nowi-zawodnicy-ks-warta-sieradz

Nowi zadownicy

Po dłuższej nieobecności w wirtualnym świecie wracamy z aktualnymi informacjami o Warcie Sieradz. Już w tę sobotę (11 sierpnia) rozpoczynają się rozgrywki IV ligi. Na początek mamy dla Was więc garść informacji o wzmocnieniach letnim okienku transferowym.

Rozpoczynamy od defensywy – do zespołu dołączył bramkarz Przemysław Kazimierczak. Ostatnie dwa sezony golkiper spędził w ŁKS-ie Łódź, w trakcie których wystąpił w dwóch meczach ligowych.  Wcześniej występował m.in. w Polonii Warszawa oraz w angielskich klubach. Linię obrony Warty Sieradz uzupełnił również 24-letni Adrian Filipiak.

Dużo zmian zaszło zaś w linii pomocy. Do klubu dołączyli młodzieżowcy: Mateusz Jaworski (ur. 1999 r.), Przemysław Nawrocki (ur. 1997 r.), Kacper Szafrański (ur. 1999),  Krzysztof Kokot (ur. 2000) oraz Witold Kubiak (ur. 1998)

Linię ataku wzmocnił zaś Dawid Przezak, dla którego jest to powrót do sieradzkiej drużyny. Już prawie 28-letni napastnik w poprzednich sezonach występował  w Stali Stalowa Wola, Sokole Aleksandrów Łódzki, Rozwoju Katowice oraz w Nerze Poddębice, w którego barwach zdobył 21 bramek, dzięki którym był najskuteczniejszym strzelcem drużyny.