Nie w tym roku

Niestety. W tym roku Warta Sieradz nie awansowała do 3 ligi. Ostatni mecz tego sezonu z RKS-em Radomsko zakończył się wynikiem 1:0 dla Radomska i to właśnie ta drużyna wywalczyła awans.

Warta Sieradz musiała to spotkanie wygrać. Remis lub zwycięstwo RKS-u Radomsko dawał gospodarzom niedzielnego meczu promocję do 3 ligi. Piłkarze Warty próbowali przejąć inicjatywę od samego początku, jednak w 23. minucie meczu to Radomsko wyszło na prowadzenie. Po serii nieudanych wybić piłki z pola karnego Warty, piłka spadła pod nogi Krystiana Kolasy, który strzelił gola na 1:0. W pierwszej części spotkania Warta stworzyła jeszcze dwie dogodne sytuacje, ale niestety żadna z nich nie zakończyła się strzałem na bramkę gospodarzy.

Na drugą połowę biało-zieloni wyszli z jedną zmianą w składzie. Za Dawida Przezaka na boisku pojawił się Przemysław Nawrocki. Niestety w pierwszych fragmentach drugiej części gry groźniejsze sytuacje stwarzali gospodarze. W Warcie na boisku pojawili się jeszcze Jakub Szulc, Marcin Kacela, Wiktor Płaneta i Łukasz Mitek. Zespół Radomska cofnął się i próbował swoich sił w kontratakach. Biało-zieloni zdołali przeprowadzić kilka groźnych akcji, jednak w każdej z nich brakowało precyzji, przez co bramkarz gospodarzy praktycznie nie musiał interweniować. Zespół z Radomska do końca meczu mądrze grał w defensywie i dowiózł do końca zwycięstwo, które kosztem Warty Sieradz, zagwarantowało awans do 3 ligi.


RKS Radomsko – Warta Sieradz 1:0 (1:0 do przerwy)

Bramki:
1:0 – Krystian Kolasa (23 min.)

Warty Sieradz – skład: 
22. Przemysław Kazimierczak
3. Damian Pawlak
15. Mariusz Zasada
4. Piotr Bartłoszewski ( 75 min.)
23. Adrian Filipiak ( 67 min.)
16. Krzysztof Składowski ( 63 min.)
18. Łukasz Chojecki ( 72 min.)
14. Michał Sitarz
6. Mateusz Jaworski
26. Adam Patora
8. Dawid Przezak ( 46 min.)

Rezerwowi:
1. Maciej Mielcarz
7. Łukasz Mitek ( 75 min.)
13. Przemysław Nawrocki ( 46 min.)
20. Wiktor Płaneta ( 72 min.)
21. Jakub Szulc ( 63 min.)
70. Kacper Szafrański
77. Marcin Kacela ( 67 min.)