Pierwszy punkt na wiosnę! (wideo z meczu)

W spotkaniu 23. kolejki rozgrywek o Mistrzostwo 3 Ligii Warta Sieradz zremisowała z Olimpią Zambrów 1:1. Był to pierwszy tej wiosny punkt zdobyty przez biało-zielonych. Swój debiut na ławce trenerskiej zespołu z Sieradza zaliczył Dariusz Bratkowski.

Piłkarze Warty nieudanie rozpoczęli tę rundę. Po serii trzech porażek biało-zieloni pilnie potrzebowali punktów. Pomóc temu miała również zmiana na stanowisku trenera pierwszego zespołu.

Podopieczni trenera Bartkowskiego objęli prowadzenie w 13 minucie. Bramę zdobył Grzegorz Kowalski.  Niestety jeszcze przed przerwą goście zdołali wyrównać po golu Kamila Zalewskiego.

Retransmisję całego spotkania możecie obejrzeć dzięki „Ósemka” Telewizja Regionalna:

Warta Sieradz – Olimpia Zambrów 1:1(1:1)

1:0 – 13′ Grzegorz Kowalski
1:1 – 37′ Kamil Zalewski

Warta:

Wlazłowski – Pawlak, Bartłoszewski, Nowacki, Kowalski – Mitek (75′ Zawodziński) – Klofik (89′ Patora), Bany, Sitarz, Szyc (65′ Kacela) – Kobierski