Przed nami kolejny weekend a więc gratka dla fanów piłki nożnej. Mamy dla Was harmonogram wszystkich ligowych spotkań, w których zmierzą się drużyny seniorskie (IV liga i Sieradzka Klasa Okręgowa) oraz zespoły Akademii Warty Sieradz.
✅ mecze u siebie
🔺 mecze wyjazdowe
IV Liga
✅ 13. kolejka
⚽️ Warta Sieradz – Warta Działoszyn
📆 sobota 10 października
🕔 godz. 17:30
🏟 MOSiR Sieradz
Klasa Okręgowa – „Keeza” Sieradz
🔺 11. kolejka
⚽️ LKS Słowian Dworszowice – Warta II Sieradz
📆 sobota 10 października
🕔 godz. 16:00
🏟 Dworszowice
Akademia – Ligi wojewódzkie
🔺 I Liga wojewódzka A1 Junior starszy
⚽️ AKS SMS Łódź – Warta Sieradz
📆 sobota 10 października
🕔 godz. 10:00
🏟 Łódź
🔺 II Liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
⚽️ Ceramika Opoczno – KS Warta Sieradz
📆 sobota 10 października
🕔 godz. 11:00
🏟 Opoczno
✅ II Liga wojewódzka C1 Trampkarz
⚽️ Warta Sieradz – WKS Wieluń
📆 sobota 10 października
🕔 godz. 11.00
🏟 MOSiR Sieradz – II płyta
🔺 II Liga wojewódzka C2 Trampkarz
⚽️ Pelikan Łowicz – KS Warta Sieradz
📆 sobota 10 października
🕔 godz. 12:00
🏟 Łowicz
✅ II Liga wojewódzka D1 Młodzik
⚽️ Warta Sieradz – Widzew Łódź
📆 sobota 10 października
🕔 godz. 11:00
🏟 Boisko SP 10, Sieradz
Akademia – Ligi okręgowe
✅ Liga okręgowa D2
⚽️ Warta Sieradz – GKS Chojne
📆 sobota 10 października
🕔 godz. 13:00
🏟 Boisko SP 10, Sieradz
✅ Liga okręgowa E2 Orlik
⚽️ Warta Sieradz – Korab Łask
📆 sobota 10 października
🕔 godz. 11:30
🏟 Orlik przy SP 10, Sieradz
🔺 Liga okręgowa F1 Żak grupa 3
⚽️ Inter Woźniki – KS Warta Sieradz
📆 sobota 10 października
🕔 godz. 10:00
🏟 Woźniki
🔺 Liga okręgowa E1 Orlik grupa 11
⚽️ GKS Sędziejowice – KS Warta Sieradz
📆 niedziela 11 października
🕔 godz. 10:00
🏟 Sędziejowice
✅ Liga okręgowa E1 Orlik grupa 13
⚽️ Warta Sieradz – Korab Łask
📆 niedziela 11 października
🕔 godz. 11.00
🏟 MOSiR Sieradz – II płyta
Aktualizacja:
Mecz II ligi wojewódzkiej C1 Trampkarz: Warta Sieradz – WKS Wieluń został przełożony na wtorek 20 października, godz. 19:00. Miejsce rozegrania spotkania pozostało niezmienne – II płyta stadionu MOSiR Sieradz.