłoszewski (68 min.)